eTV Aşk İşleri - 1. Bölüm | YENİ DİZİ

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Banada oylarını yoksa Burçin'e yazık olacak baya -25 yiyince :A :A
Tamam onun oylarini kullandim simdi senin oylarini kullanacam :A
Değişti ama yine mesaj sayısı önemli. Yani 200-300 mesaj falan olsa zirveye oynarız. :A

Hoş geldin bölümü okuyup yorum yapmak ister misin? :A
Tamam hallederiz o zaman sen merak etme :A

Ne dedin reyiz :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,989
Puanı
1,061
2. BÖLÜM ÖZETİ:
Olaylı düğünden sonra ilk kez bir araya gelen Çiğdem ve Selim'in ne yapacağı merak konusuyken Çiğdem herkesi şaşırtacak bir hamlede bulunur. İlişkilerini masaya yatırma imkanı bulan ikili, başından geçenlere daha farklı bir yönden bakmaya başlayacaktır.

Kaan, Zeynep'in moralini düzeltmek için harekete geçerken Melek tatsız anlar yaşar. Öte yandan günün sonunda şaşırtma sırası Selim'e gelmiştir.

Aşk İşleri, yeni bölümüyle Cuma 21.00'de ekranın yeni rengi eTV'de!

İki parçada okudum biraz uzun olmuş ama olay devamlılık içinde olduğu için okutturdu, emeğine sağlık. :) @Aserat

@Çiğdem- bende kavuşamıyorsunuz burda da nikah masasında terkedilip kavuşamadınız. :A

Yine klişe bir hikaye ve senarist @Aserat :A

Diyaloglar üzerine kurulu bir senaryo olmuş yine hiçbir sürükleyiciliği yok son sahne haricinde klasik Aserat senaryoları. :A

Bu arada ben de vardım neredeyim :A

aa hiç konuşma sen beyefendi @destere forumdan gitmeden istedği sahneyi sana yazdırıp öyle gitmiş bunlar planlıydı sanırım kaç rüşvet aldın kim bilir :A :A :A

ayy bölümü bitirdim sonunda @Aserat 2.bölüm bunun yarısı olsun :F

ayrıca komedi demiş az önce size atacan ama dizi sitres dolu bu diziyi izleyen bunalıma girer :F

@Bully yine arkdslığını konusturmus burdada benim yanımda yer alıp @destere ye yanlıs yaotığını bildirmiş :A

@Aserat emeğine sağlık, güzel olmuş. :D Zaten senin diyalogları beğendiğimi biliyorsun, başarılısın bu konuda ama bölümde heyecan ve aksiyon azdı biraz, tabii başlangıç bölümü olduğu için de biraz durgun olabilir ama şu haliyle klasik bir romantik komedi gibi duruyor, daha önce çok gördük bu tarz senaryoları :A Tatlı İntikam dizisi, Romantik Komedi filmi vesaire. Biraz kendinden farklılıklar katmalısın sanki, bölümler ilerledikçe daha iyi olacaktır diye düşünüyorum :D

@destere ile arkadaş olup onunla dertleşmem, ona tavsiyeler vermem falan güzel ironi olmuş, reelde böyle bir şeyin mümkünatı olmaz :A

@Çiğdem- de destere tarafından terk edilince alkole vurmuş kendini ahaha :A

@Dosi ile benim hikayemize girilmemiş henüz, ama bir yerde trip yemişiz yine :A @vadikızı da saldırgan kişiliğine dizide de devam etmiş :A

Harika olmuş lo Avmde geçen şeyleri severim Cyprusta avm bilem yok .ss Adim basi avm istiyorum :( insallah avmyi dagitirlar :bhr:

İlk defa bir forum dizisi okudum güzel olmuş. Biraz da boş zamanıma denk geldiği için oldu :D Yine de iyiydi. Tokatlamasını bekliyorum. :D

Okudum çok beğendimm hastalığın ardından çok iyi geldi bu senaryo @Dosi @Çiğdem- le iyi bir üçlümü olmuşuz ne çok beğendim:D @Dosi zeynebim nerdesin:(

bu repliği çözemedim benimki kim niye yanında durmamalıyım dedim ben ya :F

Melek: Benimkinin anıları geliyor aklıma. Belki de yanında hiç durmamalıyım, ona olumlu bir örnek olacağımı sanmıyorum.

Tipik bir yaz dizisi olmuş :A

Güzel olmus @Aserat begendim :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,248
Puanı
1,060
2. BÖLÜM ÖZETİ:
Olaylı düğünden sonra ilk kez bir araya gelen Çiğdem ve Selim'in ne yapacağı merak konusuyken Çiğdem herkesi şaşırtacak bir hamlede bulunur. İlişkilerini masaya yatırma imkanı bulan ikili, başından geçenlere daha farklı bir yönden bakmaya başlayacaktır.

Kaan, Zeynep'in moralini düzeltmek için harekete geçerken Melek tatsız anlar yaşar. Öte yandan günün sonunda şaşırtma sırası Selim'e gelmiştir.

Aşk İşleri, yeni bölümüyle Cuma 21.00'de ekranın yeni rengi eTV'de!

@Bully kaan ne yapacan acaba kız çiğdem hamlen ne acaba Ne tatsızlık yaşacağım acaba ah melek ne şansız kızsın bee :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
Emeğine sağlık @Aserat çok beğendim. Yakışıklı bir jönü partnerim yapmışsın :A yanıma yakışan biri olması iyi olmuş :F @Bully
Bakalım bizi nasıl maceralar bekliyor :)
Kaan bir yorumda trip mevzusuna değinmişsin. Senle birgün şu kelimeyi masaya yatıralım :A
Bu ilk bölum yorumum acele yolladigim icin cokta dikkat etmiyorum doğru tarafami yaziyom diye :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,989
Puanı
1,061
Emeğine sağlık @Aserat çok beğendim. Yakışıklı bir jönü partnerim yapmışsın :A yanıma yakışan biri olması iyi olmuş :F @Bully
Bakalım bizi nasıl maceralar bekliyor :)
Kaan bir yorumda trip mevzusuna değinmişsin. Senle birgün şu kelimeyi masaya yatıralım :A
Bu ilk bölum yorumum acele yolladigim icin cokta dikkat etmiyorum doğru tarafami yaziyom diye :A
Beğendiğine sevindim gelecek bölümler daha da iyi olacak inşallah. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Okudum sonunda :A Ay baya uzun bir bölüm olmuş.ss Ama ilk bölüm olduğu için hikayeyi ve karakterleri tanıtma olayı vs. o yüzden anlıyorum. :A Akıcı olmuş, pek sıkılmadım. :D

Çiğdem'in ayrılık sonrası halleri iyiydi :F Ama en iyisi destere'nin bir anda her şeyi unutup Wonder Woman'a gidelim, sonra kızlar falan demesiydi :F

Ellerine sağlık :A @Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,989
Puanı
1,061
Okudum sonunda :A Ay baya uzun bir bölüm olmuş.ss Ama ilk bölüm olduğu için hikayeyi ve karakterleri tanıtma olayı vs. o yüzden anlıyorum. :A Akıcı olmuş, pek sıkılmadım. :D

Çiğdem'in ayrılık sonrası halleri iyiydi :F Ama en iyisi destere'nin bir anda her şeyi unutup Wonder Woman'a gidelim, sonra kızlar falan demesiydi :F

Ellerine sağlık :A @Aserat
Teşekkürler yorum için. Bölümün üstünden bir ay geçtiği için daha fazla bir şey eklemeyeceğim. :A