Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

Şimdi How I Met Your Mother'ı izlerken gördüm, bizim Hanna konuk geldi. Yine muhteşem. :love1: @xemrexxx @destere @Çiğdem-

37pZ6r.png
aman ariadan sonra buda cw e bulaşmaz inş ayoll :( :( :( @destere @mrt-06 @xemrexxx

haw yormadır ın bu hangi bölümü ? hannoş sayesinde sadece bu bölümün hannoşlu kısımlarına bakabilirim :)

Son 13 gün gerçi bize 1 gün sonra alt yazı geliyor olsun 14 olsun çok az kaldı bekliyoruz! :hearteyes::hearteyes::hearteyes:

17457833_10154368165510233_5495422058630592168_n.jpg

15073549_10154028366310233_4977025953138388223_n.jpg

Son 10 bölüm. :T

Belki akşama çıkar Haluk, dün gece yayınlanmamış mıydı zaten yoksa daha önce mi yayınlandı? (b)
Dün akşam yayınlandı Freeform da işte :D sabah çıktı hemen :D ama altyazısız aynen akşama cıksın artık ya da gece de olsa beklerim. :T :T

O zaman akşama çıkar, 10 gibi de izleriz. Çok heyecanlı yerinde kalmıştı. :A
No: 309'um reklamlarında bakarım artık o halde. o da bitecek onun da kıymeti bilinmedi ilk bilindi çok , sonra birden düştü çok . :sob:yoksa devm edecekti :sob::sob: (pll)

Son 10 bölüm. :T

Belki akşama çıkar Haluk, dün gece yayınlanmamış mıydı zaten yoksa daha önce mi yayınlandı? (b)
sen flashı naptın ayoll dizi sen yetiş diye ara verdi 1 aydır bugünde yayınlanmadı onlar seni bekliyor sende öyle durmuş bekliyorsun :A :A :A

muhteşem oldu hannoşa kavuştuk sonunda hemen bölüme dalıyorum birazdan :)
No: 309'um reklamlarında bakarım artık o halde. o da bitecek onun da kıymeti bilinmedi ilk bilindi çok , sonra birden düştü çok . :sob:yoksa devm edecekti :sob::sob: (pll)
@xemrexxx

Bölümü izledim fena değildi, oyun kutusu fikri güzel oldu artık A.D. internatif oynuyor ilk sezonlarda neydi öyle işte bu yüzden A.D. > A. :A

Fakat ölen oğlanı unuttular galiba? (b) Polis soruşturma da mı yapmadı ya da nasıl kurtuldular onu göstermedi..

@xemrexxx

Bölümü izledim fena değildi, oyun kutusu fikri güzel oldu artık A.D. internatif oynuyor ilk sezonlarda neydi öyle işte bu yüzden A.D. > A. :A

Fakat ölen oğlanı unuttular galiba? (b) Polis soruşturma da mı yapmadı ya da nasıl kurtuldular onu göstermedi..
kazayla girdim konuya bilmem lazımdı oysaki seninde @xemrexxx ye benzediğini :) spoiler kullanmak gibi pis huyların var :)

21.23'deki mesajında birazdan izliyorum yazmışsın ben de tam o mesajı görünce izlemeye başlamıştım. Ne biliyim izlemediğini. :A
sen hiç bir etiketime geri dönüş yapmıyorsun :( üzülüyorum artık

@Dosi lafa tuttu oy vermem gereken yerler var sonra izleyeceğim :)
Hanna ile Spencer birlikte duşa girecek kaçırma derim elticim. :)

sen hiç bir etiketime geri dönüş yapmıyorsun :( üzülüyorum artık
Bildirimlerimde tam 5 sayfa geriye gittim senden bildirim göremedim sadece 1 tane onda da duyuru mesajındı. 6. sayfada da dün konuşmutuğumuz bildirimler vardı Tom Jerry muhabbeti yani geri dönüş yapmadın demeni anlayamadım. (b)