"Saklı Kalan" Tanıtım Fragmanı | ESPRIT DE CORPS Production - Show TV

semre

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
491
Puanı
184

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Haftaya bomba gibi bir bölümle Show TV ekranlarına gelecek yükselecektir çünkü fragman çok heyecanlıydı. :Z :Z @xBUGRAx

(Mesaj gönderme içermektedir. )

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
ab idi ama bir işin yayını ne ka abartılırsa o ka düşer :D ben acunu ab de daha yüksekken de eleştiriyordum :X
Bana eskiden Acun'u bayıla bayıla izliyormuşsun gibi bir izlenim yarattın. :F En başta şu herifi baş tacı etmeyecekti Show kalsaydı muhabir olarak Seyhan'la birlikte. :T:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,894
Puanı
1,061
Bana eskiden Acun'u bayıla bayıla izliyormuşsun gibi bir izlenim yarattın. :F En başta şu herifi baş tacı etmeyecekti Show kalsaydı muhabir olarak Seyhan'la birlikte. :T:
bir survivor ı izledim o da nihat doğanlı olana ka ço kiyiydi :) ondan sonra bozdu zaten o survivordan itibaren düzenli izlememeye başladım sonra bıraktım:) o ses in hiçbir bölümünü tamamen izlemedim bile :) yst yi ali taran gittiğinden beri izlemiyorum :)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Değişik olmuş:X Kötü bi değişiklik değil. Hani şöyle sessiz filmler olur ağır bi filmdir öyle bişey :X
ABD dram dizileri gibi olmuş hanny. Ben o tür dizilere benzettim. Oyuncuların duruşları, bakışları vs. :X

Kadro gerçekten dikkatimi çekti benim ama işte izlemek için pek fazla vaktim yok. Olduğunda ise tv'den Medcezir'i, netten Karagül'ü takip ediyorum. A.Ş.K.'a bile kaç bölümdür bakamıyorum. :(

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Fragman güzel olabilir ama konusu bir günlük dizi ile aynı. :A
Konusu aslında sözde Aşkın Bedeli ile aynı deniliyor ama ben o dizininde konusunu bilmiyorum. :X

Önemli olan konularının aynı olup olmaması değil aslında, nasıl işlendiği. Ne klişe senaryolar nasıl işlenip kaliteli diziler haline gelip hafızamıza kazındı. Oyuncular da çok önemli bir faktör tabii dizi için. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İkiz kız kardeşler birbirlerinin yerine geçiyor. Aşkın Bedeli / Star TV :D
Konusu aslında sözde Aşkın Bedeli ile aynı deniliyor ama ben o dizininde konusunu bilmiyorum. :X

Önemli olan konularının aynı olup olmaması değil aslında, nasıl işlendiği. Ne klişe senaryolar nasıl işlenip kaliteli diziler haline gelip hafızamıza kazındı. Oyuncular da çok önemli bir faktör tabii dizi için. :)
Hele bi yayınlansın "bakılır" :X