Aşkın Alfabesi - 8. Bölüm

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
askin alfabesi.jpg

8. BÖLÜM - Gecenin Karanlığında...
(Kanlar içinde yere yığılan Ozan'a bakıp ağlayan Deniz ambulansı çağırırken, restorandan çıkan Nihal ile Fatih de hemen onun yanına gider.)

Deniz: Nihal? Fatih? Ne işiniz var burada?
Fatih: (Ozan'a dönerek) Ozan! Ne oldu ona?
Deniz: Ben de anlamadım... Her şey çok hızlı gelişti...
Nihal: Tamam, tamam. Sakin ol...
Fatih: Şimdi ambulans gelene kadar böyle bekleyecek miyiz?

(O sırada Şehribanlar da restorandan çıkar. Ozan'ı kanlar içinde gören Şehriban ve Çiğdem, koşar adımlarla onun yanına giderler.)

Şehriban: Oğlum! Ozan! (ağlayıp yanına çökerek) Kim yaptı bunu sana?
Çiğdem: (ağlayarak) Kim yapabilir bunu ya? Kim benim muhteşemlik abidemi bu hale getirmiş olabilir? Onu bulursam var ya... Mahvederim onu; yakarım, kül ederim!
Hafize: (Fatih'e bakarak) Fatih? Ne işin var senin burada? Siz gördünüz mü ne olduğunu? Bu hanımlar kim?
Deniz: Onu yolda bu halde görünce yardım edeyim dedim ben... Araba çarpmıştı da...
Çiğdem: (haykırarak) Allah'ım, diri diri gömün beni mezara!! Ay, düşüp bayılacağım şimdi...

(Bir süre sonra ambulans gelir. Şehriban ambulansa binip Ozan'ın yanında giderken Çiğdemler bir arabaya geçerler. Denizler de Nihal'in arabasıyla hastaneye doğru yol alırlar. Çiğdem, arabada sinir krizleri geçirmekle meşguldür.)

Çiğdem: Benim aslanımın başına ne oldu? Benim koç yiğidim nasıl bu hallere geldi? O kişiyi bir bulsam...
Hafize: Tamam kız, sakin ol. Demin gördüğümüzde sapasağlamdı, bir anda ne oldu ki?
Galip: Bir dakika anne... Sen ne dedin az önce? "Demin gördüğümüzde" mi?
Servet: Şehribanlar aslında Ozan'ı dikizlemek için gelmişler restorana, yemek memek bahane...
Hafize: "Dikizlemek" demesek biz ona?
Çiğdem: Ozan'ım çok vahim bir kaza geçirmiş, hastaneye götürülüyor. Ama siz hala bunu mu düşünüyorsunuz? Pes artık...

(O sırada kamera Deniz, Fatih ve Nihal'e geçer. Arabadaki herkes Ozan'ın durumundan çok endişelidir.)

Deniz: Off! Niye yolun ortasında öpüşmek için durdurduysam...
Nihal: "Öpüşmek" mi?
Deniz: Sen bu durumda hala bunu mu düşünüyorsun?
Fatih: Neyse, onu boşverin. Kardeşimin canı yanarsa benim de canım yanar... Onunki kanarsa benimki de kanar...
Nihal: Tamam, yetişeceğiz. Ama çok trafik var!

(Üçlü çaresizce arabada otururken kamera İpek ve Çiçek'e geçer. Sessizce uyuyan Alican'ın başında bekleyen ikili, kardeşlerinin uyanmasıyla harekete geçer.)

İpek: Canım kardeşim, uyandın mı?
Çiçek: Ne kadar güzel uyuyordu, değil mi?
Alican: Hayrola, hangi dağda kurt öldü? Haa, siz erkek arkadaşlarınızla karıştırdığınız haltları söylememem için böyle davranıyorsunuz bana, değil mi?
İpek: Ne alaka, biricik kardeşimize güzel davranamaz mıyız?
Çiçek: Hem "halt" ne, ayol? Hiç yakışıyor mu ağzına?

(Alican su içmek için ayağa kalkar ve kızlar da onu takip etmeye başlar.)

İpek: Nereye gidiyorsun Alican?
Alican: Su içeceğim, kötü bir şey yapmayacağım...
Çiçek: Hadi, birlikte gidelim o zaman...

(O sırada kamera hastaneye geçer. Ozan ambulanstan indirilip yoğun bakıma götürülürken Şehriban da gözyaşları içinde sandalyeye yığılır. Çiğdemler de hemen arkasından oraya gelir.)

Hafize: Ne oldu Şehriban?
Şehriban: Ne olacak Allah aşkına? Yoğun bakıma soktular işte, bekleyeceğiz artık...
Çiğdem: Yakışıklım bunları hak edecek çocuk muydu? Keşke yoğun bakımda olan kişi ben olsaydım. O kadar yamuk varken, niye her şey düzgün insanların başına geliyor sanki...
Zerrin: Kız, ne o biçim laf?

