"Saklı Kalan" Tanıtım Fragmanı | ESPRIT DE CORPS Production - Show TV

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
0oFDNnjREJR97PiZCVBzzBM1.jpg

Başrollerinde Melis Birkan, Özgür Çevik, Muhammet Uzuner, Burak Sağyaşar ve usta oyuncu Meral Çetinkaya'nın yer aldığı iddialı dizi Saklı Kalan'ın tanıtım fragmanı yayınlandı!

Çok yakında Show TV'de başlayacak olan ve yapımcılığını Esprit De Corps Production'un üstlendiği ve sezonun iddialı dizileri arasında gösterilen Saklı Kalan'ın tanıtım fragmanı izleyiciyi meraklandırdı.

Senaryosunu Funda Alp'in kaleme aldığı ve yönetmenliğini başarılı yönetmen Mehmet Ada Öztekin'in üstlendiği "Saklı Kalan" dizisi çok yakında Show TV'de!

Son düzenleme:

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
İzleyemem şimdi senin değerli görüşlerin neler Esra? @dizi kolik :) ( Fks14 mod on. :F )
Ben beğendim ama izleyecek vaktim yok. Aslında izleyecek vaktim olsa izleyecek çok dizim var zaten ama bu dizi güzel ve tutacak bir dizi gibi geldi bana. Salı günü yayınlanmalı kesinlikle. :)

Show TV'de AB dizisi görenlerin tepkisi bu sanırım. Mert'te Aşk Ekmek Hayaller'de buna benzer bir tepki vermişti ve diziyi pt2'ye atmıştı. :X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben beğendim ama izleyecek vaktim yok. Aslında izleyecek vaktim olsa izleyecek çok dizim var zaten ama bu dizi güzel ve tutacak bir dizi gibi geldi bana. Salı günü yayınlanmalı kesinlikle. :)

Show TV'de AB dizisi görenlerin tepkisi bu sanırım. Mert'te Aşk Ekmek Hayaller'de buna benzer bir tepki vermişti ve diziyi pt2'ye atmıştı. :X
BİÜ'nün arkasında iyi gider bence hem Salı günü TOTAL ve AB'sini dengeler Show TV'im. :) :confused:

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Sanki fotoğraf çekimi yapılmış onun kamera arkası görüntüleri gibi. :D
Bence dizide yabancı drama dizileri ve filmleri olur ya hani o hava var. Açıkçası ben belki de bu yüzden sevdim. Müziği felan da aynı şekilde. Show TV'de bu sezon favorilerim Firuze, Sevdaluk, Aşk Ekmek Hayaller ve bu dizi. :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
yapım belgeseli gibi olmuş. :D
muhammet uzuner ve meral çetinkaya göz kamaştırıyolar dizide :D

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
BİÜ'nün arkasında iyi gider bence hem Salı günü TOTAL ve AB'sini dengeler Show TV'im. :) :confused:
Bence tam tersi 20.00 - 23.00 arası bu dizi, 23.00 - 1.00 arası Benim İçin Üzülme yayınlansın. AB Total'den önce gelir ve üstelik bu dizinin Total'i de çok iyi olacaktır bence ama AB'si daha iyi olacaktır tabii. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bence tam tersi 20.00 - 23.00 arası bu dizi, 23.00 - 1.00 arası Benim İçin Üzülme yayınlansın. AB Total'den önce gelir ve üstelik bu dizinin Total'i de çok iyi olacaktır bence ama AB'si daha iyi olacaktır tabii. :)
BİÜ yükselişi sürerse saatine ellemesinler çünkü BİÜ geçen hafta TOTAL'de 5.99 ve AB'de 3.59 yükseldi o yüzden saati şu süreçte aslaa ellenmesin bence..

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
BİÜ yükselişi sürerse saatine ellemesinler çünkü BİÜ geçen hafta 3.59 yükseldi AB'de o yüzden saati şu süreçte aslaa ellenmesin bence..
Bak bu dizinin Total'i de iyi gidecek bence. Çok kaliteli bir dizi ki eğer Show TV hem Aşk Ekmek Hayaller'i hemde bu diziyi 2. kuşağa koyarsa bir daha Show haberi açmam. O derece kızarım yani. :X

Benim Icin Uzulme o saatte nal toplar yapma dizicim. :D
Bu dizi daha yüksek alacak ama ben ona inanıyorum Deniz. :T:

Merhamet'e uygulanan taktik gibi tamam 22.45 - 00.45 arası olsun. :X

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
çok uzun olduğu için sıkıcı olmuş :( ama iyi reytingler alacaktır :) ben izleye bilirim :J

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bak bu dizinin Total'i de iyi gidecek bence. Çok kaliteli bir dizi ki eğer Show TV hem Aşk Ekmek Hayaller'i hemde bu diziyi 2. kuşağa koyarsa bir daha Show haberi açmam. O derece kızarım yani. :X

Bu dizi daha yüksek alacak ama ben ona inanıyorum Deniz. :T:

Merhamet'e uygulanan taktik gibi tamam 22.45 - 00.45 arası olsun. :X
BİÜ'ye elletmem eğer haftaya da artar ve saati değişirse bir daha Show TV'yi izlemem. :X :T:

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
TR'de böyle diziler görmek gurur verici bence. Eğer kanal hata edip 2. kuşakta yayınlarsa ben gerçekten Show TV'yi izlemeyi bırak, konu dahi açmam...

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
751
Puanı
224

Kusura bakma bizim kafamiz boyle seylere ermez :D

semre

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
491
Puanı
184
Showun en pahali islerinden Sevdaluk SAKLI KALAN ve Gonul Yarasi bu 3 projeye baya para yatirildi