Kara Para Aşk Genel Sohbet

selda alkorun parmaklıklar ardında dan sonra düzgün işi olmadı son 4-5 yıldır işleri kötü bir neboş değil zaten derse gülerler:X
Sonuç olarak Selda Alkor bence çok daha asil ve oyunculuğuyla Nebahat Çehre'yi en az 10'a katlayacak bir isim. Katılması her iki taraf için de iyi olur :)

ay yapım son zamanlarda pek oyunculuğa bakmıyor :X kurt seyit ve kara para aşk kadroları bunu gösteriyi :X
Ay Yapım diil, ben bakıyorum :D Lafı yine Tuba Büyüküstün'e getireceksin şimdi. Galiba sen sadece ilk bölümleri izledin çünkü son bölümlerde Tuba'nın oyunculuğu gerçekten iyi :ok: Ayrıca dizide Nebahat Çehre'den başka kötü oyuncu yoktu ki :F Tuvana Türkay ve emre Kızılırmak da yeni ve eğitimsiz oyuncu olmalarına rağmen fena değiller.

Ay Yapım diil, ben bakıyorum :D Lafı yine Tuba Büyüküstün'e getireceksin şimdi. Galiba sen sadece ilk bölümleri izledin çünkü son bölümlerde Tuba'nın oyunculuğu gerçekten iyi :ok: Ayrıca dizide Nebahat Çehre'den başka kötü oyuncu yoktu ki :F Tuvana Türkay ve emre Kızılırmak da yeni ve eğitimsiz oyuncu olmalarına rağmen fena değiller.
tubaya getirmicem genel konuştum bu sezon başlayan tüm dizilerindeki isimlerin oyunculuğunu topla bir yaprak dökümü oyuncuları etmez:X

Yetenek olarak evet :D Bir de Ezel'in de kadrosu bayağı iyiydi bence.
yaprak dökümü 20 reyting alırdı bu seneki 3 işi kss 3-4 kpa 5-6 medcezir 7-8 alıyor toplam 15-18 reyting :X

senaryoya hiç girmiyorum zaten kss ile kpa nın konusu ne belli bile değildi medcezir biraz düzgündü onun da 92 bölümlük orjinali var bakıp bakıp yazılır :X

nesi uçuklatsın :F
21 temmuza baktım programa varmış yeni bölüm bizi keklicen sen de :F
Geçen hafta yoktu basket macı filan vardı sonra konser monser vardı. Bu arada yanliş yere yazıyorsun :T:

9JoT77L.png