Kara Para Aşk Genel Sohbet

İlkin Tüfekçi @ilkinnt ·
Biz herşeyi çözdük derken , herşey yeni başlıyormuş meğer 😉 #karaparaaşk Eylül'de...
1f3ac.png
1f609.png

Bu fotoyu engino fanlari hazirlamamistir.cunku ece-melek-hilal uclusunu enginle isteyen enginci yoktur ama diziden ben sahsen mutlu degilim.ocakta falan bitse fena olmaz.
twitterdan gördüğüm kadarıyla engin fanıydı :X tekrar bakarım
fgsn den sonra kpa engine olmadı 2 yıl beklendi beklentiyi karşılayamadı dizi

twitterdan gördüğüm kadarıyla engin fanıydı :X tekrar bakarım
fgsn den sonra kpa engine olmadı 2 yıl beklendi beklentiyi karşılayamadı dizi
Martta giren dram dizisi icin iyi oranlar aldi bence.ama ben bitmesini istiyorum. :)
genele aykiri konusuyorum ben.Beni cok takma :)

hahhaha çok komik ve saçma sapan sahneler dizi tadında değil kesinlikle
tiyatro gösterisi gibi olmuş özellikle ilk sahne sibel ve elifin babası yılın en saçma sahnesi olurdu çıkarılması isabet olmuş :kiki::kiki:
bu sahneler telefon uygulamasi icin cekilmisti.dizi esnasinda bunlari izliycem diye diziye bakamamistim 😛

Engin hayranlari daha once Tuvanayla bir fragman sunmustlar ve dilerkleri gercek oldu) simdide Meryem ile ilerde partner olursa sasirmam ve sevinirim) yalniz bu resimdeki kadro yikiliyor)
tuvana ile pek gerçek olmadı gibi :A neyse meryemle enginin oynadığı dizi en çok izlenen türk dizisi olabilir yurtdışında :) ancak engini de meryemi de balık etli sevdi bu millet daha fazla zayıflamasınlar mümkünse :X

xemrexx'e söyleyin o çalışmayı yapan kişi Enginci değil :) Türk dizilerini seven arap bir fan

xemrexxx benim msjlarımı görebiliyorken ben neden hala göremiyorum :D
Madem görüyorsun msjlarımı çalışmayı eklerken engin fanları mutlu değil diziden diye yazmışsın bende ona hitaben o cevabı yazdım senin için KPA'yı karalama olsunda ne olursa olsun yada Tuba'yı mı demeliydim :A

Martta giren dram dizisi icin iyi oranlar aldi bence.ama ben bitmesini istiyorum. :)
genele aykiri konusuyorum ben.Beni cok takma :)

bu sahneler telefon uygulamasi icin cekilmisti.dizi esnasinda bunlari izliycem diye diziye bakamamistim 😛
şekil a dreamciğim fazla uzağa bakmaya gerek forumda bile beğenmeyen engin fanları var :X

Kendisi de genele aykırı olduğunu söylemiş zaten bir kaç kişinin yorumu ile genel bir yorum yapılmaz :) xemrexxx

adı üzerinde fan diyoruz tarafsız olmalarını beklemek anlamsız :) neyse bence de dizi ocakta bitsin enginin kariyeri daha da zedelenmesin :)