TVen Yürüyen Ölüler 6. Bölüm

Dizideki en sevdiğiniz çift/çiftler? (Sahnelerini okumaktan zevk aldığınız...)

• Kullanılan toplam oy
    18
Hemen işi çözdüm gizli Survivor izleyicisi olabilir :A:A

Gizli Survivorcı vol 1 :A Survivor gibi gözüküyor sen değil diyorsanda Survivor yapsaydın daha çok ilgi çekerdi :A:A
Allah allah acunun sözlerini söylemesi tuhaf gerçekten ben anlamamıstım ama sen anladın survivorcu olarak baktın acunun replikleri var senaryoda :A :A :A @mrt-06

geldiğinde sana trip atar onun tribi çekilmiyor ayoll :A :A :A
Evet koca karı tribi gibi. :A

:T:Hee öyle olacak gibi ah @mrt-06 atacan ahh :F
Ablam sana da senaryo yazsam suç yazmasam suç :A

Hemen işi çözdüm gizli Survivor izleyicisi olabilir :A:A

Gizli Survivorcı vol 1 :A Survivor gibi gözüküyor sen değil diyorsanda Survivor yapsaydın daha çok ilgi çekerdi :A:A
Sinirlenmeye başladım. .ss

Allah allah acunun sözlerini söylemesi tuhaf gerçekten ben anlamamıstım ama sen anladın survivorcu olarak baktın acunun replikleri var senaryoda :A :A :A @mrt-06
Komplo kurdu bana bu pis Acun bu sözler bana ait ablam inanma. :T:

Bully ile Dosi bakalım öbür ekiple karşılaşacakmı,Çiğdem Harun'dan silahı acaba niye istedi? Sokak sanati ile vadikızı bakalım kurtulacakmı,iyi bir bölüm olmuş emeğine sağlık @mrt-06:)
Teşekkürler. :D

7. Bölüm yayından kaldirilabilir dizi. Zaten pek bir konusu da yok. 2-3 bölüme dizi kendini daha çok tekrar eder hale gelir.

Neyse idare eder ya bölüm:)

İİşi çözerim ben kaç senedir Survivor izliyoruz tabi hemen Survivorı hatırlatıverdi dizi :A:A
Komplo kurdu bana bu pis Acun bu sözler bana ait ablam inanma. :T:

Teşekkürler. :D
Zombi çok ilgi çekici olmuş ama o açıdan çok çakalsın :A:A