Starz Black Sails 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Lo sen Pll'ye çok takıldın yoklugunu hssedirsin sonra:F Ara ver izle:XBunlari unutuyorsun hem:(

ama pll su gibi akıyor hiç sıkmıyor kafa yormuyor hemde güzel :)

birde hanna var:)

bunları izlerken çok kafa yoruyoruz kaçırdığımız yere tekrar dönüyoruz :))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
O da do
ama pll su gibi akıyor hiç sıkmıyor kafa yormuyor hemde güzel :)

birde hanna var:)

bunları izlerken çok kafa yoruyoruz kaçırdığımız yere tekrar dönüyoruz :))
Doğru söylüyorsun:X 2.bölüm pek kafa yormalık bişey yoktu:X Sadece tahmin edilebilirlik yukseliyor sonlarda:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
S01B02 izledim

Olaylar çok hızlı gelişiyor. Ben biraz daha oyalanırlar sanıyordum. Enteresan geldi o yönden. Herneyse bu bölümde biraz heycan vardi.Yorumlayacak birşey gelmiyor aklıma:confused: Sadece neden bu kadar çabuk ilerlediği aklıma takıldı(b)
İlerlemeden kastım haritayı saklayan aşçının bu kadar çabuk bulunması peşine düşülmesi filan.
Herneyse 8 bölümün 2'si gitti kaldı 6 :(

süper oldu kağıt parçası pinpon topu gibi ortada döneceğine vatandaş sağlama aldı kafaya yazdı herşeyi :)

1x2'yi izledim ben de.

İyi gidiyor dizi. Evet hızlı gidiyor ama demek ki malzemeleri bol ki harcamaktan çekinmiyorlar. :) Ben memnunum şu anki tempodan. :)

Aşçı çok hızlı ezberlemedi mi? Yaptığı çok akıllıca ama sayfaları ezberleyebildiğinden çok emin değilim. :D

Bir de sonunda Flint'e ne oldu anlamadım. (b)

8/10

daha öncede pratik yapmıştır bayağı :) bizim ateş başında gördüğümüz beyinde son şeklini veriyordu haritaya :)

Nereye saklayacak ki gitti bence kağıt. :D

uyuşturucu kaçakçılarının taktiğini uygulamış olabilir rulo yapıp totosuna sokmuş olabilir :)

2.bölümü az önce izledim bende bu bölüm braz aşırı erotik kaçmış :rolleyes:
bölümün ilk sahnesi @destere için yazılmış sanki hahaha :F

çok abartmışsın ne büyük aşkla başladık diziye dediğin kadar fazla yer kaplamıyor o sahneler :)

Ezberi iyidir adamın:F Belki de ordaki adamlardan birine vermiştir:A 2 kere adam gönderen adam illa kağidi garanti olsun diye saklatıyordur:X O mağaradaki adamlar oldukça ilginçti ve bence bi kere daha görünürler.

kağıttan bahsetmiyoruz değilmi :))

kağıdı yakmaya yaktı ?

ama ordaki adamlardan birine vermiş olabilir :kiki::kiki::kiki: o konuda çeşitli dedikodular var :)

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
kağıttan bahsetmiyoruz değilmi :))

kağıdı yakmaya yaktı ?

ama ordaki adamlardan birine vermiş olabilir :kiki::kiki::kiki: o konuda çeşitli dedikodular var :)
2 kere kendisini göstermemk için adam yolladı. Bence ordaki aklı başinda en ehli insana emanet etmiştir :A Ordaki neydü belirsizleri bir daha görmek isterim:X Özellikle zombi gibi olan şeyleri:A O yuzden ben o ihtimale sıcak bakıyorum.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@destere çokmu abartmışım ayol daha ne görmeyi umuyordunki tabiki sahne bunalrla kısıtlı kalıcak bunlara ağırlıklı olursa bu diziden çıkar zaten başka bir şey olur :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
2 kere kendisini göstermemk için adam yolladı. Bence ordaki aklı başinda en ehli insana emanet etmiştir :A Ordaki neydü belirsizleri bir daha görmek isterim:X Özellikle zombi gibi olan şeyleri:A O yuzden ben o ihtimale sıcak bakıyorum.

bir ara o sahnede dizi TWD ye dönüş yaptı bende o vatandaşları görmek isterim sanırım adanın atıkları bunlar:)

@destere çokmu abartmışım ayol daha ne görmeyi umuyordunki tabiki sahne bunalrla kısıtlı kalıcak bunlara ağırlıklı olursa bu diziden çıkar zaten başka bir şey olur :F

başka bişey olmaz ?:)

esmer kıza yanlış yaptı sarışın ? o kıza ihanet edilirmi ondan desteğimi çekiyorum esmerii destekliyorum bundan sonra:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bir ara o sahnede dizi TWD ye dönüş yaptı bende o vatandaşları görmek isterim sanırım adanın atıkları bunlar:)

başka bişey olmaz ?:)

esmer kıza yanlış yaptı sarışın ? o kıza ihanet edilirmi ondan desteğimi çekiyorum esmerii destekliyorum bundan sonra:)
hahah tam senin tipin bencede esmer :kiki::kiki: ben dizinin korsanlık alanıyla ilgileniyorum sadece sen ne halin varsa gör :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
yuvarlak bir kadeh gibi göbeğin
içinde şarap eksilmeyen
buğday yığını gibi karnın
zambaklara bezenmiş
bir çift geyik yavrusu gibi memelerin
ikiz ceylan yavrusu
hurma ağacı gibi endamın
salkım salkım memelerin
çıkayım o hurma ağacına
tutayım meyveli dallarını
58f667c978c41c45c30d68b4a1fe3471.jpg

sonunda izledim 3. bölümü :) @Forumdash @sürgünüm @OzaN @Çiğdem- @BesaleT @xemrexxx

Son düzenleme:

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,757
Puanı
1,061
içinde şarap eksilmeyen
zambaklara bezenmiş
ikiz ceylan yavrusu
hurma ağacı gibi endamın
salkım salkım memelerin
çıkayım o hurma ağacına
Ekli dosyayı görüntüle 32115

sonunda izledim 3. bölümü :)

Çok saçma demi o şiir midir nedir. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Bende izledim s01B03'ü :X
Bu bölümde Max'e çoook acıdım yaa:( :F
Kadın bildiğin korsanlar zamanının acılarin kadınıymış:F Eleanor'da az şırfıntı değilmiş hani. Lesbiyenlikten anından dönüş yaptı:T:
John Silver tayfanın içine parlak oğlan Billy ile sızıcak.Haa parlak oğlan demişken aklıma Spartacus'teki Agron geldi:A adamın Billy hakkındaki düşüncesi o yöne doğru:X
Captan Flint başrol olmasına rağmenhala hakkında yorum yaptıramıyor :confused: Dizi şu an dumduz ilerleyor. Şaşırtan bişey çıkmadı. Hadi beee diyemedim.Geri kaldı 5 bölüm:(

içinde şarap eksilmeyen
zambaklara bezenmiş
ikiz ceylan yavrusu
hurma ağacı gibi endamın
salkım salkım memelerin
çıkayım o hurma ağacına
Ekli dosyayı görüntüle 32115

sonunda izledim 3. bölümü :) @Forumdash @sürgünüm @OzaN @Çiğdem- @BesaleT @xemrexxx
Çok komikti hele;
şiirde meme kısımlarina gelince adam memelere baktı:F:F