23 Mart 2014 Pazar Ygs Sohbet-Yorum Konusu

Tüm sinava girecek arkadaslara basarilar dilerim. Allah yardimciniz olsun. Stres yapmayin, sinav önceki aksamda ve öncesinde ders falan calismayin, sakin kalin. Basaracaksiniz! :)

Tüm forum halkına başarılar heyecan yapmayın, stres olmayın umarım istediğizden fazlasını alırsınız. :)

Tüm forum halkına başarılar heyecan yapmayın, stres olmayın umarım istediğizden fazlasını alırsınız. :)
Sen giriyon mu hacı ?

Sırf millete inat arkama yaslanıp keyfime bakıcam insanları delirtcem soru çözmeye gitmiyorum :D ahahah inanları çileden çıkartmaya gidiyorum :D

ben deneme tahtasına çevircem ÖSYM yi her sene artık bensiz geçmez....

Tüm Herkese dualarımı ediyorum yanlış anlamayın benimkiler gooddua baddua etmem :D

Başarılar FF ailesine....

Sınav Zormuydu?​
Bana göre türkçe fen kolaydı‚matematik zorladı‚sosyal normaldan biraz zordu.

Türkçe zor değildi ama matematik zordu. Sosyal ortalardaydı fen de fena değildi. Hayırlısı olsun.

Akrabalar aramaya başlar şimdi. :(

Türkçe zor değildi ama matematik zordu. Sosyal ortalardaydı fen de fena değildi. Hayırlısı olsun.

Akrabalar aramaya başlar şimdi. :(
Aynen matematik baya kastı.

İnşallah çok güzel geçmiştir hepinizin sınavı ben bile bu kadar heyecanlanmışken sizi düşünemiyorum. :D Türkçe'de uzun uzun paragraflar var mıydı yine?

İnşallah çok güzel geçmiştir hepinizin sınavı ben bile bu kadar heyecanlanmışken sizi düşünemiyorum. :D Türkçe'de uzun uzun paragraflar var mıydı yine?​
Yok türkçe çok kolaydı.Zor ama full bile çıkabilir benim. :D

Geçen seneden girmiş ve kazanmış biri olarakdan bana göre Türkçe çok kolaydı sosyal eh işte dedirtir..ama mat biraz kasıntıydı fen kolaydı.... :D

Sınava girenler umarım gönlünün istediği şekilde geçmiştir. İlk defa girenler şanssız bence ilk yılın heyecanı her zaman vardır.

Sosyaldeki Atatürk İlkeleriyle ilgili olan soruyu yaptıysanız benim gözümde başarılısınız :D Matematik kolaydı sanırım, genelinin yüzü güldü türkçe ve matematikte :)

Hangi sınav türüne göre ağırlık verdiniz?​
Nasıl ?

Sınava girenler umarım gönlünün istediği şekilde geçmiştir. İlk defa girenler şanssız bence ilk yılın heyecanı her zaman vardır.

Sosyaldeki Atatürk İlkeleriyle ilgili olan soruyu yaptıysanız benim gözümde başarılısınız :D Matematik kolaydı sanırım, genelinin yüzü güldü türkçe ve matematikte :)
İlkeli bir soru vardı o da laikle ilgiliydi‚matematik hiç kolay değildi. :D

Hangi sınav türüne göre ağırlık verdiniz?
Nasıl ?

İlkeli bir soru vardı o da laikle ilgiliydi‚matematik hiç kolay değildi. :D
O soru Halkçılık'tı. Nasıl Laiklik? :D