MusicSurvivor 3.Sezon | 9.Hafta

Hangi şarkıcılar MusicSurvivor All Star'da olsun ? (3 tane şarkıcı seçebilirsiniz)

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
Benim dışımda herkes şakısını paylaşmış. Benim şarkım sürpriz olsun, recap'da dinlersiniz. Göksel'in en sevilen parçalarından birisini seçtim, umarım beğenirsiniz. :)

Benim dışımda herkes şakısını paylaşmış. Benim şarkım sürpriz olsun, recap'da dinlersiniz. Göksel'in en sevilen parçalarından birisini seçtim, umarım beğenirsiniz. :)
Ay sanki her hafta şarkısını paylaşıyor da konuda hep recapta ilk görüyoruz zaten şarkını. :A

Beğeniriz inşallah bakalım. :A

Ay sanki her hafta şarkısını paylaşıyor da konuda hep recapta ilk görüyoruz zaten şarkını. :A

Beğeniriz inşallah bakalım. :A
Geçen hafta paylaşmıştım. :A
O da bana özel birşey ne güzel. :Z :A

Uzaktan dışında beğendiğin şarkısı kalmamış demiştin.s.s

Geçen hafta paylaşmıştım. :A
O da bana özel birşey ne güzel. :Z :A

Uzaktan dışında beğendiğin şarkısı kalmamış demiştin.s.s
Belli olmaz belki de kandırıyorumdur seni rakibimsin sonuçta. :A

Sen benim şarkımı nasıl buldun, Beni Unut'u. :A

Yansın sıkıntı değil forum zevksizliğine yansın der susarım @Mr.At :D

Güzel şarkı ama bu hafta tüm şarkılar güzel @Ahmad hatrı sayılır bir puan alırsın sanırım benden :)

Yansın sıkıntı değil forum zevksizliğine yansın der susarım @Mr.At :D

Güzel şarkı ama bu hafta tüm şarkılar güzel @Ahmad hatrı sayılır bir puan alırsın sanırım benden :)
Zaten zevk meselesi ve tabii şarkının kullanıldığı hafta da çok önemli o yüzden nasıl puanlaman sana kalmış, birşey diyemem. Teşekkürler şimdiden. :X

sen mustafa sandal seviyorsun değilmi cnm all starda yarışıcaz
serdar ortaç jenerajyonunu sevdiğine göre mustiyide seviyorsundur diye umuyorum :A:A:A
Mustafa Sandal'ı severim de "Onun Arabası Var"dan başka hatırladığım şarkısı yok şuan, ayrıca Beşiktaşlı olması bi avantaj olabilir. :A