Kurtlar Vadisi Pusu 292.Bölüm Yorumları

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
dünden beri sende eski haline dönüş havası aldım demek ki ikaz etmek gerekiyormuş :D

eyvallah aga karşılıklı biliyorsun söylememe gerek yok :D
Ben hep eski halimdeydim aga :A Tek suçumuz Maskeli ile konuşmak la :) Utanmasanız Lahey'de yargılayacaksınız ardından elektrikli sandalyede infaz edeceksiniz :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ben hep eski halimdeydim aga :A Tek suçumuz Maskeli ile konuşmak la :) Utanmasanız Lahey'de yargılayacaksınız ardından elektrikli sandalyede infaz edeceksiniz :A
istersen 7/24 ayrılma ama doğu doğu olarak kalsın maskeli falan umrumda değil

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Öncellikle mesaj okumaktan gözlerim yoruldu :D.Şimdi destan yazma sırası bende diye düşünüyorum .Biraz sizin gözleriniz yorulsun :)

@Maskeli Fedai beni tanırsın sende benim hatırım vardır. Sana son zamanlarda şaka amaçlı hayırsız diyorum sende gülüp geçiyorsun.Son zamanlarda çok değiştin, bu konuda takas haklı.O kvp(Maskeli Fedai) gitmiş yerine başkası gelmiş.Mesele vadi değil, bende vadiyi izlemeyi bıraktım ama hiçbir zaman ortamdan kopmadım .Kimseyle muhabbetimi kesmedim, geldim sohbetimi ettim.

Takas'a düşmanların hitap ettiği cümleleri kullanarak ayıp etmişsin .Bunları sinirli anına denk gelerek yazdığını tahmin ediyorum.Takas yaşca senden büyüktür senden barışma adına adım bekliyorum.Takas ve senin dostluğunu en iyi bilenlerin başında geliyorum.Ne oldu da bu duruma geldiniz hala çözemiyorum.Bak takas'ta sana ayıp etmiş orası ayrı ona da mesajımda yazdım.Barışma adımını atacağını düşünüyorum hacı.

@takas Maskeli Fedai'ye ayıp etmişsin kardeşim .Tamam eski maskeli fedai yok ama böyle mesajlar yakışmamış.Maskeli Fedai'yi neredese forumda sen tuttun,ben forumu bırakıyorum dediğinde yanına sen aldın.Dostluğunuzu en iyi ben biliyorum .Sana karşı ayıp etmiş bazı cümleler kullanarak ama sende ona adam değilsin filan demişsin .O yüzden aga hatanı görmelisin . Maskeli Fedai sana karşı adım atacaktır sende geçmişin hatırı var deyip bu adımı geri çevirmeyeceğine inanıyorum.

@Doğu ' ya fazla yüklenmeyin o bana 46 konusunda lazım :D:D.Şaka bir yana bak 46 konusuna girmek istemiyorum ama şunu bilmelisin bizim için öncelik her zaman vadidir.O yüzden 46'ı acımasızca eleştirme :D:D.

@Polat Şaşmaz senin bir ara aklını alacam haxball'da :D:D

Uzun lafın kısası ikinizde eski dostluğunuza dönün ki düşmanlarınızı sevindirmeyin.Bazıları sevinmeye başlamış,göbek atmadığı kalmış.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Öncellikle mesaj okumaktan gözlerim yoruldu :D.Şimdi destan yazma sırası bende diye düşünüyorum .Biraz sizin gözleriniz yorulsun :)

@Maskeli Fedai beni tanırsın sende benim hatırım vardır. Sana son zamanlarda şaka amaçlı hayırsız diyorum sende gülüp geçiyorsun.Son zamanlarda çok değiştin, bu konuda takas haklı.O kvp(Maskeli Fedai) gitmiş yerine başkası gelmiş.Mesele vadi değil, bende vadiyi izlemeyi bıraktım ama hiçbir zaman ortamdan kopmadım .Kimseyle muhabbetimi kesmedim, geldim sohbetimi ettim.

Takas'a düşmanların hitap ettiği cümleleri kullanarak ayıp etmişsin .Bunları sinirli anına denk gelerek yazdığını tahmin ediyorum.Takas yaşca senden büyüktür senden barışma adına adım bekliyorum.Takas ve senin dostluğunu en iyi bilenlerin başında geliyorum.Ne oldu da bu duruma geldiniz hala çözemiyorum.Bak takas'ta sana ayıp etmiş orası ayrı ona da mesajımda yazdım.Barışma adımını atacağını düşünüyorum hacı.

@takas Maskeli Fedai'ye ayıp etmişsin kardeşim .Tamam eski maskeli fedai yok ama böyle mesajlar yakışmamış.Maskeli Fedai'yi neredese forumda sen tuttun,ben forumu bırakıyorum dediğinde yanına sen aldın.Dostluğunuzu en iyi ben biliyorum .Sana karşı ayıp etmiş bazı cümleler kullanarak ama sende ona adam değilsin filan demişsin .O yüzden aga hatanı görmelisin . Maskeli Fedai sana karşı adım atacaktır sende geçmişin hatırı var deyip bu adımı geri çevirmeyeceğine inanıyorum.

@Doğu ' ya fazla yüklenmeyin o bana 46 konusunda lazım :D:D.Şaka bir yana bak 46 konusuna girmek istemiyorum ama şunu bilmelisin bizim için öncelik her zaman vadidir.O yüzden 46'ı acımasızca eleştirme :D:D.

@Polat Şaşmaz senin bir ara aklını alacam haxball'da :D:D

Uzun lafın kısası ikinizde eski dostluğunuza dönün ki düşmanlarınızı sevindirmeyin.Bazıları sevinmeye başlamış,göbek atmadığı kalmış.
Adammmm :) Virgülünden emojisine kadar katılıyorum :A

İkisinde de hata var diyorum aynı senin gibi. İkisi de kendisini sorgulamalı ve bu gereksiz tatsızlık uzamamalı..

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Gitmek çözüm değil. Çözüm olsa bin kere gitmişti burdaki herkes..
Aynen. Ben denedim, pek işe yaramamıştı :D
Onun alışkanlığı sayılır o. Önceden de çok kez kalkışmıştı. Hatta konuyu okuyunca pek ciddiye almamıştım, ama ciddi gibi. :)

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Onun alışkanlığı sayılır o. Önceden de çok kez kalkışmıştı. Hatta konuyu okuyunca pek ciddiye almamıştım, ama ciddi gibi. :)
şimdi şu söylediklerinde en haksız ve lüzumsuz çıkış senin ki oldu :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bence de.. Üzülmekten başka bir şey gelmiyor elimden.. Maalesef..

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Bence de.. Üzülmekten başka bir şey gelmiyor elimden.. Maalesef..
Ben memnunum açıkçası bu durumlardan. Forumun bırakılmasını kast etmiyorum. En azından bir şeyler daha iyi anlaşılacaktır artık.
Yakında senin de başına gelecek bence. :D En fazla sene sonuna kadar. :A

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Ben memnunum açıkçası bu durumlardan. Forumun bırakılmasını kast etmiyorum. En azından bir şeyler daha iyi anlaşılacaktır artık.
xantier eski nickinle beraber eski kareketerini de dğiştirp yeni huylar mı edindin :bhr:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ben bırakıp gidersem kardeşlerime kırılıp değil şerefsizlere saydırıp giderim. Ölürsek bile ayakta ölürüz :)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
xantier eski nickinle beraber eski kareketerini de dğiştirp yeni huylar mı edindin :bhr:
Kısmen mi desem, aynen mi desem bilemedim. :D

Ben bırakıp gidersem kardeşlerime kırılıp değil şerefsizlere saydırıp giderim. Ölürsek bile ayakta ölürüz :)
Şimdiyi kast etmiyorum zaten. Ben iyi bir şey söyledim aslında sana.
Şakayla karışık övmeye çalıştım. :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Kısmen mi desem, aynen mi desem bilemedim. :D

Şimdiyi kast etmiyorum zaten. Ben iyi bir şey söyledim aslında sana.
Şakayla karışık övmeye çalıştım. :D
Eyvallah da başıma bir şey gelcekse küstüm çiçeği gibi huylar edinmemden değil fevri tavırlarımdan gelecek. Bunun garantisini veriyorum :)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Eyvallah da başıma bir şey gelcekse küstüm çiçeği gibi huylar edinmemden değil fevri tavırlarımdan gelecek. Bunun garantisini veriyorum :)
Fevriysen daha kolay. :D
Hani anlayışlı birisin. Değişime açıksın gözümde. O yüzden illaki birgün değişime karşı set çekmiş insanlarla ters düşersin sen de.
Asıl değişemeyenden korkmak lazım. Eski hali istemeyi bırakıp biraz da anlamak lazım neler oluyor, neden oluyor. Kendi sınırlarına dokunulunca vahşice saldıran kişilerin tavırlarını bir olur iki olur alttan alırsın da bir yere kadar gider bu. Bende 2-3 yıl kadar gitti. İnsandan insana değişir yani.