17 Aralık 2013 Salı Reyting Sonuçları

Evet anladım onu da iki başrol güzel o yüzden kestiremedim. :D
Bu arada vicdan'ın 3. Bölüm fragmanı baya bi iddialı, acaba yarın bi göz ucuyla baksam mı? :D

göz ucu değil baştan sona izleyecektin ilk bölümünü o kısmı noldu??? ben verilen sözleri unutmam asla?:)

karadayı ve kaçaktaki oyunculara bakarmısın gürkan uygun,begüm birgören,bergüzar korel, kenan imirzalıoğlu ve rıza Kocaoğlu bu 5'li gezi eylemlerinin elebaşları zaten.

sen pompy nin tahmnlerini doğrular bir açıklama yaptın :) ama tam bu sebeple değilde, deneklerde gerçekten yanlış seçimler ön planda bence:)

Sağ Salim uçuyor. :Z Yarın ab'de alacak zirveyi inşallah. :A

Dest inan ilk 10 dk sına baktım ama sonra cidden işim çıktı ve pek sarmadığı için de daha da geri dönmek istemedim. :D cidden dediğin kadar varmı ?

Film napıyor öyle :D

dediğim kadarı falan boşver? arkadaş uğruna çiğ tavuk yenir derler:) sen ilk bölümü baştan sona izleyeceksin sadece!!! sana çiğ tavuk ye diyende yok :))

dediğim kadarı falan boşver? arkadaş uğruna çiğ tavuk yenir derler:) sen ilk bölümü baştan sona izleyeceksin sadece!!! sana çiğ tavuk ye diyende yok :))
Tamam dest ya sinirlenme hemen :d 3. Bölümden devam etsem ? :d neyse tamam , perş inan ki izliycem. :d yanıma taş da alırım sabrım bittikte taşa bakar sabır depolarım :d

Gamlı baykuş konuşmuş yine:)

İbrahim Tatlıses ‏@imparatoribo 47 dk
Bana kurtlar vadisimi yoksa kAÇAKMI diye sorsalar şahsi fikrim Ben KAÇAK derim hiç olmazsa bir esprisi var beni aynı zamanda güldürüyor da