FF Senaryo & Program Etkinlikleri Bölümü Genel Kuralları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Çok zor kimin takip ettiğini kimin etmediğini neyse yinede yapıcaz :):)sürgün mürgün ediliriz sonra :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zor değil. :) @kvp-medya @Çiğdem- @EnveR nasıl yapıyorsa sen de yapabilirsin. :)
ben ilk bölüm yayınlayınca diğer bölümlere ekiletmemi isteyenler yazsınlar dedim ve o kitleyi her bölümde etiketledim banada yetiyor ilgileri sağ olsunlar :-):-):-)
bazen farklı birisi yazınca konuya beğenirse onuda ekliyorum olup bitiyor yanı :-)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
ben ilk bölüm yayınlayınca diğer bölümlere ekiletmemi isteyenler yazsınlar dedim ve o kitleyi her bölümde etiketledim banada yetiyor ilgileri sağ olsunlar :-):-):-)
bazen farklı birisi yazınca konuya beğenirse onuda ekliyorum olup bitiyor yanı :-)
Aynen Çiko. :bhr: Bu kadar kolay işte neticede etiketlenmek istemeyenler de olabilir herkesi etiketlemek olmaz yani. :)

mesajımda yapıcam dedim zaten , yapmayacağım demedim ki :)
Zor dedin de. :) Bölüme gir Forumca konusunun mesaj yerinde "191" yazıyor ya onun üstüne tıkla işte sana etiket listesi. Önceki bölümlerden de bakabilirsin. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aynen Çiko. :bhr: Bu kadar kolay işte neticede etiketlenmek istemeyenler de olabilir herkesi etiketlemek olmaz yani. :)

Zor dedin de. :) Bölüme gir Forumca konusunun mesaj yerinde "191" yazıyor ya onun üstüne tıkla işte sana etiket listesi. Önceki bölümlerden de bakabilirsin. :)
ben bu özelliğin olduğunu bilmiyordum yeni öğrendim tmm öyle yaparız

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Çiğdemin zoraki evliligi geri dönüyor ;)

Tost Makinem Isabelladan gönderildi

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
ayoll eline yüzüne bulaştırdı herşeyi resmen :F:F:F
sorup karıştırma çaktırmadan akfana göre takıl dedim çocuk davulu zurnalı duyuruyor :F:F:F
Gercekten neden duyurduysa :(

@dizimedya valla yayinlayamam hikayeni yayinlarsam yorumlara falan yetisemem yazililar basliycak o gün giremezsem sorun olur falan beni affet :bhr: