Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Aria cw dizisine başrol olacakmiş seneye:A
@mrt-06 birde emilyde gelse diyor karınca ordusu gibi cw kanalımızamı sarıcaklar :(

aa flashta senin müzikaldakı çocuk geldi emre flash ve süpergirl müzikal şarkı söylediler :A
Ben Emily istiyordum evet, tam süper kahraman imajı var çünkü. Keşke SuperGirl'ün bacısı olarak gelse. :F

How I Met Your Mother'ı izliyorum 7. sezon finali galiba anneyi görecem. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben Emily istiyordum evet, tam süper kahraman imajı var çünkü. Keşke SuperGirl'ün bacısı olarak gelse. :F

How I Met Your Mother'ı izliyorum 7. sezon finali galiba anneyi görecem. :A
fantastik dizi değilmiş galiba komediymiş aria kanalımızı batırıcak ayoll bir sen @xemrexxx izler aa @destere de çekeriz belki cw e aria var diye :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Efsane dizimizin son sezonun 2. yarısı yani 11. bölümü 18 Nisan'da yayınlanacakmış. :Z @xemrexxx @destere @Çiğdem- @cookies
sabırsızlıkla bekliyoruz finalde alison ölür umarım :)

fantastik dizi değilmiş galiba komediymiş aria kanalımızı batırıcak ayoll bir sen @xemrexxx izler aa @destere de çekeriz belki cw e aria var diye :A
senin için üzgünüm cnm ama @xemrexxx ve @destere de izlediğini düşününce seviniyorum desterenin kızları bitiyor sonunda diye :A :A :A
hannoştada süper kahraman özellikleri var onuda bekliyoruz fantastik dizilere ayrıca spoşun neyi eksik o da gelsin mona ile alison gelmesin diğerleri gelebilir :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,312
Puanı
1,061

hannoştada süper kahraman özellikleri var onuda bekliyoruz fantastik dizilere ayrıca spoşun neyi eksik o da gelsin mona ile alison gelmesin diğerleri gelebilir :)
Komedi olmaz cidden yakışmaz. :(

Yine anneyi göremedim ya 8 sezon oldu ayıptır. :F
spencerdan mesaj var @Çiğdem- i gebertin diyor güzel kızı kırmak olmaz :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,312
Puanı
1,061
ne diyo tam anlamadım ama şu pencerede gördüğünüz binalarda ne biçim halvet yapılır tarzı bişeyler söylüyor :)
palayfest diyi bir şey varmış aria ile spencer katılmıyormuş işleri varmış aria da video göndermiş böyle :)) o yüzden fanlardan özür diliyor gelemediği için

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,312
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

aria geliyormuş cw e komedi dizisiymiş cw e transfer ediyoruz seni ayoll :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
aria geliyormuş cw e komedi dizisiymiş cw e transfer ediyoruz seni ayoll :A
dua et hannoşta gelsin onun sayesinde caleb parlağınada kavuşursun :)
palayfest diyi bir şey varmış aria ile spencer katılmıyormuş işleri varmış aria da video göndermiş böyle :)) o yüzden fanlardan özür diliyor gelemediği için
paleyfest in twitter daki konusuna baktımda her taraf pll ile dolu ama doloresle ilgili tek haber yok son anda westworld etkinlikten çıkarılmışmıydı acaba ? :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,312
Puanı
1,061

paleyfest in twitter daki konusuna baktımda her taraf pll ile dolu ama doloresle ilgili tek haber yok son anda westworld etkinlikten çıkarılmışmıydı acaba ? :)
sosyal medyaya bakarsan tabi göremezsin :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sosyal medyaya bakarsan tabi göremezsin :A

Komedi olmaz cidden yakışmaz. :(

Yine anneyi göremedim ya 8 sezon oldu ayıptır. :F
aaa asıl caleb gelse cw e onun için pll yan dizisi izlemiştim fantastik diziyede alışkın cw e bekliyoruz ayoll :Z:Z:Z

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Şimdi How I Met Your Mother'ı izlerken gördüm, bizim Hanna konuk geldi. Yine muhteşem. :love1: @xemrexxx @destere @Çiğdem-

37pZ6r.png