17 Aralık 2013 Salı Reyting Sonuçları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
karagül ve küçük Gelin'in reytinglerde Karadayı'yı geçmesinin başka izahı yok.

aynen karagülü izlemedim fikrim yok..
hele hele küçük gelinin o kalitesizlikle karadayıyı geçebilmesi saçmalıktan başka bişey değil:)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Gamlı baykuş konuşmuş yine:)

İbrahim Tatlıses ‏@imparatoribo 47 dk
Bana kurtlar vadisimi yoksa kAÇAKMI diye sorsalar şahsi fikrim Ben KAÇAK derim hiç olmazsa bir esprisi var beni aynı zamanda güldürüyor da
vay ibo vay vurulduktan sonra adama bi haller oldu bu adam değilmiydi kurtlar vadisi hastası bu adam değilmiydi vadide rol almak isteyen vay be :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Evet anladım onu da iki başrol güzel o yüzden kestiremedim. :D
Bu arada vicdan'ın 3. Bölüm fragmanı baya bi iddialı, acaba yarın bi göz ucuyla baksam mı? :D
3.bölüm fragmanı Kanal D'nin sitesinde 284.000 kişi tarafından izlenmiş. Dediğin gibi tekrarı da iyi gitti. Bir umut var mı sanki? :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Gamlı baykuş konuşmuş yine:)

İbrahim Tatlıses ‏@imparatoribo 47 dk
Bana kurtlar vadisimi yoksa kAÇAKMI diye sorsalar şahsi fikrim Ben KAÇAK derim hiç olmazsa bir esprisi var beni aynı zamanda güldürüyor da
@takas şimdi buna ne cevap vercek acaba :kiki:

vay ibo vay vurulduktan sonra adama bi haller oldu bu adam değilmiydi kurtlar vadisi hastası bu adam değilmiydi vadide rol almak isteyen vay be :D
Ahanda cevabı vermiş, kaçakı unutmuş birden :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
@takas şimdi buna ne cevap vercek acaba :kiki:

Ahanda cevabı vermiş, kaçakı unutmuş birden :D
kaçakı çok seviyorum beğenerek hiç kaçırmadan izliyorum neden mi
vadiden araklama şeyler var mematisi var daha ne olsun :D hee bi de vadi varken benim için diğer diziler falan teferruattır onu da söylim :D 10 bölümlük yada 1-2 senelik dizileri 11 yıllık efsanenin yanına mı koyacaz Allah aşkına bizim çocukluğumuz ve gençliğimizin dizisi kurtlar vadisidir :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Bu dizilere lafımız yok ama arada da fark olsun be kardeşim.

aynen:)
sabah bir sürü ıvır zıvır pembe dizi var izleyen varki yayınlanıyor diyip geçebiliyoruz ama bir küçük gelinin gün birincisi olup 12 reytinglere kadar çıkması bu millete küfretmekle eşdeğer bence:)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
kaçakı çok seviyorum beğenerek hiç kaçırmadan izliyorum neden mi
vadiden araklama şeyler var mematisi var daha ne olsun :D hee bi de vadi varken benim için diğer diziler falan teferruattır onu da söylim :D 10 bölümlük yada 1-2 senelik dizileri 11 yıllık efsanenin yanına mı koyacaz Allah aşkına bizim çocukluğumuz ve gençliğimizin dizisi kurtlar vadisidir :D
Biraz daha yazaymışsın da roman olaymış. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,252
Puanı
1,061
arkadaşlar bence de kayıp total 8 ab 11 almalı :) yalan dünya total 6 ab 14 almalı üstüne aramızda kalsın perşembeleri lider olmalı ama olmuyor işte reyting sistemi naparsınız :X