Kara Para Aşk Genel Sohbet

Geçen hafta yoktu basket macı filan vardı sonra konser monser vardı. Bu arada yanliş yere yazıyorsun :T:

9JoT77L.png
saati 18 ya da 18.50 o saatte aldığı o share ile ilk 20 ye zor giriyor :) ayrıca buna başarı diyorsan geçen sene fgsn nin aynı zamanlarda aynı saatte aldığı 35+ sharelere bak:A

yaprak dökümü 20 reyting alırdı bu seneki 3 işi kss 3-4 kpa 5-6 medcezir 7-8 alıyor toplam 15-18 reyting :X

senaryoya hiç girmiyorum zaten kss ile kpa nın konusu ne belli bile değildi medcezir biraz düzgündü onun da 92 bölümlük orjinali var bakıp bakıp yazılır :X
Yok artık çok önyargıyla yaklaşıyorsun Kara Para Aşk gayet iyi ve güçlü hikayesi olan bir dizi.
:ok: Yaprak Dökümü'nün şimdi yayınlansa 14'ü zor göreceğini sende biliyorsun inkar etme :D Ayrıca her dizi düşerken KPA çok iyi share'la kapattı 7 reytinge denk geliyor hatırladığım kadarıyla :) Şahsen yükseleceğini düşündüğüm bir iş :Z

Yok artık çok önyargıyla yaklaşıyorsun Kara Para Aşk gayet iyi ve güçlü hikayesi olan bir dizi.
:ok: Yaprak Dökümü'nün şimdi yayınlansa 14'ü zor göreceğini sende biliyorsun inkar etme :D Ayrıca her dizi düşerken KPA çok iyi share'la kapattı 7 reytinge denk geliyor hatırladığım kadarıyla :) Şahsen yükseleceğini düşündüğüm bir iş :Z
4 küsür reytingle kapadı diye hatırlıyorum :) kadrodaki isimler popüler sadece çok iyi değil :X

4 küsür reytingle kapadı diye hatırlıyorum :) kadrodaki isimler popüler sadece çok iyi değil :X
Erkan Can, Saygın Soysal, Engin Akyürek oyunculuk bakımından ÇOK iyiler bence.
Yani demek istediğim; sezon finali share'lerini şubat-ocaktaki reytingleriyle baz alırsak 6,5-7 reytinge denk geliyor. Haziranda dizilerin reytingi düştüğü için böyle bir incelemeye başvurdum :F

Erkan Can, Saygın Soysal, Engin Akyürek oyunculuk bakımından ÇOK iyiler bence.
Yani demek istediğim; sezon finali share'lerini şubat-ocaktaki reytingleriyle baz alırsak 6,5-7 reytinge denk geliyor. Haziranda dizilerin reytingi düştüğü için böyle bir incelemeye başvurdum :F
dizinin yüzde 50 sinden fazlası engin tuba diğerlerine rol düşerse görücez :F