Pokemon GO'da Yakaladığınız Pokemonlar

bugün arkadaşımla oynadım bende aa şey yapıcaksın dışarıya çıkıp yürümeye başlayacaksın oradaki karakter seninle birlikte yürüyor dışarıda yürüyüp çevrende pokemon arıcaksın biraz zor bulunuyor yalnız bulana kadar yürüceksin :F :F :F

O 3 pokemon başlangıç pokemonu birini seçip başlayacaksın :)

Bugün bulunduğum ilçeyi tavaf ettim :D Sabah Magmar yakalamıştım şimdi de Liquitung, Ivysaur yakaladım bulbasaur'un gelişmişi bir de Onix, vulpix gibi ufak pokemonlar :D
Benim indirdiğim pokemon da yön tuşları yok [emoji17] bana indirdiğiniz yerin linkini atabilir misiniz?

Benim indirdiğim pokemon da yön tuşları yok [emoji17] bana indirdiğiniz yerin linkini atabilir misiniz?
ben indirmedim arkadaşım yüklemiş onun telefonundan oynadık ama yön tuşları olmucak cnm yeşil bir ortamda karakter duruyor yol falan var sen onu yön tusuyla yönetmiceksin sen sokağa çıkıp yürüceksin sen yürüdükce yürücek oda sen hangi yöne gidersen o öyle gidicek ynı :F

ben indirmedim arkadaşım yüklemiş onun telefonundan oynadık ama yön tuşları olmucak cnm yeşil bir ortamda karakter duruyor yol falan var sen onu yön tusuyla yönetmiceksin sen sokağa çıkıp yürüceksin sen yürüdükce yürücek oda sen hangi yöne gidersen o öyle gidicek ynı :F
İşte bu olmadı [emoji17] benim tarzım değil yürümek [emoji2]

İşte bu olmadı [emoji17] benim tarzım değil yürümek [emoji2]
o sana bağlı oluck yanı senin yürümenle yürücek sokakta pokemon çıkıcak karşına gerçekcilikte son nokta ayy ama sizin gibi uyuşuk erkeklere çok iyi bir oyun yürüyüş yapmanızı sağlıcak ne güzel :A :A :A

o sana bağlı oluck yanı senin yürümenle yürücek sokakta pokemon çıkıcak karşına gerçekcilikte son nokta ayy ama sizin gibi uyuşuk erkeklere çok iyi bir oyun yürüyüş yapmanızı sağlıcak ne güzel :A :A :A
Ben sadece yürüyüş yapmam dedim ama sporumu hiçbir zaman aksatmam [emoji4]

Ben sadece yürüyüş yapmam dedim ama sporumu hiçbir zaman aksatmam [emoji4]

57 pokemon yakalamıştım 6 lvl %90 lardayım. Düşük Cp'dekileri transferle yollayıp Candy aldım. 27 pokemon var şuan. En sağlamları Golbat 301 Cp , Tangela 208 Cp, Clefairy 143 Cp, Evee 136 Cp, Pidgeotto 114 Cp diye gidiyor aşağılara doğru. Ama daha henüz Magmar, Pikachu, Gastly, Pinsir gibi zor bulunan pokemonlar çıkmadı karşıma. :A

Biraz oynadım. Benim odamda 2 tane hayvan çıktı. Bir tanesini yakaladım. diğer kaçtı galiba. :F Tam anlamadım. :F

Şimdi 2 tane nokta var birisi mavi noktalar var. Orada bir parkı işaret ediyor diğeri de kırmızı bir şey var. Şimdi mavi noktalardan topları alıyorduk dimi. (b) O kırmızı şey ne?
L3zPmj.jpg

Bulbasaur yakaladım. :F
13664571_1011786365584633_609312862_n.jpg

@OzaN @Çiğdem- @masacre @MEnes @BesaleT

Biraz oynadım. Benim odamda 2 tane hayvan çıktı. Bir tanesini yakaladım. diğer kaçtı galiba. :F Tam anlamadım. :F

Şimdi 2 tane nokta var birisi mavi noktalar var. Orada bir parkı işaret ediyor diğeri de kırmızı bir şey var. Şimdi mavi noktalardan topları alıyorduk dimi. (b) O kırmızı şey ne?
L3zPmj.jpg

Bulbasaur yakaladım. :F
Ekli dosyayı görüntüle 51028

@OzaN @Çiğdem- @masacre @MEnes @BesaleT

Lütfen etiketin sonuna tire koyalım o 2008'de üye olup bir daha girmeyen vatandaş ben değilim :D
O kırmızı olan Gym işte. Pokemonları dövüştürmek için. 5. seviyede açılıyor. 3 takım var birine giriyorsun. İşte onu korumaya falan çalışıyormuşsun ben de tam bilmiyorum denemedim şimdilik çünkü önce iyice geliştirmek lazım pokemonları.

@Çiğdem- bak Harun'un attığı fotoğrafta 4 tane pokestop görünüyor, her tarafta var yani Giresun'da o kadar yoktur belki ama orada da illa ki vardır :A

Lütfen etiketin sonuna tire koyalım o 2008'de üye olup bir daha girmeyen vatandaş ben değilim :D
O kırmızı olan Gym işte. Pokemonları dövüştürmek için. 5. seviyede açılıyor. 3 takım var birine giriyorsun. İşte onu korumaya falan çalışıyormuşsun ben de tam bilmiyorum denemedim şimdilik çünkü önce iyice geliştirmek lazım pokemonları.

@Çiğdem- bak Harun'un attığı fotoğrafta 4 tane pokestop görünüyor, her tarafta var yani Giresun'da o kadar yoktur belki ama orada da illa ki vardır :A
Acele etiketleme yapınca öyle olmuş, kusura bakma. :F

Hmm mavilerde topları dolduracağız.
Kırmızılarda ise 5 lv olunca savaşacağız diyosun. :A Ne güzel. :A

Ben girdim savaş sistemi farklı ve zevkli olmuş. :A Ama Gymleri aldıktan sonra korumak zor millet yamyam gibi üşüşüyor tepene. :A Senin takımından destekçiler lazım koruyabilmek için. Ben de sarı olduğum için etrafımda kimse sarı olmamış, tek başıma çarpışıyorum adamlarla. :A :A

Oyunun iyi sahte reklamı yaıldı. Bakıyorum bu tuzağa düşen düşene)))

Şu an 6 levelim ben. 61 pokemonum var. Fakat pokemonlarım çok iyi değil, bugün yaşadığım poke topu krizi de bunda etken. :D

Parasect 171
Pidgeotto 139
Venonat 123
Eevee 110

Şu an en iyi CP'li pokemonlarım bunlar.

Machop, Magikarp, Cubone nadir sayılabilecek pokemonlarım. :)

Ben girdim savaş sistemi farklı ve zevkli olmuş. :A Ama Gymleri aldıktan sonra korumak zor millet yamyam gibi üşüşüyor tepene. :A Senin takımından destekçiler lazım koruyabilmek için. Ben de sarı olduğum için etrafımda kimse sarı olmamış, tek başıma çarpışıyorum adamlarla. :A :A

Sen bizim rakibimizsin :A Sadece etrafındakilerle savaş oluyor şu an sanırım? Tanıdığın kişileri ekleyip saldırma olursa kapışırız senle Zubat ordumu salarım üstüne :A

Şu an 6 levelim ben. 61 pokemonum var. Fakat pokemonlarım çok iyi değil, bugün yaşadığım poke topu krizi de bunda etken. :D

Parasect 171
Pidgeotto 139
Venonat 123
Eevee 110

Şu an en iyi CP'li pokemonlarım bunlar.

Machop, Magikarp, Cubone nadir sayılabilecek pokemonlarım. :)

Sen de mavi takımı seçtin değil mi? Enes'e senle beraber dalarız ileride :A

Sen bizim rakibimizsin :A Sadece etrafındakilerle savaş oluyor şu an sanırım? Tanıdığın kişileri ekleyip saldırma olursa kapışırız senle Zubat ordumu salarım üstüne :A

Sen de mavi takımı seçtin değil mi? Enes'e senle beraber dalarız ileride :A
Tabii ki maviyiz. :A

Yalnız gördüğüm her yer kırmızı. :(