Fav10 | Satranç Odası

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Şu anda ruh modum düşük, canım sıkkın. Akşam 22.00'dan sonra müsait olursan bekliyorum. Hatta tam saat kuralım, 22.30 uygun mudur senin için? Uygun değilse müsait olduğun bir dakika aralığı seçersin ona göre hazırlanırım. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Şu anda ruh modum düşük, canım sıkkın. Akşam 22.00'dan sonra müsait olursan bekliyorum. Hatta tam saat kuralım, 22.30 uygun mudur senin için? Uygun değilse müsait olduğun bir dakika aralığı seçersin ona göre hazırlanırım. :A
Tamam canım 22.30 olur. :A

Siteden birkaç defa oynadım da bazen hamleleri görmüyorum taşları tam seçemiyorum. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Gelebilirim şuan. :D Yeni girdim yorgunum ama yinede eğlenceliydi dün, onun için geleceğim. :D

Şimdi harpten yeni çıktım ama hazır ısınmışken gel, odayı sen aç ama. :D

Oynadık. :A

Saf gibi vezirimi yedirdim yoksa öndeydim ama sonuç olarak @Tolstoyevski kazandı, kendisine tebrik ediyoruz. :A

Acaba ana sayfada bunun çetelesini mi tutsak? :A

İyi olur ilk mesaja öyle bir şey hazırlarsan eline sağlık deriz. :A Şu ana kadar forumda namağlup gidiyorum ama az sonra Titanium yenilmezlik serimi bozabilir, dün kıl payı günü kurtardık. :A Ayrıca sen de az kalsın ayağımı kaydırıyordun, bırak bu bilmiyorum ayaklarını. :S

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461

İyi olur ilk mesaja öyle bir şey hazırlarsan eline sağlık deriz. :A Şu ana kadar forumda namağlup gidiyorum ama az sonra Titanium yenilmezlik serimi bozabilir, dün kıl payı günü kurtardık. :A Ayrıca sen de az kalsın ayağımı kaydırıyordun, bırak bu bilmiyorum ayaklarını. :S

:D

https://lichess.org/T61MRIRS

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Senin aklındaysa oynan oyunlar ilk sayfaya bir tablo yap o zaman güzel olur. :A

Sana güveniyoruz. :A @Titanium