FF Senaryo & Program Etkinlikleri Bölümü Genel Kuralları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@MayısKralı @dizimedya

Burayı okudunuz mu bilmiyorum ama okumadıysanız okumanız iyi olur. Bu aralar dizi yazan sadece sizsiniz diye sizi etiketledim, @pompy zaten tecrübeli, bu kuralları biliyor.

En önemli kurallar en fazla 2 dizi yazabiliyorsunuz. Her hafta 2 bölüm yayınlayabiliyorsunuz, bir de istediğiniz gibi yeni dizi başlatma hakkınız yok. Mesela 3.diziyi yazmak istiyorsanız diğer dizilerinizin bitmesi ve aradan 15 gün geçmesi gerekiyor.

Hoş bunlar kurallarda yazıyor ama ben yine de söyleyeyim dedim :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@MayısKralı @dizimedya

Burayı okudunuz mu bilmiyorum ama okumadıysanız okumanız iyi olur. Bu aralar dizi yazan sadece sizsiniz diye sizi etiketledim, @pompy zaten tecrübeli, bu kuralları biliyor.

En önemli kurallar en fazla 2 dizi yazabiliyorsunuz. Her hafta 2 bölüm yayınlayabiliyorsunuz, bir de istediğiniz gibi yeni dizi başlatma hakkınız yok. Mesela 3.diziyi yazmak istiyorsanız diğer dizilerinizin bitmesi ve aradan 15 gün geçmesi gerekiyor.

Bilgi için teşekkürler ancak biliyordum ben kuralları ilk geldiğimde bahsetmişti @Aserat @Çiğdem- ve @pompy :X

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@MayısKralı @dizimedya

@Bully hani işin olmazdı Hazır senaryo reytingleri başlat atacan mayısta başlatıcam dedi tam sağlam bölümler yazarken kaçtı

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bilgi için teşekkürler ancak biliyordum ben kuralları ilk geldiğimde bahsetmişti @Aserat @Çiğdem- ve @pompy :X
Sen üst üste bölümler yayınlayınca bir anlatayım dedim ama sanırım haftada iki kez olacak şekilde denk getirmişsin neyse fazla bilgi göz çıkarmaz :A

Atacan da gitti şimdi burayla ilgilenecek kimse kalmadı, boş bırakmayalım. :D

@Bully hani işin olmazdı Hazır senaryo reytingleri başlat atacan mayısta başlatıcam dedi tam sağlam bölümler yazarken kaçtı
Mecburen görevi devralmak zorunda kaldık :A

Reyting konusunu bilemiyorum düşünürüz ben de yoğunum şimdi tek süper mod olarak kaldığım için yönetimde tüm yük bana bindi :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Sen üst üste bölümler yayınlayınca bir anlatayım dedim ama sanırım haftada iki kez olacak şekilde denk getirmişsin neyse fazla bilgi göz çıkarmaz :A

Reyting konusunu bilemiyorum düşünürüz ben de yoğunum şimdi tek süper mod olarak kaldığım için yönetimde tüm yük bana bindi :D
Evet öyle yaptım. :A reyting gelsin ama eski yapıldığı gibi puanlama olmasın. :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

bence %60 jüri %40 anket

dizimedya

Banlı
Reaksiyon puanı
720
Puanı
155
@MayısKralı @dizimedya

ben çoktan biliyordum zaten :D yinede teşekkürler...

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

@Bully şu sistemi başlat artık senaryo bölümüne büyük katkılarımla bu görevi ben bile üstlenebilirim bu konuda bir sistemim var :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Kurallar dıştan bakınca güzel duruyor olabilir fakat içerden yazanlara sorulması daha mantıklı olacaktır öyle değil mi ?
Sizin yaptığınız bir işe kısıtlama gelse bence güzel olur fakat sizce çok kötü olur..
Eski Sistemi Geri İstiyoruz !!
Aman bea bunlar yüzünden artık yazan yok boşver :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
cumartesi olucak İKİ YAZ DİZİSİDE @Bully bence başlat şu reyting sistemini kanal bölümüde açarsın hem forumun kanal d yayınlanan bir dizi gerçek kanal d de dizi oldu canım kızım pazartesiydi o gerçek kanal d de çarşamba

@denizz19 sen haledermisin hem kanal sistemi geri getirirsen hem sevdaluk u hemde gültepe insanlarını yazarsın benim kanalda

Son düzenleme:

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
cumartesi olucak İKİ YAZ DİZİSİDE @Bully bence başlat şu reyting sistemini kanal bölümüde açarsın hem forumun kanal d yayınlanan bir dizi gerçek kanal d de dizi oldu canım kızım pazartesiydi o gerçek kanal d de çarşamba

@denizz19 sen haledermisin hem kanal sistemi geri getirirsen hem sevdaluk u hemde gültepe insanlarını yazarsın benim kanalda

Aynen reyiz bende ısrar edicem mesela kanal sistemi geri gelse kanallar yıldızlar yarışıyoru benim albümümü ve dizi savaşlarını kapmak için yarışsa:A @Çiğdem- @Aserat

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen reyiz bende ısrar edicem mesela kanal sistemi geri gelse kanallar yıldızlar yarışıyoru benim albümümü ve dizi savaşlarını kapmak için yarışsa:A @Çiğdem- @Aserat
@pompy ın bodrum tvsi vardı sanırım sonra kvp medyanınmıydı loca tv @pompy benim dizim kadın eli değince kvp medynın kanalındaydı sanırım reyting rekorları kırıyorduk :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@pompy ın bodrum tvsi vardı sanırım sonra kvp medyanınmıydı loca tv @pompy benim dizim kadın eli değince kvp medynın kanalındaydı sanırım reyting rekorları kırıyorduk :A
Haha ne günlerdi :)

Kara doğumgünü kvpmrdyanın kanalındaydı sonra ne olduğunu anlamadığın şekilde bütün projelerim pompynin kanalına geçmişti çocuk sahiplenmişti :F Ama sonra bitti kanallar yoksa ne kadan heyecanlıydı :(