2015 En Favori Şarkı 2015 | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    51
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Deniz bitti bir de sen mi çıktın başımıza adminimizin kararına saygı duyalım lütfen. :A

O Yalın'a kullandı bile geçmiş olsun. :A
Yahu Furkan sılaya kullanmalıydı oyunu.oyumuzu çalmışsınız resmen olmadı bu:( ayrıca sokak sanati da sana destek çıkıyor bişey diyormuyuz:)

Neyi protesto ediyon anlamadım :F Yahu kimsenin yakasına yapışmadık ya oy ver diye :F Kimi layık gördülerse onları çıkardılar :D Sıla'ya destek vermelisin bilemem ben :D

Sokak sanatı senin yerine oy istiyordu sesin çıkmadı turkuaz isteyince mi suç oldu helal @turkuazz arkandayım :F
Hediye'nin finale çıkması Sıla'nın diğer şarkılarına haksızlık. Yarın süper bir şarkı yapıp finale çıksa bir anlamı olmayacak çünkü ortalama şarkılarıyla da finale çıkabiliyor. :):)

Aynısı Yalın için de geçerli. :)

Siz yapıştınız demiyorum tepkim kitlesel seçim hatalarına. :D

Hediye'nin finale çıkması Sıla'nın diğer şarkılarına haksızlık. Yarın süper bir şarkı yapıp finale çıksa bir anlamı olmayacak çünkü ortalama şarkılarıyla da finale çıkabiliyor. :):)

Aynısı Yalın için de geçerli. :)

Siz yapıştınız demiyorum tepkim kitlesel seçim hatalarına. :D
Valla olsun sen oy kullan ben haksızlık olarak görmem :F Hediye şarkısı harika bir şarkı niye bu yorumu yapıyorsun anlamadım. Müziğinden tut sözlerine kadar derinliğin dibi bir şarkı :D

Bende Sıla'ya oy istiyorum, bak @denizz19 değeri mi bil. :A

@EnveR oyunu bekleriz Sıla'ya kullanmadıysan. :X
Sağ ol kardeşim devam et :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...