(Bekleyiş devam ederken kamera Alper ve Barış'a geçer. İkili yürürken Nisa ile karşılaşır.)

Nisa: Naber Alper? Ne yapıyorsun?
Alper: Ne yapacağım işte, yürüyorum. Hem bu saatte dışarıda ne arıyorsun?
Nisa: Sen ne arıyorsan, ben de onu bakıyorum... (kendine gelerek) Yani, bakkaldan bir şeyler almak için çıktım. Seni görünce de sürpriz yapayım dedim...
Alper: Gerçekten de büyük bir sürpriz oldu Nisa...
Nisa: Eee, daha daha neler yapıyorsun?
Barış: Ne yaptığımız seni ilgilendirmez...
Nisa: (öfkeyle başını dönerek) Sus be! Ben Alper'e sordum sorumu, senin cevap vermeye hakkın yok! Tamam mı?

(Nisa tam konuşacakken annesi onu çağırır.)

Anne: Kız, Nisa?! Bak, hala erkeklerle fingirdeşiyor! Gel eve çabuk, hem Kurt Seyit de başladı!
Nisa: Tamam be, geliyorum! Car car şişirdin başımı! (Alper'e dönerek) Benim eve gitmem lazım, malum son bölüm... Fahriye'mi kaçıramam. Hem reytingleri de düşürmeyelim durduk yere... Yarın görüşürüz...

(Nisa hızlıca eve giderken Barış ise kıs kıs gülmektedir.)

Barış: Vallahi işin çok zor bu kızla!
Alper: Gülme lan, sinirim çok bozuk zaten! İpek bir görse, saçını başını yolar kızın...
Barış: Dert eme boş yere, sonuçta Parlakçılar ailesinin kızı değil mi? Bunun ablası Çiğdem de aynı. Yakışıklı görünce dibi düşüyor hemen...

(İki arkadaş yürümeye devam ederken kamera hastaneye geri döner. Deniz, Fatih ve Nihal de hemen yoğun bakımın önüne gelmiştir.)

Şehriban: Aaa, Fatih? Sen mi geldin oğlum, gel otur şuraya...
Çiğdem: Bu kızların burada ne işi var Fatih?
Nihal: Biz durumunu öğrenmek için geldik, bir mahsuru mu var?
Şehriban: Siz de oturun şuraya. Çiğdem'in siniri biraz bozuk da...
Deniz: Durumu nasıl beyefendinin?
Çiğdem: Affedersiniz, ama size ne?
Şehriban: Kız, sakin ol! (Deniz'e dönerek) Bekliyoruz işte kızım, ne olacak?

(O sırada doktor yoğun bakımdan çıkar.)

Doktor: Hastanın yakınları siz misiniz?
Şehriban: Evet biziz, durumu nasıl Ozan'ımın?
Doktor: Ameliyat hala devam ediyor... Ama çok kan kaybetmiş, kan verilmesi lazım...
Çiğdem: Ben Ozan'ıma oluk oluk kan vermeye hazırım... Gerçi tutmuyor ama...
Doktor: Bize A+ kan grubu lazım...
Şehriban: Benim kan grubum tutuyor...
Galip: Ben de verebilirim...
Deniz: Bir dakika, benim de kan grubum da aynı...
Doktor: O zaman üçünüzün kanını alalım...

(Doktor, Şehriban, Deniz ve Galip ile birlikte kan verme odasına doğru yürürken Çiğdem ise kıskançlık krizi geçirmekle meşguldür.)

Çiğdem: Kan grubum tutsaydı, benim kanım onun içinde geziyor olacaktı şimdi...
Zerrin: Kız, aklın fikrin hala Ozan'ın içinde...
Hafize: Ozan iyileşsin de, gerisi önemli değil...

(Deniz yürümeye devam ederken odanın pencersinden bakar.)

Deniz: İyileşeceksin Ozan, iyileşeceksin. Sapasağlam olacaksın hem de...

- 8. BÖLÜM SONU -

Bölüm hashtag'i: [HASHTAG]#caresizkaldigimda[/HASHTAG]

Son düzenleme:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Eline sağlık süpper bir bölüm olmuş Deniz kanını veriyor ozan'a sııksıklamda aşık bu kızz :A
çiğdem süper bai yaa o ne öyle bu bildiğimiz bizim çiğdem @Çiğdem- :A
Alicana ban sen çok fena bir çocuk yaa
Zerrin desen konuşmalara bitiyom ahah :F

genel olarak çok beğendim süperdi eline sağlık haftayı bekliyorum :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Eline sağlık süpper bir bölüm olmuş Deniz kanını veriyor ozan'a sııksıklamda aşık bu kızz :A

Teşekkür ederim güzel yorumların için, her bölümü bir öncekinden daha da iyi yapmaya çalışıyorum. Beğendiğine sevindim. Sağol tekrar, gelecek bölüme de yorumlarını beklerim şimdiden... :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Teşekkür ederim güzel yorumların için, her bölümü bir öncekinden daha da iyi yapmaya çalışıyorum. Beğendiğine sevindim. Sağol tekrar, gelecek bölüme de yorumlarını beklerim şimdiden... :)
Gerçekten başarılı olmuş, Haftaya kendimi de görmek isterim daha fazla naısl kötülük yapablirim diye evde düşünüyorum sana bildiririm :A

Akıcı ve iyi bir şekilde ilerliyor harikaydı...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Gerçekten başarılı olmuş, Haftaya kendimi de görmek isterim daha fazla naısl kötülük yapablirim diye evde düşünüyorum sana bildiririm :A

Akıcı ve iyi bir şekilde ilerliyor harikaydı...
Tamam, ama şimdilik az olursun herhalde. Yaptığın kötülük çok vahim şeylere yol açacak, onu da gelecek bölümde göreceksiniz kısmetse. Teşekkür ederim tekrar... :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

bende çok beğendim @aserat54 ;););)
şu denize sinir oluyorum ama 2 bölüme kalmaz ben yolarım bu kızı :F:F:F

kvp-medya

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,227
Puanı
700
bu sefer perşembe okuyabildim müthiş bir bölüm olmuş eline sağlık :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Ozan sakat kalır büyük ihtimalle o tarz bişeydir yani :-)
Bakacağız artık... :)

bende çok beğendim @aserat54 ;););)
şu denize sinir oluyorum ama 2 bölüme kalmaz ben yolarım bu kızı :F:F:F
Daha çok var ona, ama önce senin iyice ondan nefret etmen lazım. Gelecek bölümde de yine dikkat çekeceksin. Bu arada senin saplantılı aşkın Umut'u da (@sokak sanati) gelecek bölümden itibaren göreceğiz. Önce onunla uğraşacaksın yani. Kardeşin @Nisa da senden geri kalmıyor gördüğün gibi. Yorumun için teşekkür ederim, gelecek bölüme de şimdiden beklerim... :)

bu sefer perşembe okuyabildim müthiş bir bölüm olmuş eline sağlık :)
Ben de şaşırdım biraz, hep Cuma günü bakıyordun sonuçta. Yorumun için teşekkür ederim, gelecek bölüme de şimdiden eklerim... :)

Hayır ben seviyormuşum ama inan bende sinir olmaya başladım kuyruk gibi birşey beni nasıl terkeder bu pislik :)
aaa boynuzluyor o seni cnm bence gelecek bölüm biz onu gebertelim bizim ormanlardan birine gömelim :F:F:F
Çok pis dolduruşa geldim :D katılıyorum sana beraber gömelim onu bende kıl olmaya başladım hayır ben daha iyileriin bulurum yaa bırak kalsın öyle kadın :D
Üzgünüm, o fantezilerinizden hiçbiri yaşanmayacak. Ama Çiğdem'in eline Enis sayesinde bir koz geçecek. Onu da bekleyeceksiniz artık... :F

Son düzenleme:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bakacağız artık... :)

Daha çok var ona, ama önce senin iyice ondan nefret etmen lazım. Gelecek bölümde de yine dikkat çekeceksin. Bu arada senin saplantılı aşkın Umut'u da (@sokak sanati) gelecek bölümden itibaren göreceğiz. Önce onunla uğraşacaksın yani. Kardeşin @Nisa da senden geri kalmıyor gördüğün gibi. Yorumun için teşekkür ederim, gelecek bölüme de şimdiden beklerim... :)

Ben de şaşırdım biraz, hep Cuma günü bakıyordun sonuçta. Yorumun için teşekkür ederim, gelecek bölüme de şimdiden eklerim... :)

Üzgünüm, o fantezilerinizden hiçbiri yaşanmayacak. Ama Çiğdem'in eline Enis sayesinde bir koz geçecek. Onu da bekleyeceksiniz artık... :F
Kız çiğdem yine sayemde dört köşelik oluyon :D @Çiğdem- ahh bende olmasam sen zaten tek başına hasetinden çatlarsın en fazla :kiki:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Fena olmamış. Nisa'da çok terbiyesizmiş anneye "tamam be, geliyorum" denir mi? :A Eline sağlık.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@aserat54 @Çiğdem- yine konusturmus Cigdemligini adam orda ölümle cebellesiyor o "Benim kanimi vereydiler yigidime" diye ağıt yakiyor :)

Alican favorim :bhr: :love1: