Netflix Jessica Jones 1. Sezon Yorumları

bende bir haftadır tüm dizilerde aynı durumu yaşıyorum benim çektiğim çileyi anlamışsındır umarım :) fıttırmamak elde değil ama yapacak bişeyde yok :)

Aynen aynen ben eskiden kasaya filan yumruk atardım ciddiyim. :F Sıcak çikolata hazırlamıştım onu bile keyifle içemedim. :T:

1.bölüm izledim @Harunnn60 @Castei @destere @vadikızı
öncelikle süpergirl gibi tam fantastik gerçek dışından daha çok daredevil tarzında ciddi bir yapım olmuş yine film tadında ama daredevil dizisinden düşük buldum tabi daha 1.bölüm yanı daredevilde 5.bölümden sonra açılmıştı bu dizide 4-5 bölüm onra açılıcaktır birazda birde joens rolundeki kadın soğukkanlı diziye yakışmış süpergirdeki kız gibi acemi durmuyor:F spoi yorumları yapalım birazda :A:A:A
aaa öncelikle marvelde modaya uyup cinselliği getirmiş bence gerek yoktu kadın süperkahramanlardan zaten haz almyıordum şimdi dahada soğudum:A
jones rolundeki kadın aslında diziye uyum sağlıyor süpergirldeki kadın çok acemiydi bu kadın iyi görünüyor o seviştiği zenci adamda süper güçleri olan bir adam süperkahraman ismi luke cage joneste onun süper güçlü olduğunu anladı yatakta:F

yalnız karışık geldi ilk bölümden yanı kadının süper güçleri varmı yokmu tam nalaşılmıyor 1.bölümden varda kontrolmu edemiyor yada tam olarak güçleri ne tabi pek anlaşılmadı 1.bölümden yanı klasik polisiye tarzı 1.bölüm verildi olayı çözmeye çalıştı falan güçlerine ööncelik verilikçe yanı tam süperkahraman olunca dizi dahada açılır kavga sahneleri 3-4 bölüme gelir umarım bölümü genel olarak beğendim ama konu açılıkça daha iyi bölümler gelicektir :F:F:F

bende bugün izlicem akşam izleyemedim :D

konuyu anlamadımda yatak matak birde +18 falan denilince dizi benlik gibi duruyor :))) dedikodulara bakılırsa kaliteli olacak gibi @cevaa yıda çağırayım :)
haahh ayy normalde marvel bu tür işlere bulaşmazdı ama bu dizideki kadın başrolu bu işlere bulaştırmış sen izle diyemi yapmışlar artık bilemem :F:F:F

Daha izleyemedim ben. :F Gece izlerim artık sende yorumunu yap bakalım spoiler butonu da koy şöyle uzun uzun yaz. :A

izleyemedinmi neden ki uzun uzun yazayım
o +18 sahnesi olmasa olurmuş ama onun dışında beğendim jessica jones oynayan kız karaktere cuk oturmuş bence dediğim gibi osahne olmasa olurmuş

Diziye yarın başlayacağım günde iki bölüm şeklinde muhtemelen Pazar günü bitecektir.
@Çiğdem- başlamış bile :A

Diziye yarın başlayacağım günde iki bölüm şeklinde muhtemelen Pazar günü bitecektir.
@Çiğdem- başlamış bile :A
Abartmayın ya çok açık seçik bir şey yoktu. Gidin biraz Spartacus falan izleyin. :D
ilk bölümü izlemeye gidiyorum bakalım anlatıldığı kadarıyla varmıymış :))
hahah aa gördünmü geçtim seni @Castei artık bana meydan okumazsın:F

@OzaN ayy tabi aşırı birşey yok ama söz konuu marvel olunca bu bile bana aşırı geldi çünkü marvel bu ilere hiçç bulaşmazdı normalde oyüzden şaşırdık birde ben kadın süperkahramanları zaten sevmiyordum birde bu kadına bu sahneler yazılınca hepten soğudum bir ağırlığı kalmadı gözümde artık 50 adam dövse bile vız gelir hahah:F

@destere izledinmi bakalım sen unuttum sanma :A:A:A

1x1. şey bölüm :))

çok güzel bir bölüm tüm diziseverlere tavsiye ederim muhteşemdi jessica ya hayran kaldım :)
ayrıca dizide @Çiğdem- ve @xemrexxx için zenci yarmagül luke var onlarda severek izleyecektir :))

@cevaa dizideki jessica bildiğin ingiliz atı ile arap atının çiftleştirilmesinden ortaya çıkmış harika birşey :) jessicam uyurken dudakları 333 diyordu adeta :))
@mrt-06 @cookies sizde pilli çocuk severler olarak bu diziyi izlersiniz kaçırmayın :) fantastik fantazik herşeye açık bir konuya sahip :)
@Harunnn60 la @vadikızı zaten severek izliyor onları etiketlemesemde olur :))

birazda olayı gizli anlatalım :)

jessica luke adlı zenciyle çiftleşti, sonra sarı kızı kurtaracaktı sarı kızda jessicanın düşmanıyla çiftleşiyordu, onun etkisiyle asansörde babasıyla annesini öldürdü bu arada trisha da güzel bir kadındı , bakalım önümüzdeki bölüm jessica kiminle yatacak :)

2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum

buda dizinin çarpıcı sahnelerinden biri luke crossface hareketiyle jessica yı kitlemiş jessica var gücüyle luke dan kurtulmak için ters saltoyla rakibinden kurtulmaya çalışıyor:)

jessica-jones-luke-cage.png

@sokak sanati sende çok sevdiysen dizinin konusunu sende başla? şimdi heves ettin bir tarafın düşmesin bakarken :))

@OzaN niye sevmemişki ? hayret :))

çok güzel bir bölüm tüm diziseverlere tavsiye ederim muhteşemdi jessica ya hayran kaldım :)
ayrıca dizide @Çiğdem- ve @xemrexxx için zenci yarmagül luke var onlarda severek izleyecektir :))

@cevaa dizideki jessica bildiğin ingiliz atı ile arap atının çiftleştirilmesinden ortaya çıkmış harika birşey :) jessicam uyurken dudakları 333 diyordu adeta :))
@mrt-06 @cookies sizde pilli çocuk severler olarak bu diziyi izlersiniz kaçırmayın :) fantastik fantazik herşeye açık bir konuya sahip :)

jessica luke adlı zenciyle çiftleşti, sonra sarı kızı kurtaracaktı sarı kızda jessicanın düşmanıyla çiftleşiyordu, onun etkisiyle asansörde babasıyla annesini öldürdü bu arada trisha da güzel bir kadındı , bakalım önümüzdeki bölüm jessica kiminle yatacak :)

buda dizinin çarpıcı sahnelerinden biri luke crossface hareketiyle jessica yı kitlemiş jessica var gücüyle luke dan kurtulmak için ters saltoyla rakibinden kurtulmaya çalışıyor:)

@sokak sanati sende çok sevdiysen dizinin konusunu sende başla? şimdi heves ettin bir tarafın düşmesin bakarken :))

Zenci sevmem.:A

1.bölüm izledim @Harunnn60 @Castei @destere @vadikızı
öncelikle süpergirl gibi tam fantastik gerçek dışından daha çok daredevil tarzında ciddi bir yapım olmuş yine film tadında ama daredevil dizisinden düşük buldum tabi daha 1.bölüm yanı daredevilde 5.bölümden sonra açılmıştı bu dizide 4-5 bölüm onra açılıcaktır birazda birde joens rolundeki kadın soğukkanlı diziye yakışmış süpergirdeki kız gibi acemi durmuyor:F spoi yorumları yapalım birazda :A:A:A
aaa öncelikle marvelde modaya uyup cinselliği getirmiş bence gerek yoktu kadın süperkahramanlardan zaten haz almyıordum şimdi dahada soğudum:A
jones rolundeki kadın aslında diziye uyum sağlıyor süpergirldeki kadın çok acemiydi bu kadın iyi görünüyor o seviştiği zenci adamda süper güçleri olan bir adam süperkahraman ismi luke cage joneste onun süper güçlü olduğunu anladı yatakta:F

yalnız karışık geldi ilk bölümden yanı kadının süper güçleri varmı yokmu tam nalaşılmıyor 1.bölümden varda kontrolmu edemiyor yada tam olarak güçleri ne tabi pek anlaşılmadı 1.bölümden yanı klasik polisiye tarzı 1.bölüm verildi olayı çözmeye çalıştı falan güçlerine ööncelik verilikçe yanı tam süperkahraman olunca dizi dahada açılır kavga sahneleri 3-4 bölüme gelir umarım bölümü genel olarak beğendim ama konu açılıkça daha iyi bölümler gelicektir :F:F:F
sen kaliteden anlamıyorsun buna bile bahane buldun ya :) gitti pilli çocuk kovala :)

sana luke la oynaş diyenmi var jessica ya bakarsın :))

@OzaN niye sevmemişki ? hayret :))
ayoll dizi başalr başlamaz bitti zaten tüm bölümler yüklendi beklemen gerek yok yanı itediğin zaman izle :F:F:F

o fotoyu kafanda paralamadan kaldır :A:A:A