TVen Yürüyen Ölüler 6. Bölüm

Dizideki en sevdiğiniz çift/çiftler? (Sahnelerini okumaktan zevk aldığınız...)

• Kullanılan toplam oy
    18
😉Ülkeyi yöneten olarak ona diyecem tabii kime diycem benim abim onun cumhurbaşkanlığı yaptığı ülkede öğretmenlik yapamıyor ondan

konuyu kapatalım efe

ne oldu ne kötü haberi atacan:(
@Çiğdem- ile izlediğimiz bir dizi vardı da memlekete gidince izleyecektim 6. bölümden sonrası açılmıyor. :T

aa ney kötü haber 😱😱😱
Supernatural 6-7-8-9-10 çöp resmen dizi açılmıyor codec hastası çıkıyor. :T:

:ozur:Aaa hangi diziymiş oo neden açılmıyormuş başka sitelere baktınmı
İndirmiştim ya onlar çalışmıyor site değil, videoya açınca codec hatası diyor anlamadım ki. İlk 5 bölüm açılıyor ama. :bilmem: Orada inşallah internet vardır çünkü aynı sorun Vampirlerde de var sıkıntıdan patlarım valla. :F

Tontiş olmasada tatlı adam ve en önemlisi bir milyarder iş adamı buralara kolaymı geldi :A:A
Bunları biliyoruz :A
Peki bu. :A

İndirmiştim ya onlar çalışmıyor site değil, videoya açınca codec hatası diyor anlamadım ki. İlk 5 bölüm açılıyor ama. :bilmem: Orada inşallah internet vardır çünkü aynı sorun Vampirlerde de var sıkıntıdan patlarım valla. :F

bir pencere açılıp kapat web yardımımı geliyor :A

@Bully un başı dertden kurtulmuyor dosi birşeyler yapacak gibi bu arada mahsende zombi tutuyormus ama yanındakı zombiye atacan dedi sen zombi olarakmı girdin diziye orayı anlamadım @mrt-06 :F :F :F

Bende @Harunnn60 ile iletişime geçtim erzak silah alıp gidicem ama harun peşimden gelir büyük İhitimalle :F

@sokak sanati na napıcaklar bakalım 7.bölüm detaylı o konu işlenecek gibi :A

Bölüme yorum yapalım yokuz ama yapalım hadi:D Dosiye şok oldum sakladığı atacanmışş aboo bakalım @Bully bulabilcekm @denizz19 @dizi kolik diyaloğu süperdi :FÇiğdem gruptan ayrılcak harunada demedi bakalım neler olacak
Dosi bana bir şey yapmaz ya, yani umarım. ss Hala bir maceraya atılamadım :A Dosi'ye Atacan'ımı sormuştum önceki bölümlerde, öldürüp zombi yapmış meğersem. ss Güzel şok olduk :D

Çiğdem silahını kapıp gruptan ayrılmış, bakalım onu neler bekliyor, yollarımız ne zaman kesişecek bekliyoruz bakalım :A Ayrıca bu bölümde destere'nin olmaması süper olmuş :A

RüzgarGülü - yatutarsa diyaloğu da güzeldi :D

Emeklerine sağlık kardeşim, güzel olmuş. :D @mrt-06

Dosi bana bir şey yapmaz ya, yani umarım. ss Hala bir maceraya atılamadım :A Dosi'ye Atacan'ımı sormuştum önceki bölümlerde, öldürüp zombi yapmış meğersem. ss Güzel şok olduk :D

Çiğdem silahını kapıp gruptan ayrılmış, bakalım onu neler bekliyor, yollarımız ne zaman kesişecek bekliyoruz bakalım :A Ayrıca bu bölümde destere'nin olmaması süper olmuş :A

:F:Fvallaha şok oldukk yaa @Dosi canımm ah burda olsa ne eğlenirdin yaa

:DAllah allah indirdiğin bölüm açılmıyor demek birde diğer sitelerden indirde dene bakım atacan

Teşekkürler Kaan'ım. :bhr:

Babamda bana diyor avukat ol diye ama ben olmıcam inşaat mühendisi olıcam inş ama belki başka yere de yönelirim :A:A
Aman ne yapacan inşaatı sıkıcı. :A Avukatlık daha iyidir tabii sen bilirsin şimdi şeyine karışmıyım. :A

Media Player mi kullanıyorsun cnm :A
Hem medya hem GOM. :D