Dizi & TV Haberleri

‘Kertenkele’ Sezon Finali Yapıyor!

Yazan Yiğitt

ATV’nin sevilen ve ilgiyle izlenilen dizisi ”Kertenkele” yeni sezonda da yayınlanmaya devam edecek!

Başrollerinde Timur Acar, Sera Tokdemir, Erdinç Gülener, Sinan Çalışkanoğlu, Dilşad Şimşek ve Turabi Çamkıran gibi isimlerin yer aldığı dizinin yapımcılığını ‘Yapım Atölyesi’ üstleniyor. Sevilen dizi haftaya yayınlanacak olan 71. bölümüyle birlikte sezona ara verecek.

”Kertenkele” sezon finali bölümüyle cumartesi 21.00’da ATV’de!

Post Ratings:
Like
Like x 2

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

8 Yorum

 • Yani çok parlak reytingleri yok ama çok kötü de değil bence 70 bölümü geçti yanılmıyorsam. Yeni sezonda 100.bölümde final yaparlar. 😀

 • Yani çok parlak reytingleri yok ama çok kötü de değil bence 70 bölümü geçti yanılmıyorsam. Yeni sezonda 100.bölümde final yaparlar. 😀

  Konuyu okusan keşke. :A

 • Dizi gereksiz bir çizgi roman evrenine girdi , ejder , akıncı , ne biliyim hayalet gibi karakterler dizinin bize 1.sezon vermeye çalıştığı ambiyansı tam anlamıyla yok etti, final yaparlar diye düşünmüştüm ancak sezon finali yapıyorlarsa madem unutmasınlar; bu dizinin kahramanı kertenkeledir, bu şekilde devam etmeliler ve ilk sezonki sıcaklığı lütfen koruyun.

 • Dizi çok saçmalamiş. Süper kahraman dizisi olmaya gidiyor sanırım. Youtube videoları çıkıyor(kahretsin) turabi sanırım kırmızı başlık takmiş filan:F yahu böyle çakma işler yapılacağına daha orjinal işler olsa marvel, dc'den format alsak ya!

  Daredevil'ı bize çekebiliriz. Mafyayla kapişsin dursunlar:F @Harunnn60 @Çiğdem-

 • Tabi devam kararı alırlar dizi o kadar saçmaladı ki Ülkemizde saçma olan şeyleri izler yani haliyle 🙂

  hem güldürüyor hem aksiyon veriyor daha ne olsun

Bir yorum bırakın