Dizi & TV Haberleri

Zuhal Topal’dan Seda Sayan ve Erkan Çelik’e Büyük Şok!

Yazan Yiğitt

Geçtiğimiz yıla damga vuran Zuhal Topal – Seda Sayan olayı mahkemede sonuçlandı!

Hatırlanacağı üzere ‘Zuhal Topal’la İzdivaç’ isimli evlenme programına katılan damat adayı Zekeriya Atak, geçtiğimiz Şubat ayında “Türkiye şehit verdi, siz burada oynadınız” diyerek canlı yayını terk etmişti. Ardından rakip kanalda program yapan Seda Sayan’ın; damat adayı Zekeriya Atak’a, Topal’ın programını karıştırması için para verdiği iddia edilmişti. Sosyal medyada Zekeriya Atak’ın, ‘Zuhal Topal’la’ programında olay çıkarması karşılığında Seda Sayan ve Erkan Çelik’ten 4 bin 350 lira aldığını söylediği bir video kaydı da yayınlanmıştı. Zekeriya Atak, büyük ses getiren görüntülerin silah zoruyla çekildiğini belirterek savcılığa başvurmuştu.

Zuhal Topal ”Gerçekler ortaya çıkar, adalet yerini bulur” demiş, Seda Sayan ve Erkan Çelik’i şikayet etmişti. Mahkeme sonuçlandı. Mahkeme ”Şüpheli Erkan Çelik’in;  Zekeriya Atak ile suç tarihinden önce yaptığı telefon görüşmeleri, emniyette ifade sırasında birlikte bulunmaları, müştekinin savcılıkta alınan ifadesinde Erkan Çelik ile ilgili anlatımları birlikte değerlendirildiğinde Zekeriya Atak’ı suç işlemeye azmettirdiği anlaşılmıştır” hükmüne karar verdi.

Böylece Seda Sayan ve o dönemde nişanlısı olan Erkan Çelik’le karşı karşıya geldikleri davada; Erkan Çelik’in, Zuhal Topal ve Korhan Saygıner’e iftira attığı, Zekeriya Atak’ı suç işlemeye azmettirdiği ispatlandı.

Kaynak: Medyatava

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

19 Yorum

Bir yorum bırakın