17 Aralık 2013 Salı Reyting Sonuçları

dizi bugün baştan sona kadar aksiyondu,bu bölüm totalde lider olmazsa yazık olur.
aga atv birazcık akıllı olsa zirveyi çok rahat alır 1 saat falan reklamsız gitse varya kaçak 10 u geçer kesinlikle geçer anlıklarda mesela 8 gördüğü anlık daha 2.anlıktı ordan sonra 45 dk reklama girmeseydi sonuç nasıl oalcaktı kim bilir

Firuze düşüş yaşamasına rağmen yine de iyi..

aga atv birazcık akıllı olsa zirveyi çok rahat alır 1 saat falan reklamsız gitse varya kaçak 10 u geçer kesinlikle geçer anlıklarda mesela 8 gördüğü anlık daha 2.anlıktı ordan sonra 45 dk reklama girmeseydi sonuç nasıl oalcaktı kim bilir
atv'yi çözemiyorum ki ben bir kanal oturduğu dalı kesermi ya!tam dizi 8 reytinge çıkmış reytinglerde çoşacak reklam
bir iki hafta az reklam verse millet bi diziye alışsa hep 10 reytinglerde dolaşacak haberleri yok.

firuzem çok çok iyi gidiyor sevindim ..konusu zaten mükemmel klişeydi harika ilerliyor,yalnız firuzenin annesi rolündeki kadın çok çirkin ve kötü duruyor..sankidim çirkinler kraliçesiymiş gibi duruyor :D :D

atv'yi çözemiyorum ki ben bir kanal oturduğu dalı kesermi ya!tam dizi 8 reytinge çıkmış reytinglerde çoşacak reklam
bir iki hafta az reklam verse millet bi diziye alışsa hep 10 reytinglerde dolaşacak haberleri yok.
valla bende çözemiyorum birazcık akıllı olsalar kaçak şuan 10 u geçmişti ve zirvedeydi neyse sinirlenmim ben aga yazarken sinirleniyorum ya :D