Aşkın Alfabesi - 8. Bölüm

Asıl Ozan'a yazık olacak, Deniz ile birlikte olacak olan o. Ama Enis'e de bir şeyler olur tabii... :)
Amannn onun olsun alsın başına çalsın bu Deniz uyuzun teki bana yaramaz kaldıki sevmem böyle lakayık tipleri bir ona bir bana gelcekse defolsun daha iyi :D

Amannn onun olsun alsın başına çalsın bu Deniz uyuzun teki bana yaramaz kaldıki sevmem böyle lakayık tipleri bir ona bir bana gelcekse defolsun daha iyi :D
Gerçekte sevmeyebilirsin, ama dizide seviyorsun. Hem sen de onu aldatmışsın, kız da doğal olarak çok sinirli tabii. Haksızlık etme ona... :D

9. BÖLÜM ÖZETİ:
Ozan'ın yaşam mücadelesi devam etmektedir. Herkes diken üstünde beklemeye devam ederken sürpriz bir haber gelir.

İpek ve Çiçek, Alican'ın hiçbir şey söylememesi için ona yağcılık yapmaya başlamıştır. O sırada eve gelen sürpriz misafir ise herkesi şoka uğratır.

O sırada Enis ise yaptığı şeyden pişman olduğunu fark eder ve ilginç bir şey yapar. Deniz ona hesap sormak için harekete geçerken Çiğdem de Deniz ve Enis ile ilgili her şeyi öğrenir.

AŞKIN ALFABESİ, YENİ BÖLÜMÜYLE 4 ARALIK PERŞEMBE AKŞAMI FAVORİFORUMUM'DA!

@gözlemci senin hakkında herşeyi öğreniyormuşum bu bölümde ayy tüm kirli çamaşırların dökülücek ortaya :F:F:F

Gerçekte sevmeyebilirsin, ama dizide seviyorsun. Hem sen de onu aldatmışsın, kız da doğal olarak çok sinirli tabii. Haksızlık etme ona... :D
İyi olmuş ona ama ben gerçekte aldatmaya karşı biriyim :X Herneyse bakalım merakla bekliyorum yeni bölümü

@gözlemci senin hakkında herşeyi öğreniyormuşum bu bölümde ayy tüm kirli çamaşırların dökülücek ortaya :F:F:F
Benim krili çamaşırlarım değil Deniz'in kirli donlarıdır onlar :D