Kurtlar Vadisi Pusu 292.Bölüm Yorumları

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Vay arkadaş ne konuymuş be gelen giden müdahil olmuş. Bir bitmedi gitti.

Üstelik kalp kırmak dışında da hiçbir mesaj yok. Birbirinizden hoşlanmıyorsanız silin gitsin ne gerek var milletin ağzına laf vermeye. Onca yıl aynı görüşleri paylaşan insanlarız yazık valla yazık kim bilir yarın başka bir şey olsa sonucunu tahmin etmek bile istemiyorum.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Tamam sen biz gibi olma ; zaten istesekde biz senin seviyene ulaşamayız senin gibi adama söylenilecek çok şey var da gerek yok ; keşke bize insan olmadığımızı aramızın bozuk olmadığı zaman beraberken söylemiş olsaydın siz insan değilsiniz deyip ne olduğumuzu söyleseydin seni de tebrik ederim hakikaten değişmişsin zamana ayak uydurmuşsun tam dönemin adamı olmuşsun ; Sen de mi Brütüs ? zaman değişiyor ama her devirde her yerde Brütüsler eksik olmuyor
Perşembeden beri her türlü hakareti edin zaten kardeşimiz değildi konuşmayacaktım bla bla bla ben deyince mi suç.Vadide Polat Alemdar ne zaman arkadaşlarına bu kadar hakaret etti.

Değişmişim iyi de etmisim bir dizi niçin kardeşlerime hakaret etmiyorum.Brütüs mü hayat ihanet ve kahramanlıktan oluşmaz gerçek hayatta değiliz sanaldayız

Sen Vadicilere eski arkadaşlarına insan değilsiniz zekanız geri çocuk olmayın dersen her türlü hakareti de yersin
Yalnız ben bunu bugün söyledim önceden bana edilen hakaretler neydi?

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Perşembeden beri her türlü hakareti edin zaten kardeşimiz değildi konuşmayacaktım bla bla bla ben deyince mi suç.Vadide Polat Alemdar ne zaman arkadaşlarına bu kadar hakaret etti.

Değişmişim iyi de etmisim bir dizi niçin kardeşlerime hakaret etmiyorum.Brütüs mü hayat ihanet ve kahramanlıktan oluşmaz gerçek hayatta değiliz sanaldayız

Yalnız ben bunu bugün söyledim önceden bana edilen hakaretler neydi?
brütüs ; sen bize bana söyleyebileceğin en büyük en uç noktaya gittin benim senle bir paylaşım yapma durumum kalmadı zaten benim seviyem seninle muhatap olmaya yetmez daha insan olamamışız biz senin gibi şahsiyetle muhatap olup senin sosyal statüne zarar vermek istemem , selametle kal ,Allah a emanet ol, yolun açık olsun

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
brütüs ; sen bize bana söyleyebileceğin en büyük en uç noktaya gittin benim senle bir paylaşım yapma durumum kalmadı zaten benim seviyem seninle muhatap olmaya yetmez daha insan olamamışız biz senin gibi şahsiyetle muhatap olup senin sosyal statüne zarar vermek istemem , selametle kal ,Allah a emanet ol, yolun açık olsun
Bir Vadi için yemediğim hakaret kalmadı hadi yol alın daha da konuşmayın benimle

Sizin gibi insan sizin gibi vadici değilim evet.. Ben kardeşim dediğim kişiye hakaret etmem evet kardeşimle de kavga ederim ama küfür etmem kalbini kırmam

Uzatmanın ajitasyon yapmnın geregi yok.. Hayata ve vadiye aynı pencereden bakmamisiz size yanlış anladığınızı vadinizle baş başa bırakıyorum ilk on senedeki vadiyi izlemeye devam edecep hos cakalin

Orda sizin gibi insan olmam demek istedim lafımı yanlış yere çekmeyin

Son düzenleme:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ulan şu konuya bir daha yorum yapanın aklını alırım yeter da :A Vallaha yeter anasını satayım bu konu gereksiz uzadı. Olaya el koyuyorum kimse kimseye karışmayacak @Maskeli Fedai sen de çok ileri gitmişsin akıllı ol sınırı aşma bak beni de sinirlendiriyorsun. Tamam değiştiysen değiştin yeter anladık.