17 Aralık 2013 Salı Reyting Sonuçları

Sağ Salim gece gece neler yapıyor. :D Ama diğer anlık reklam olacak. Bunu fırsat bilenler yatar uyur herhalde. :D

Yarın da yükselmezse kaldırsınlar gitsin. :D Müstahak Kanal D'ye 2 grupta da 4 alan A.Ş.K.'ı beğenmezsen, elindekilerle yetinmeyi bilmezsen, sonuçlarına katlanacaksın. :D
Kanal D nerden bilsin yeni nin eskiyi aratıcağını, hele ki aşk'ı :d gerçi bu kadar bahtsızlıktan sonra her ihtimali düşünmelilerde ama :d

diyorum kanal d boşuna uğraşıyor prime time a hafta içi her gün arka sokaklar peşine pt 2 ye 2.dizi :X

Öyle, can evinden vururum :D

Ne diyelim, tek meyve yemeye devam et mi diyim şimdi ? :D
Bugün öyle bir mesajına da ben denk geldim sadece dişlerimi sıktım:)
Şey yazmıştın kaçak çalıkuşunun reklama girmesiyle yükselmiş!yav arkadaş çalıkuşunun bayan izleyicileri ekranda o kadar iş varken niye kaçakta toplansın.

bilerek mi yazıyozun bu mesajları insanı hasta etmek için:)

Şey yazmıştın kaçak çalıkuşunun reklama girmesiyle yükselmiş!yav arkadaş çalıkuşunun bayan izleyicileri ekranda o kadar iş varken niye kaçakta toplansın.
aga yakup şaka yapıyo ciddiye mi aldın :kiki: ona bakarsan 2 reytinglik intikam reklama girince vadi yükseldi diyo mesela :d

Kanal D nerden bilsin yeni nin eskiyi aratıcağını, hele ki aşk'ı :D gerçi bu kadar bahtsızlıktan sonra her ihtimali düşünmelilerde ama :D
A.Ş.K.'la niye dalga geçiyorsun? :bağır: Düşene sen de vurma. :D Ne hallere geldik be. Anlıklarda 4-5 alan Çalıkuşu'na seviniyoruz. :D

Niye dişlerini sıkıyosun ki, dişlere yazık. :d espiri niyetli yazılmış bi yorum. Zaten herkes biliyodur iki dizinin de kitlesinin ayrı olduğunu. :)

Niye dişlerini sıkıyosun ki, dişlere yazık. :D espiri niyetli yazılmış bi yorum. Zaten herkes biliyodur iki dizinin de kitlesinin ayrı olduğunu. :)
Espiri olduğunu bildiğim için cevap yazmamıştım zaten ama insan arasıra delleniyor
Vallaha ceza aldıracaksın bize birgün:)