Dizi & TV Haberleri

‘Tutsak’ Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

Yazan Yiğitt

Kanal D’nin yeni ve iddialı dizisi ‘Tutsak’ın oyuncu kadrosu belli oldu!

Yapımcılığını 1441 Productions-İrfan Şahin’in, yönetmenliğini Serhan Şahin’in üstlendiği; başrollerini ise Gülper Özdemir, Caner Şahin ve Pamir Pekin’in yer aldığı dizide Ayda Aksel, Seray Gözler, Özcan Varaylı, Murat Balcı, Yağmur Özbasmacı Mermer, Ceyda Kasabalı, Güneş Emir, Çağdaş Tekin, Mehmet Gürhan ve Mustafa Uzunyılmaz yer alıyor.

Geçmişte büyük bir trajedi yaşayan Elif adlı genç bir kadının hayata tutunma mücadelesini ekranlara taşıyacak ‘Tutsak’ Eylül’de Kanal D’de ekrana gelecek. İşte dizinin konusu:

Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah’ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. Gürhan Ailesi’nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah’ın ortadan kaybolmasıyla, Elif tamamen yabancı olduğu bir dünyada yapayalnız kalır.
Gürhan Ailesi’nin yanında şoförlük yapan Bahadır’ın ona uzattığı yardım eli, Elif’in bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmasına neden olur. Ailenin ihtişamlı konağında çalışmaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla ve bu sırları korumak için her şeyi yapabilecek aile üyeleri ve çalışanlarla karşı karşıyadır. Ailenin büyük oğlu Kenan’ın ona karşı ilgisi ve ilk günden beri ona yardım eden Bahadır’ın onu koruma çabası bütün okların Elif’e dönmesine yol açar.

Elif, “tutsak”lıktan kurtulabilmek için, bu tekinsiz dünyada ayakları üzerinde durması gerektiğini kısa zamanda fark edecektir. Ancak aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır.

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

16 Yorum

Bir yorum bırakın