Fav10 İçin Yolun Sonu (Değil)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ana sayfadaki wordpress midir nedir onu kaldıralım o halde, forum üzerinden konu açılmaya devam eder. Haber işleri bize göre değil, biz kendi ortamımızda açar yorumlarız.

5-6 yıldır girmeyen üyeler silinsin, aynı şekilde 5-6 yıldır yorum yapılmayan konular. Yeniden inşa ederiz, hep birlikte elimizi taşın altına koyarız. Twitter işi önemli, Atacan'a devredilebilir. Bende yardım ederim, Twitter üzerinden onlarca üyeyi foruma kazandırabiliriz. Zor değil, biraz emek istiyor o kadar. Bir ara ünlülerin bile takip ettiği forum bu hallere düşmemeli.
Zaten bu Wordpress’s en başından beri gıcığım. :D Hatta itiraf edeyim konu dışına açıp reyting bölümüne taşıyordum sırf wordpressten açmamak için. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Zaten bu Wordpress’s en başından beri gıcığım. :D Hatta itiraf edeyim konu dışına açıp reyting bölümüne taşıyordum sırf wordpressten açmamak için. :A
Ben alışmıştım artık ama sıkıntı değil, forum üzerinden açarız. Bu Wordpress'e geçerken güzel hayallerimiz vardı. Haberleri servis eder daha dikkat çekeriz diyorduk, pek başarılı olamadık. Herkes yine forum üzerinden ilerledi zaten. Biz yine kendi halimizde takılırız, ayrılmayalım da. :bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben alışmıştım artık ama sıkıntı değil, forum üzerinden açarız. Bu Wordpress'e geçerken güzel hayallerimiz vardı. Haberleri servis eder daha dikkat çekeriz diyorduk, pek başarılı olamadık. Herkes yine forum üzerinden ilerledi zaten. Biz yine kendi halimizde takılırız, ayrılmayalım da. :bhr:
Çiğdem de geldi. :A .ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Konuyu gördüm, şok oldum, şu şoku üstümden atınca birşeyler yazacağım.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bu ne ya böyle bir iş mi olur 10 yıl olmuş bir çocuğun gibi büyütmüşsün Ozan ne oldu da vazgeçtin. Daha geçen yıl ben olduğum sürece var olacak diyordun. Olmaz bu yaptığın çok çok ayıp ve foruma saygısızlık. Burada çok güzel anılar geçti anılar gidemez.
En önemlisi arkadaşlarımız ne olacak. Birde çok tartışma var denmiş ben 2013 yılında geldiğimde ne kavgalar vardı ne küfürler vardı. Ben senin biraz depresyona tarzı bir şeye girdiğini düşünüyorum karamsarlık böyle.

Birde lafım Ozan'a hak verenlere arkadaşlar beğenmiyorsanız gidin o zaman. Ne demek kapansın hiç mi anılarınızı düşünmüyorsunuz. Bu kadar katı tutum nedir.

Kapatılmaması için ne gerekiyorsa yaparım bende sırf arkadaşlarım için burada keyifli vakit geçirmek için.

@sokak sanati @mrt-06 @Çiğdem- @XanTier @Yiğitt

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
B Planı:

Anasayfadaki wordpress sistemi kalkar. (Amacına ulaşamadı zaten bana göre, gereksiz yük)
Forum database'i temizlenir ve daha az teknik sorun yaşanır hale gelir hem de maliyet azalmış olur. (0-5 mesajlı onbinlerce üyelik, 5-10 yıllık kimsenin işinin olmadığı eski konular silinir)

Ben bundan sonra yokum, o kesin. Üyeliğim de olmayacak. Ancak teknik konularda Atacan çağırırsa FF Yönetim hesabı altından müdahale ederim.
Bu kadar kolay yani forumu bırakmak??? Demokratik görüşlerine ne oldu? Diktatör değilim diyebilirmisin şu an kendine?

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Bu kadar kolay yani forumu bırakmak??? Demokratik görüşlerine ne oldu? Diktatör değilim diyebilirmisin şu an kendine?
Kararına saygı duymak zorundayız. Kensi duyguları ve kendi kararı bu. Sorgulamak da bize düşmez ki kendisi uzun süredir bu düşünncede muhtemelen. Bizim yapabileceğimiz tek şey madem bu kararı verdi, işi en az zararla kurtarmak olur.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Ben deminden beri konuya bakıp duruyorumda ne yazacağımı bilemiyorum:)
Forumun bir anda kapanacağını da sanmıyorum.
Çare bulunacaktır elbet
Ya hayır olay maddiyatta bitiyorsa siteyi satın alabilirim ya da Ozan'a destek verebiliriz ama aniden böyle bir karar vermek çok üzücü oldu. Birşeyler düşünüyorum bakalım ama tek kişiyle olacak iş değil.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Ya hayır olay maddiyatta bitiyorsa siteyi satın alabilirim ya da Ozan'a destek verebiliriz ama aniden böyle bir karar vermek çok üzücü oldu. Birşeyler düşünüyorum bakalım ama tek kişiyle olacak iş değil.
az çok yorumlara baktım ve bir çok kişi çare bulmaya çalışıyor, Ozan tam olarak son kararı ve imkanları yazsın ona göre hepimiz bir orta yolu buluruz elbet :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
öncelikle @OzaN konuda foruma verdiğimiz emeklerden dolayı bize biraz yer vermişsin sağol @xemrexxx de olmak üzere evet foruma çok emek verdik 30 aralıkta geldim ben 1 ay sonra 4.yılım olucak ama forumda kalma süresi olarak en çok ben olabilirim hastane işleri olmadığı sürece hiç ara vermedim 22 yaşında geldim 26 yaşındayım yıllarımızı burada harcıyoruz beni gerçek ablası gibi sevenler var bende buradakilere görmesemde akrabalarımdan daha yakın görüyorum bir aile ortamı var burada sınıfı dağılmış öğrenciler gibi başka forumlaramı dağılalım ne biz oraya ayak uydururuz neden onlar bizim dilimizden anlar :( :( :(

@XanTier forumu alır @mrt-06 admin olarak götürür ben buradakı üyeleri 1-2 ay ara verince huzurum kaçıyor görmeden yapamıyorum şimdi dağılın demek olmuyor ben @mrt -06 @destere @xemrexxx @Harunnn60 @Yiğitt @Aserat @sokak sanati @denizz19 gibi 4-5 yıldır burada en aktif şekilde olan reelden vakip çalıp burada üyelere yarışma etkinlik düzenleyen bizlerden onay almadan forum seninde olsa kapatma hakkın yok @OzaN o_Oo_Oo_O

Son düzenleme:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Kapanmaz kapanmaz merak etmeyin :D bi yol bulunur ama bence forum helak oldu :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Ben bırakacağım siz devam edin demiş o mesajında, diktatörlükle ne alakası var bunun :) Ben anlıyorum @OzaN ı 10 yılı aşkın zaman geçirmiş forumda. Sıkılmış olabilir artık zevk almıyordur buradan bu normal bir şey. Ona en yakın 11-12 yıllarından kalan üyeler var o da tek tük. Forumu devam ettirecek bir çözüm bulunur isteyen gider isteyen kalır sitede kimseyi zorla tutamayız sonuçta :)