Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

Eğer;
Aria ile Alison bacı kardeş çıkarsa çok gülerim, zaten Aria sarışın değil bunlar ailecek sarı :A Ama o kadın acaba Aria'nın babasıyla mı zamanında yattı? Çünkü hatırlarsan o adamdan da şüphelendiğimiz çok bölüm olmuştu.

Hoşbuldum :) Klasik destere bir defa da şu PLL'yi 3'ümüz eş zamanlı izleyelim hep en geride sen kalıyorsun. :))
Eğer;
Aria ile Alison bacı kardeş çıkarsa çok gülerim, zaten Aria sarışın değil bunlar ailecek sarı :A Ama o kadın acaba Aria'nın babasıyla mı zamanında yattı? Çünkü hatırlarsan o adamdan da şüphelendiğimiz çok bölüm olmuştu.

Hoşbuldum :) Klasik destere bir defa da şu PLL'yi 3'ümüz eş zamanlı izleyelim hep en geride sen kalıyorsun. :))

ama bu sefer sadece pll de değil tüm dizilerde geride kaldım :) daha çok yol almam lazım :)

Ben de aynı durumdayım, PLL'yi tamamladım ama The Flash, The 100 ve Mom'ın izleyemediğim bir sürü bölümü var. :)
the flash la the 100 ü biriktir 10 sene sonra izle o diziler şarap gibidir bekledikçe değer kazanır anında tüketirsen pek güzel gitmez onun için onları yok sayıyorum :)
mom dersen zaten 25 dakika onu rahat izleyip temizlersin yani benim gibi değilsin bende sürüyle dram dizisi var izleyeceğim hepside ağır vasıta öyle bir solukta izlenecek gibi değil :)

Niye gebersin ya? Bu dizideki kızlar 7 sezondur hiç yaşlanmıyor kendilerine nasıl bakıyorlar anlamıyorum ama ilk bölümde nasıllarsa son bölümde de tipleri aynı. :A

Bölümün sonunda Hanna kimle görüştü anladın mı? Pencereleri gazeteyle kapattı acaba o oğlanı eve mi kapatacak. :D
bilmiyorum ki izleyip görücez :D hannoşum napsa yeridir :bhr:

Niye gebersin ya? Bu dizideki kızlar 7 sezondur hiç yaşlanmıyor kendilerine nasıl bakıyorlar anlamıyorum ama ilk bölümde nasıllarsa son bölümde de tipleri aynı. :A

Bölümün sonunda Hanna kimle görüştü anladın mı? Pencereleri gazeteyle kapattı acaba o oğlanı eve mi kapatacak. :D
ayy anlamadan dinemeden hemen dis tuşuyla geliyorsunuz :F @xemrexxx yeni sezonda hanna yok kaçırıldımı öldümü ne diyordu keşke ortaya çıkmasaymış :A

Evet biraz saflığı var haklısın. :/ Bu arada diziye dönen o oğlan @Çiğdem-'in hareminden mi? :A

Ne kadar iyi niyetli. :A
@Çiğdem- in haremi de olabilir @Yiğitt in de :A
brant.jpg