MusicSurvivor 5.Sezon Şampiyonu / Gökhan Türkmen Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İyi bari tarihi fark olmadı.:D

Tebrik ederim Kaan. Benim de sevdiğim isim zaten Gökhan sevindim.:X Harika iş çıkarttın tebrik ederim.:D

Kendimde iyi iş çıkarttım. Son 3 haftada gayet iyi çalışıp muhteşem bir çıkış yakaladım.:D Adını diş macunu markası sanılmaktan kurtardığım Ariana ile gurur duyuyorum.:D Belki bir sonra ki sezon Selena yada Sia ile gelirim o zaman kimseye acımam söylim.:A
Ben de seni tebrik ederim Umut, harika bir yöneticilik yapıp finale çıkarttın Ariana'yı. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Gökhan Türkmen'den çok @Bully sevdalıları çoktu, iyi kötü ayrımı yapmadan yüksek puan verenler oldu. Eurovision gibi politik oyunlar :A Tebrikler.

@sokak sanati Son 3'e yabancı şarkıyla kaldığın için köstek değil destek olalım dedik işe yaramadı, yerliyle dene bir de şansını :X

Teşekkür ederim güzel destek oldu.:D Ben Rihanna ile All Star şampiyonu oldum. Ariana Rihanna'dan sonra gelir o yüzden şampiyon oknaya gerek yoktu.:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sonunda çok istediğim MusicSurvivor şampiyonluğuna kavuştum, destekleyen herkese çok teşekkürler. :D

@Çiğdem- kız çektirmediğin çile, stres, heyecan kalmadı ama değdi yani mutlu sona ulaştık :A Şu an üstümden büyük bir yük kalkmış gibi istiyorum, zor oldu ama başardık. :F Emeklerine sağlık, harika bir sunuculuk yaptın, 1 aylık tatilin ardından 6.sezonla devam edeceğiz Allah kısmet ederse :D

Bu arada bu güzel yarışmayı forumumuza kazandıran @GunesinOglu kardeşimize de teşekkürlerimizi sunalım, şimdilerde aramızda değilsin ama umarım gelip beni tebrik edersin Cengiz. :D

@dreamy @Aserat @EFE UYSAL @tolgab @MasacRE- @xemrexxx @BesaleT @soo @pompy oylarınız için çok teşekkür ediyorum bu arada :D

Bu arada @Doğu arkadaşımız son anda oy yollamıştı sanırım, açıklandı mı o, ben göremedim :A

Son teşekkürümü de @dosimosi arkadaşıma etmek istiyorum. Bu başarıda en az benim kadar payı vardır, kendi yarışmacısı gibi sahip çıktı Gökhan'a, bana desteğini hiçbir zaman esirgemedi, yokluğumda düşmanlara yedirmedi. :F

Son olarak da sıvacılar başı @destere ve yardımcısı @MEnes'e selamlarımı iletiyorum. :A Esen kalın :D
vlla çok sevindim bende cnm yeterki yarışmada zevk almak isteyen yarışmacılar olsun iyi şekilde sunmaya çalıstım aaa sana yarı finalde hatta şampiyonlukta bile rahat yüzü vermedim konuyu yarım bırakarak ama tüm stresin gitmiştir :A

beyaza tarkan bile evlendi diyorlardı şimdi hadiseye bully bile şampiyon oldu derler :A
@mrt-06 @sokak sanati

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Murat Dalkılıç'dan iyidir en azından Hakan Peker :A

Hakan Peker

07080057_large.jpg

@Çiğdem- @EFE UYSAL :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Sonunda çok istediğim MusicSurvivor şampiyonluğuna kavuştum, destekleyen herkese çok teşekkürler. :D

@Çiğdem- kız çektirmediğin çile, stres, heyecan kalmadı ama değdi yani mutlu sona ulaştık :A Şu an üstümden büyük bir yük kalkmış gibi istiyorum, zor oldu ama başardık. :F Emeklerine sağlık, harika bir sunuculuk yaptın, 1 aylık tatilin ardından 6.sezonla devam edeceğiz Allah kısmet ederse :D

Bu arada bu güzel yarışmayı forumumuza kazandıran @GunesinOglu kardeşimize de teşekkürlerimizi sunalım, şimdilerde aramızda değilsin ama umarım gelip beni tebrik edersin Cengiz. :D

@dreamy @Aserat @EFE UYSAL @tolgab @MasacRE- @xemrexxx @BesaleT @soo @pompy oylarınız için çok teşekkür ediyorum bu arada :D

Bu arada @Doğu arkadaşımız son anda oy yollamıştı sanırım, açıklandı mı o, ben göremedim :A

Son teşekkürümü de @dosimosi arkadaşıma etmek istiyorum. Bu başarıda en az benim kadar payı vardır, kendi yarışmacısı gibi sahip çıktı Gökhan'a, bana desteğini hiçbir zaman esirgemedi, yokluğumda düşmanlara yedirmedi. :F

Son olarak da sıvacılar başı @destere ve yardımcısı @MEnes'e selamlarımı iletiyorum. :A Esen kalın :D
Son anda yolladığım için kabul görmedi maalesef ama ben de Gökhan beye yollamıştım oyumu :A Tebrik ediyorum kardeşim umarım heyecandan forumun orasını burasını kurcalarken bizi yanlışlıkla banlamazsın :A

@Çiğdem- ellerine sağlık çok başarılı bir sunucuydun özellikle senden başka bizden oklava zoruyla kimse oy moy alamazdı. Sıvacılar olarak seni tebrik ediyoruz :A @MasacRE- @MEnes @destere

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Son anda yolladığım için kabul görmedi maalesef ama ben de Gökhan beye yollamıştım oyumu :A Tebrik ediyorum kardeşim umarım heyecandan forumun orasını burasını kurcalarken bizi yanlışlıkla banlamazsın :A

@Çiğdem- ellerine sağlık çok başarılı bir sunucuydun özellikle senden başka bizden oklava zoruyla kimse oy moy alamazdı. Sıvacılar olarak seni tebrik ediyoruz :A @MasacRE- @MEnes @destere
hahaha sanada teşekkürler ama çünkü yarışmalara protsto ediyordun benim ricamı kırmayarak tkrar basladın oy vermeye yada oklavamdan korkuna bilmem :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,215
Puanı
1,060
Çok teşekkürler ablacım, sen de bana hep sonuna kadar destek oldun, finalde benim heyecanıma, stresime ortak oldun. Gökhan'a gelen oylara harika attın. Sen özel teşekkür hak ediyorsun yani napsam ödeyemem hakkını :A

:love1:ehh aldın gönlümü canımsın sen benimm az önce yine modum düşmüştü ama yükselttin tşk ederim ablam:D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Büyük tebrikler kardeşim @Bully senin adına çok mutlu oldum, hak edilmiş bir başarı. ;)

@sokak sanati canım sana da tebrikler buraya kadar gelmek büyük bir başarıydı Ariana'ya bu kadar emek vermesen belki daha erken elenebilirdin ama azmettin, azmine sağlık diyorum. :)

@Çiğdem- ablacım senin de emeklerine sağlık her hafta aksatmadan, seri bir şekilde ilerledik çok büyük bir emek verdin yarışmayı HAKKIYLA yönettin, sana da tebrikler. :)

İstesem 20 oy toplardim ama neyse 2.likte iyi 20 yaşında 1 kız için.:A
50 yılını müziğe vermiş kişileri eledi neticede :A

Bu kadar iğrençleşeceğini hiç tahmin etmezdim .s.s @eskici yetiş :A

Beni niye tebrik etmiyorsun..