Dizi & TV Haberleri

”Yeter” Bu Hafta Yayınlanmayacak!

Yazan Yiğitt

ATV’nin sevilen dizisi ”Yeter” bu hafta ekrana gelmeyecek!

Yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği, başrollerinde Yurdaer Okur ve Pelin Karahan’ın bulunduğu dizinin yeni bölümü bu hafta değil, 2 Haziran Perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanmama sebebi ise 21.15’de ‘Galatasaray ile Fenerbahçe’ arasında oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası final maçı.

”Yeter” yeni bölümüyle 2 Haziran Perşembe günü 20.00’da ATV’de!

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

6 Yorum

  • Maç 10 reytingden aşa almaz. Vadi ab de 1 reytingi görürse şaşırmam

    fenerbahçe ıvan bebekin intikamını almaya geliyor vadiden

  • Bir hafta geç başlıyor, bir hafta yayınlanmıyor. ATV'nin bu sistemini hiç beğenmiyorum, izleyiciye ayıp oluyor. Ver A Haber yayınlasın işte.

  • Bir hafta geç başlıyor, bir hafta yayınlanmıyor. ATV'nin bu sistemini hiç beğenmiyorum, izleyiciye ayıp oluyor. Ver A Haber yayınlasın işte.

    Ama söz konusu maç Fenerbahçe ve Galatasaray gibi iki büyük takım arasında oynanıyorsa kanalın ilk tercihi elbette ki 4 reyting alan dizisinden 2 kat daha fazlasını alabilecek olan maç olur.  🙂

  • Ama söz konusu maç Fenerbahçe ve Galatasaray gibi iki büyük takım arasında oynanıyorsa kanalın ilk tercihi elbette ki 4 reyting alan dizisinden 2 kat daha fazlasını alabilecek olan maç olur.  🙂

    Orası tabi ki öyle ona bir şey demiyorum ama YETER dizisinin izleyicisi de buna tepki gösterir açıkçası, onlara karşı bir ayıp. Şimdi Kırgın Çiçekler'i bir hafta yayınlamasa, diğer hafta geç yayınlasa falan ben sinir olurum açıkçası.

Bir yorum bırakın