Arif Pişkin 'Gaddar' Kadrosunda! | NOW

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,206
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
arifpiskin_1696318296_3205272640422012998_22309206-819x1024.jpg

NOW'ın Ay Yapım imzalı sevilen dizisi 'Gaddar'a sürpriz isim.

Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar'ın başrollerinde yer aldığı dizinin kadrosuna başarılı oyuncu Arif Pişkin dahil oldu.

Yakın zamanda 'Son Yaz', 'Gül Masalı' 'Merve Kült', 'Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı' ve 'Yargı' gibi yapımlarda rol alan başarılı oyuncu, Arif Mübarek karakterine hayat verecek.

Gaddar, yeni bölümleriyle her cuma 20.00'de NOW'da!

• Beğendim
Reactions: Dante

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
400
Puanı
104
cok iyi bir katilim...

en son kendisini ,
son yaz dizisinde izlemistim.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,414
Puanı
280
İbrahim Çelikkol konusunu ellerine yüzlerine bulaştırdılar resmen. Bu bölüm çok sıkıldım ya.

• Aynen
Reactions: Dante

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,006
Puanı
1,061
Ömer ve Bambaşka Biri'nden sonra bu sezon Adnan Oktar hikayesinin işlendiği 3. dizi. :T: Arka Sokaklar'ın en sevilen karakterlerinden biri geri döndü erkek izleyici oraya kaçar bu da prim kastığıyla kalır. :A

Vega

Üye
Reaksiyon puanı
118
Puanı
54
Dizilerin gerçek hayattaki olayları konu edinmeleri sıktı artık.

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
400
Puanı
104
İbrahim Çelikkol konusunu ellerine yüzlerine bulaştırdılar resmen. Bu bölüm çok sıkıldım ya.
bayagi iddiali bir giris bolumu(begendigim kisim), akabinde cok keskin gecisler yapildi kendisi ve zakkum kardesler genelinde.

diziye dair yazacak cok sey var da, ozelllikle gecen hafta buyuk hayal kirikligi oldu benim gozum de.
------

Bitti mi Zakkum Kardeşler hikayesi? (b)
ilki ,girdigi bolumde cikti yanilmiyorsam.
2.kardes fazla orj bir yazilimda idi, kitapla dolasmasi vs.
13.bolumde epik bir sonla dizi den ayrildi.

son zakkum , the korkut 13 de kurtuldu, 14 bu aksam yayinda . netten bilardo oynadigim dan tv den takip edemedim. :p yarin netten izlerim youtube.

iyi seyirler.

• Beğendim
Reactions: Hobbit

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,414
Puanı
280
Senarist acilen değiṣmeli @Dante @Hobbit ne diyorsunuz? Yoksa bu dizi bu sezon final.
💩 tarzında bir senarist var. Arka kısmı komple degistirseler anca. Bir de Hudutsuz Sevda gibi biraz karekter kıyımına ihtiyaç var. Ramonun zamanında ikinci sezon da yaptığı gibi bir senarist değişikliğine ihtiyaç var. Yani kısaca; Bunları yapmak için süreleri az o yüzden final yapar.

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
400
Puanı
104
dizinin omru adina aynen bold bir ramo'msu degisim sart .

ps;

son bolumu izler izlemez detay yazarim basligina.
------

Senarist acilen değiṣmeli @Dante @Hobbit ne diyorsunuz? Yoksa bu dizi bu sezon final.
13.bolume dair ne desem bilemedim. dizinin basliginda kismen yazdim bir seyler. bakabilirsin. geri donus yaparsan haberim olur. :)

14.bolumu izlemedim henuz. ancak, bende sen ve hobbit gibi dusunuyorum. senarist degisimi sart.

zakkum kardesler fikri guzeldi. derinlikli islenecegi intibasi olusmustu ilk girdikleri bolum...
derken ivedi sekilde harcadilar bir bir.

halbuki fazla orj karakterler di.
tarz olarak gizemli kotuler.

ozellikle ortanca zakkum ilginc orj karakter di. daha uzun soluklu islenmeliydi. o elde hep tasidigi kitap, vs,,,
neden bu tarz da, amac ne, gibi gibi derinlige girisi baslatip ilerlemelerini bekliyordum. bu arada kitap demisken,
13.bolumde davut'un odasinda ortanca zakkum'un okudugu kitap vardi - bilmem fark ettiniz mi ? ?

@Hobbit

netice olarak yazilim da bold degisim olmazsa, senarist degisikligi kaciniilmaz bir durum.
diger ihtimal. : final.

iyi seyirler.

Son düzenleme: