Netflix Jessica Jones 1. Sezon Yorumları

ayoll dizi başalr başlamaz bitti zaten tüm bölümler yüklendi beklemen gerek yok yanı itediğin zaman izle :F:F:F

o fotoyu kafanda paralamadan kaldır :A:A:A
üstüste izlersem psikolojim bozulur ayda bir bölüm yeterli benim için :)

1x1. şey bölüm :))

çok güzel bir bölüm tüm diziseverlere tavsiye ederim muhteşemdi jessica ya hayran kaldım :)
ayrıca dizide @Çiğdem- ve @xemrexxx için zenci yarmagül luke var onlarda severek izleyecektir :))

@cevaa dizideki jessica bildiğin ingiliz atı ile arap atının çiftleştirilmesinden ortaya çıkmış harika birşey :) jessicam uyurken dudakları 333 diyordu adeta :))
@mrt-06 @cookies sizde pilli çocuk severler olarak bu diziyi izlersiniz kaçırmayın :) fantastik fantazik herşeye açık bir konuya sahip :)
@Harunnn60 la @vadikızı zaten severek izliyor onları etiketlemesemde olur :))

birazda olayı gizli anlatalım :)

jessica luke adlı zenciyle çiftleşti, sonra sarı kızı kurtaracaktı sarı kızda jessicanın düşmanıyla çiftleşiyordu, onun etkisiyle asansörde babasıyla annesini öldürdü bu arada trisha da güzel bir kadındı , bakalım önümüzdeki bölüm jessica kiminle yatacak :)

2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum

buda dizinin çarpıcı sahnelerinden biri luke crossface hareketiyle jessica yı kitlemiş jessica var gücüyle luke dan kurtulmak için ters saltoyla rakibinden kurtulmaya çalışıyor:)

jessica-jones-luke-cage.png

@sokak sanati sende çok sevdiysen dizinin konusunu sende başla? şimdi heves ettin bir tarafın düşmesin bakarken :))

@OzaN niye sevmemişki ? hayret :))
Aslında Daredevil'i de seversiniz @OzaN 'la ikiniz kestirip attınız hemen. :A

hahah aa gördünmü geçtim seni @Castei artık bana meydan okumazsın:F

@OzaN ayy tabi aşırı birşey yok ama söz konuu marvel olunca bu bile bana aşırı geldi çünkü marvel bu ilere hiçç bulaşmazdı normalde oyüzden şaşırdık birde ben kadın süperkahramanları zaten sevmiyordum birde bu kadına bu sahneler yazılınca hepten soğudum bir ağırlığı kalmadı gözümde artık 50 adam dövse bile vız gelir hahah:F

@destere izledinmi bakalım sen unuttum sanma :A:A:A

Çiğdem yine çikoluğunu yapmışsın , ben sana her konuda meydan okurum da neyse :A

yorumunu bekliyoruz büyük ihtimal seveceksindir :)

biz marveli değil jessica yı sevdik :)) ayrıca kızın gizli güçleri var arabayı havaya kaldırdı sen orda kıza iftira atmışsın gizli gücünü bulamadım demişsin ? :)
onrada telefonla konuşurken inkar etti ama kandırdım adamı diye yanı tam anlayamadım ama o yattığı zenci adam varya oda üpergüçleri olan bir adam yatakta kırıldınmı diye sormuştuya oan süper gücünden dolayı sert davrandığı için ama kadındada süpergüç olduğundan dayandı tövbe tövbe nerelere geldik yine hahah:F:F:F

onrada telefonla konuşurken inkar etti ama kandırdım adamı diye yanı tam anlayamadım ama o yattığı zenci adam varya oda üpergüçleri olan bir adam yatakta kırıldınmı diye sormuştuya oan süper gücünden dolayı sert davrandığı için ama kadındada süpergüç olduğundan dayandı tövbe tövbe nerelere geldik yine hahah:F:F:F
:)))))

@xemrexxxx çiğdemin yorumunu gördünmü :)))

ben bu kadar tatlı yorumlayamazdım ne güzel anlatmış :) zenci süper güçleriyle dayandı kadın anti süpergücüyla dayandı sonunda noldu dersin :)) sırf bu sahne için izlemen lazım çiğdem anlatınca tekrar aynı anı yaşar gibi oldum :))

bu sefer @xemrexxx topacını yanlış etiketlemişim :)) x i kopasıca :)

:)))))

@xemrexxxx çiğdemin yorumunu gördünmü :)))

ben bu kadar tatlı yorumlayamazdım ne güzel anlatmış :) zenci süper güçleriyle dayandı kadın anti süpergücüyla dayandı sonunda noldu dersin :)) sırf bu sahne için izlemen lazım çiğdem anlatınca tekrar aynı anı yaşar gibi oldum :))

bu sefer @xemrexxx topacını yanlış etiketlemişim :)) x i kopasıca :)
süper bişi çıkmadı demek çiğdem bu ka övüyorsa:A

jessica-jones.jpg

1x1

Beğendim diziyi bence çekimler olsun oyuncular olsun gayet iyiydi. 😎

@Çiğdem- in dediği tam anlamıyla süper güç göremedik ama ileride görürüz kesin. :D
Bölümün son sahnesi baya vurucuydu çok şaşırdım. 😱

O kız gitti annesini ve babasını vurdu asansörde. :( Hiç beklemiyordum. Sanırım adamın etkisinde kaldı. O adamın gücü insanların beynini yönetmek/etklemekmiş zaten.:)

8.5

Gel gelelim +18 sahnesine. Biz +18 abartı demedik normalde Marvel yapımlarından olmaz böyle şeyler. :A O yüzden bende çok şaşırdım olmasına.:A

Kısacası beğendim diziyi. :) @destere @vadikızı @Çiğdem- @Castei

Sizde @sokak sanati @Tolstoyevski @mrt-06 @Danger UA! ve @cevaa ilk bölüme bir bakın bence derim ben. :)

O kadar dizi izledin onu es geçmen ilginçmiş, seversin aslında. :):)

İzleyecek olsam ben de Jessica'yı izlerim. Daredevil'den çok daha iyidir. Başrol farkı. :):)
aslında konu olarakta benim çok seveceğim konuya sahip, rome ve spartacus ikilisini karşılaştırmıştım zamanında sonunda tercihimi rome dan yana kullandım:) rome izledinmi bilmem ama o da çok kaliteliydi benim açımdan iyiki izlemişim dediğim üç beş diziden biridir :) sonrada the wire dı ozz du derken spartacus arada kayboldu :))

jessica-jones.jpg

1x1

Beğendim diziyi bence çekimler olsun oyuncular olsun gayet iyiydi. 😎

@Çiğdem- in dediği tam anlamıyla süper güç göremedik ama ileride görürüz kesin. :D
Bölümün son sahnesi baya vurucuydu çok şaşırdım. 😱

O kız gitti annesini ve babasını vurdu asansörde. :( Hiç beklemiyordum. Sanırım adamın etkisinde kaldı. O adamın gücü insanların beynini yönetmek/etklemekmiş zaten.:)

8.5

Gel gelelim +18 sahnesine. Biz +18 abartı demedik normalde Marvel yapımlarından olmaz böyle şeyler. :A O yüzden bende çok şaşırdım olmasına.:A

Kısacası beğendim diziyi. :) @destere @vadikızı @Çiğdem- @Castei

Sizde @sokak sanati @Tolstoyevski @mrt-06 @Danger UA! ve @cevaa ilk bölüme bir bakın bence derim ben. :)

kızın gücü tam olarak nedir nesneleri hareket ettirmekmi? ben marvel hikayelerine yabancıyım tam çıkaramadım o işi sanırım arabayı havaya kaldırdı öyle bir yeteneği var gibi :) birde peşindeki adamın niye kızın peşinde olduğunu çözemedim :)

aslında konu olarakta benim çok seveceğim konuya sahip, rome ve spartacus ikilisini karşılaştırmıştım zamanında sonunda tercihimi rome dan yana kullandım:) rome izledinmi bilmem ama o da çok kaliteliydi benim açımdan iyiki izlemişim dediğim üç beş diziden biridir :) sonrada the wire dı ozz du derken spartacus arada kayboldu :))

kızın gücü tam olarak nedir nesneleri hareket ettirmekmi? ben marvel hikayelerine yabancıyım tam çıkaramadım o işi sanırım arabayı havaya kaldırdı öyle bir yeteneği var gibi :) birde peşindeki adamın niye kızın peşinde olduğunu çözemedim :)
''Jessica süper insan kuvvetine sahip olduğunu fark eder. Arabaları kolaylıkla kaldırıp fırlatabilmekte, binaları delip geçebilmektedir ayrıca hızlı koşma yeteneği vardır.''

Ama dizide bu kadar abartılı yapmazlar Daredevil bile normal insan gibiydi. Bilirsin Çizgi romanda her şey abartılıdır. :D

''Jessica süper insan kuvvetine sahip olduğunu fark eder. Arabaları kolaylıkla kaldırıp fırlatabilmekte, binaları delip geçebilmektedir ayrıca hızlı koşma yeteneği vardır.''

Ama dizide bu kadar abartılı yapmazlar Daredevil bile normal insan gibiydi. Bilirsin Çizgi romanda her şey abartılıdır. :D
süper bişeymiş jessicam binip burdan malatyaya 3 saatte gitmek mümkün :)) kızın hızından yararlanmak lazım :))

süper bişeymiş jessicam binip burdan malatyaya 3 saatte gitmek mümkün :)) kızın hızından yararlanmak lazım :))
O adam kim diye sormuşsun.
O dediğin adam'da Jessica'nın eski düşmanıymış. Jessica'yı kullanmış. Hatta dizide Jessica kendi ağzıyla söylüyordu sanırım sen pek dikkatli izlemedin.
Han bölümde sarışın kız vardı ya ailesini öldürdü işte o kıza yaptığı gibi Jessica'ytı da kullanmış öyle artık ne için kullandı bilinmez .

Ben de Rome izleyemedim içimde kalan birkaç diziden biri. Bir ara vakit bulup izleyeceğim. :)