Kurtlar Vadisi Pusu 292.Bölüm Yorumları

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Hakiki Müslüman hiç gönül kırmaz.
Bilir bundan büyük bir günah olmaz.

Bir gönül yapmanın kırk kez hacca gitmekten evla olduğunu da Yunus fısıldar bize. Kalp kırmayı bir güç sanan akılsızlara ne yazık demeli!

kalbim takasa çok kırıldı sert girdim biraz ama başkalarının kalbini kırmak istemem yanlış anlayan olmuş benim Meselem takas ile baktım takas hala konuyu uzatıyor uzatacak da gözüküyor Allaha hevale ediyorum başka dostlarımın kalbi gereksiz kırılıyor daha da uzatmayacagim.Benden bu kadar
Aga uzatmayın da yeter. Yemişim bu alınmanızı bu ne be gelen gider atar yapıyor ilkokul çocuğu gibi. İkinizde biraz yumuşayın da konuyu kapatın.

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Genelde diziyi hep eleştirdiğin için [emoji2] dizi çok iyi gidiyor diyebilirim. Senide bekleriz.
Hep eleştirdiğin için derken neyi kastettin anlayamadım ; Dalga mı geçiyon ben çakma işlerle hele de kadın dizileriyle alakam olamaz izlemek istesem de izleyemem sana iyi seyirler aga

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Hep eleştirdiğin için derken neyi kastettin anlayamadım ; Dalga mı geçiyon ben çakma işlerle hele de kadın dizileriyle alakam olamaz izlemek istesem de izleyemem sana iyi seyirler aga

İşte bunu kast ettim zaten aga. Farkındaysan bu güne kadar hiçbir diziyi vadi konusunda konuşmadım çünkü herkesin fıtratı farklı diye. Teşekkür ederim aga [emoji2]

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Şöyle bir anekdot paylaşayım @takas @Maskeli Fedai

Peygamber efendimiz; mübârek elleri ile Kâbe'yi göstererek; (Ey Kâbe, sen Allahın evisin. Sen mübâreksin fakat bir Müslüman,bir mü'minin kalbini kırsa 70 defa seni yıkmaktan daha büyük
günaha girer) buyuruyor.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Şöyle bir anekdot paylaşayım @takas @Maskeli Fedai

Peygamber efendimiz; mübârek elleri ile Kâbe'yi göstererek; (Ey Kâbe, sen Allahın evisin. Sen mübâreksin fakat bir Müslüman,bir mü'minin kalbini kırsa 70 defa seni yıkmaktan daha büyük
günaha girer) buyuruyor.
aga bizi hassas noktamızdan vuruyorsun yapma :D ama maskelinin söylediklerini yakıştıramadım küfür etse takmazdım vadiciliğimizle ilgili söylemleri çok yanlış oldu

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
aga bizi hassas noktamızdan vuruyorsun yapma :D ama maskelinin söylediklerini yakıştıramadım küfür etse takmazdım vadiciliğimizle ilgili söylemleri çok yanlış oldu
Kardeş dediğimiz insanların arası bozukken uzaktan oturup izleyenlerden olmadım aga eğer öyle olsam şu anki samimiyet olmazdı.

Aga Allah aşkına yapmayın ben ikinizi de biliyorum bilmesem konuya dahil olmazdım. Şu an ikinizde gurur meselesi yaptığınız için bu mevzu bu kadar uzuyor. Zaten sizin gibi aynı görüşe sahip insanlar diziler dışında birçok ortak alan yaratabilecek potansiyeldeyken siz neden yapmıyorsunuz? Üç günlük dünya için Ahiretinizi zorlaştırmanın anlamı yok. Sende biliyorsun ki 3 gün küs kalınmaz.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Kardeş dediğimiz insanların arası bozukken uzaktan oturup izleyenlerden olmadım aga eğer öyle olsam şu anki samimiyet olmazdı.

Aga Allah aşkına yapmayın ben ikinizi de biliyorum bilmesem konuya dahil olmazdım. Şu an ikinizde gurur meselesi yaptığınız için bu mevzu bu kadar uzuyor. Zaten sizin gibi aynı görüşe sahip insanlar diziler dışında birçok ortak alan yaratabilecek potansiyeldeyken siz neden yapmıyorsunuz? Üç günlük dünya için Ahiretinizi zorlaştırmanın anlamı yok. Sende biliyorsun ki 3 gün küs kalınmaz.
aga abartma sende bizi günahkar yaptın neler diyorsun :D

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861

@takas :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
aga abartma sende bizi günahkar yaptın neler diyorsun :D
Aga bu işler böyle hemen özelden halledin aranızı [emoji2]

Her şeyi geçtim aga dışardan bakınca hiç ama hiç olmuyor. Ben, sen haklı veya o haklı demiyorum lakin o kadar muhabbetiniz oldu bir çırpıda heba olmasını düşünmek bile kulağa kötü geliyor.

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861

Her şeyi geçtim aga dışardan bakınca hiç ama hiç olmuyor. Ben, sen haklı veya o haklı demiyorum lakin o kadar muhabbetiniz oldu bir çırpıda heba olmasını düşünmek bile kulağa kötü geliyor.
aga avatarını güzel ; ama bu ne perhiz bu ne lahana turşusu :A

ne diyon aga anlamıyorum :D
neyi anlamıyon aga güldüm diyom işte hepsi bu :X

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059

yok aga bizle ilgili öyle düşünceleri olan adamla işim olmaz zaten çoktandır maskeliyle bi muhabbetim olmuyordu hal ve hareketlerinden hiç hoşlanmıyorum o yüzden uzatmaya gerek yok. başka biri olsaydı polat şaşmaz kadir vs. gider konuşurdum mutlaka hallederdim ama o adamla ortak bir paydamız yok pekte umrumda değil açıkçası maskeli varmış yokmuş değişen bişey yok benim için çoktan ilişkimi koparmışım :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

Aga bu ikisini Diriliş Ertuğrul'daki İbn'ül Arabi gibi ehlileştireceksin bu kelamlarınla :) İnşallah emeline ulaşırsın da kardeşler arasında küslük, dargınlık olmaz :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
aga avatarını güzel ; ama bu ne perhiz bu ne lahana turşusu :A

neyi anlamıyon aga güldüm diyom işte hepsi bu :X
sende bi haller var ama bakalım :D

Aga bu ikisini Diriliş Ertuğrul'daki İbn'ül Arabi gibi ehlileştireceksin bu kelamlarınla :) İnşallah emeline ulaşırsın da kardeşler arasında küslük, dargınlık olmaz :)
aga bizim vadiciliğimizle dalga geçen bana polat çakması diyen adam kardeşim falan olamaz ya siz ne diyorsunuz :D benim için xemrexxx den bi farkı yok aynı şeyleri söylüyolar çünkü ne kardeşi güldürmeyin beni :D

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Aga gaza geldim sende destek ver arayı bulalım. Hazır yatmadan önce sevap kazanalım [emoji2]
aga edho dan bulamadın mı bir yakışıklı bende unutuyorum seni de güncel vadiciler listesine alıyorum sonra bir kafa karışıklığı falan zor oluyor :d: