Aşkın Alfabesi - 8. Bölüm

Neyse, diziyle ilgili konuşalım... :)

Sizce gelecek bölümde ne olur? Ozan'a bir şey olur mu? Çiğdem intihar eder mi? Deniz kendini asar mı? :F

ayoll ben sanamı ayı dedim sankı ben bazı erkeklere dedim farkındaysan senle alakası yoktu :F ayrıca cevabımı verdim ohhh iyi yapmışsın ve eline sağlık denir :F:F:F
Bazı kadınlarda kendilerine kabaca davranılmasını hakediyor bence :A hatta dayağı bile :A

Gerçi bir kadın vardı adı aklıma gelmiyor kocası yumuşak diye boşamış ben döven söven eş istiyorum demişti :F :F

Neyse, diziyle ilgili konuşalım... :)

Sizce gelecek bölümde ne olur? Ozan'a bir şey olur mu? Çiğdem intihar eder mi? Deniz kendini asar mı? :F
Bütün olacakları yazmışsın :A
Ozana birşey olucak :D
Çiğdem intihar edicek :F (nihayet :A )
Denizde kendisini asacak :D

Bazı kadınlarda kendilerine kabaca davranılmasını hakediyor bence :A hatta dayağı bile :A

Gerçi bir kadın vardı adı aklıma gelmiyor kocası yumuşak diye boşamış ben döven söven eş istiyorum demişti :F :F

Bütün olacakları yazmışsın :A
Ozana birşey olucak :D
Çiğdem intihar edicek :F (nihayet :A )
Denizde kendisini asacak :D
gözlemciye neden birşey olmuyor @aserat54 :kiki::kiki::kiki:

Eskisi gibi popülerliği yok ama eskiden teklif ustune teklif alip degerlendirirdi @Çiğdem- :A
Aşkın Alfabesi, Bana Artık Çiğdem De, Bir Hilal Uğruna, Bomba, Çiğdem'in Zoraki Evliliği, FF Üyeleri Bir Arada, Kadın Hayatı, Siyah Umutlar ve @pompy'nin dizilerinde aynı anda rol almak, normal bir şey mi? :A