eTV Aşk İşleri - 1. Bölüm | YENİ DİZİ

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zaten her bölümde 4-5 sahne var konuşmalar da sahneye göre uzun ya da kısa oluyor. Aslında akıcı olduktan sonra uzunluğu çok da önemli değil o kısma daha çok önem vereceğim. :A
hhaha aa demekki akıcı değil senin senaryon ayoll 15 sahne okudum gibi hissettim :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Hhaha gözlük o yanlış anlaışmaya geldi demek :A :A :A

süpernatural yorumun nerede kaldı 13.sezonumuz geliyor sen 1.sezona başlayamadın demiştim cnm :F vampir günlükelrinede devam et diye not düşmüştüm sen şimdi o konuya gidene kadar yorulursun seni yormayayım dedim :F
Mesajında bir iğneleme sezdim ablacım. :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Harika olmuş lo Avmde geçen şeyleri severim Cyprusta avm bilem yok .ss Adim basi avm istiyorum :( insallah avmyi dagitirlar :bhr:

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
İlk defa bir forum dizisi okudum güzel olmuş. Biraz da boş zamanıma denk geldiği için oldu :D Yine de iyiydi. Tokatlamasını bekliyorum. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,476
Puanı
1,060

Okudum çok beğendimm hastalığın ardından çok iyi geldi bu senaryo @Dosi @Çiğdem- le iyi bir üçlümü olmuşuz ne çok beğendim:D @Dosi zeynebim nerdesin:(

bu repliği çözemedim benimki kim niye yanında durmamalıyım dedim ben ya :F

Melek: Benimkinin anıları geliyor aklıma. Belki de yanında hiç durmamalıyım, ona olumlu bir örnek olacağımı sanmıyorum.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,099
Puanı
1,061
Okudum çok beğendimm hastalığın ardından çok iyi geldi bu senaryo @Dosi @Çiğdem- le iyi bir üçlümü olmuşuz ne çok beğendim:D @Dosi zeynebim nerdesin:(

bu repliği çözemedim benimki kim niye yanında durmamalıyım dedim ben ya :F

Melek: Benimkinin anıları geliyor aklıma. Belki de yanında hiç durmamalıyım, ona olumlu bir örnek olacağımı sanmıyorum.
Daha önce sen de nikahta terk edilmişsin bu yüzden Çiğdem de aynı şeyi yaşayınca aklına o geliyor ve hatırlamak istemiyorsun. Beğendiğin için teşekkürler. :D
İlk defa bir forum dizisi okudum güzel olmuş. Biraz da boş zamanıma denk geldiği için oldu :D Yine de iyiydi. Tokatlamasını bekliyorum. :D
Beğendiğine sevindim gelecek bölümlerde de yorumlarını görürüz umarım. :D
Firsatim olursa okurum tabi ama biraz uzun olmus gibi görünüyor :A
Oku artık. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Daha önce sen de nikahta terk edilmişsin bu yüzden Çiğdem de aynı şeyi yaşayınca aklına o geliyor ve hatırlamak istemiyorsun. Beğendiğin için teşekkürler. :D

Beğendiğine sevindim gelecek bölümlerde de yorumlarını görürüz umarım. :D

Oku artık. :A
Yarin okurum herhalde :A