Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Seda Bakan ‘Prenses Elena’ İçin Mikrofon Başında!

Yazan Aserat

Bu aralar ‘Bana Sevmeyi Anlat’ dizisiyle de gündemde olan Seda Bakan, Disney Channel’ın yeni çizgi dizisi Prenses Elena için iki şarkı seslendirdi.

Güzel oyuncu,  Avalor krallığını kötü bir büyücünün elinden kurtaran Elena isimli bir prensesin yaşadıklarını konu alan yapımın jenerik müziğini ve ‘Benim Sıram’ isimli bir şarkı için mikrofon başına geçti. Karakterin kendisiyle benzerlikleri olduğunu belirten Bakan konuyla ilgili şunları söyledi:

“Elena gibi benim de müziğe olan ilgim, bu projeye sıcak bakmamı sağlayan önemli nedenlerden birisi. Elena benim gibi kıpır kıpır, dans etmeye ve müziğe bayılıyor. Ayrıca kraliçe adayı olarak hüküm sürüyor ve Avalor krallığını gelecek tüm tehditlerden cesareti ve lider ruhuyla korumak zorunda. Kızları sorumluluk almaya ve cesur olmaya teşvik eden; onlara iyi bir rol model olacak bir içeriğin duyurusunda yer alma fikri bu projeye ‘evet’ dememi sağladı.”

Prenses Elena, her Cumartesi ve Pazar 10.00’da Disney Channel’da ekranlara geliyor.

Post Ratings:
Like
Like x 2

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

3 Yorum

Bir yorum bırakın