Netflix Jessica Jones 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Netflix'in büyük bir heyecanla beklenen Marvel dizisi Jessica Jones dün Netflix dizilerinin arasındaki yerini aldı.

13 bölümü aynı anda yayınlanan dizinin başrolünde Krysten Ritter yer alıyor. Diziyle ilgili ilk sezon yorumlarını bu başlık altından paylaşabilirsiniz...

2015Marvel_JessicaJones_Getty474823804090915.article_x4.jpg

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ahhhh daha dün gibi hatırlıyorum daredevili izlemeye çalısıyorduk birlikte ben biraz hızlandım bitirmiştim sizden önce :A:A:A

duygulandım :T
Ahh hiç sorma Nisan ayını son haftasıydı. O zamanlar malum başka sebepler vardı bizde bu diziyi izleyerek kafa dağıtmıştık.:A
Hatta senin Deden hastalanmıştı. :( @Forumdash 'da vardı.:(

Cidden zaman çok hızlı geçiyor. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ahh hiç sorma Nisan ayını son haftasıydı. O zamanlar malum başka sebepler vardı bizde bu diziyi izleyerek kafa dağıtmıştık.:A
Hatta senin Deden hastalanmıştı. :( @Forumdash 'da vardı.:(

Cidden zaman çok hızlı geçiyor. :D
aaa evet hastanede kaldığım günlerde izlemiştim bölümleri yanılmıyorsam :-):-):-)

senin net sorunların vardı bir zamanda internet kafeden parasız dizi indirip forumda günahmı acaba diye soruyordu bende kafeci seni yakalarsa görrsün diyordum hahaha:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aaa evet hastanede kaldığım günlerde izlemiştim bölümleri yanılmıyorsam :-):-):-)

senin net sorunların vardı bir zamanda internet kafeden parasız dizi indirip forumda günahmı acaba diye soruyordu bende kafeci seni yakalarsa görrsün diyordum hahaha:F:F
Hahah evet hiç sorma ya. :F Adam görse ceza keserdi bana. :F Ne günlerdi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60 bu akşam izleyeceğim dizim yok babam maç izliyor hafta sonları canım sıkılıyor beşiktaşın maçıda yok hazır boştayken 1.bölümü indiriyorum birazdan 1.bölüme göz atıcam :Z:Z:Z