'Hudutsuz Sevda'da Üç Sürpriz Ayrılık! | NOW

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
397
Puanı
104
bence riskli bir hamle. asiye ve levent gibi ,-dizinin mizahi yonunun katalitazoru ikilinin ard arda dizi den cikarilmasi......

diziyi bir suredir izlemiyorum, devam etmeyi de dusunmuyorum.
bu cikislar dan anladigim ; dizi aileler den arinacak -istanbula tasinacak....

iyi seyirler.

• Aynen
Reactions: Hobbit

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Ayşe'nin başına demek istedin herhalde? :A
Metreslere ölüm :F

GL_5Y9iWYAE5lw4

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,192
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
yeni sezonda biraz güçlü iş gelirse hudutsuz erken finale doğru yol alır.
Son Yaz gibi hikaye ve kadrosu değişecek (öyle duruyor) ama yine de kitlesini koruyup bir şekilde yoluna devam eder, Bahadır Özdener bu kadar kıyımı iddialı bir şey düşünmese yapmazdı.

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
397
Puanı
104
ayse / fikret konusun da
ben aksine farkli dusunuyorum. bunu da diger baslikta gecmiste deginmistim. takip edenler hatirlar.

yazim olarak damla girisine yakin veya girdigi bolum den itibaren >>>>ayse'yi farkli yazmaya basladilar. izleyici saf degil.

iyi seyirler dilerim.

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,192
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ayse / fikret konusun da
ben aksine farkli dusunuyorum. bunu da diger baslikta gecmiste deginmistim. takip edenler hatirlar.

yazim olarak damla girisine yakin veya girdigi bolum den itibaren >>>>ayse'yi farkli yazmaya basladilar. izleyici saf degil.

iyi seyirler dilerim.
Ayşe dizinin başından beri Leto'ların evinden Asiye'ye laf taşıyan ve ortalığı karıştıran bir karakterdi. O yüzden aksi bir durum yok bence. :A

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,541
Puanı
280
q8MRHAcp.png

edho de 29.bölümde mahmut abisi selimi öldürmüştü hudutsuzda aynı bölüm tamer abisini vuracakken tuncay'ı vurdu :D edhoya giderek yazarsa bahadır özdener tamer 30.bölümde yakalanır 31.bölümde ölür ve 31.bölümde halil ibrahim zeynep barışır edhoda meryem 31.bölümde evine dönüyordu çünkü :D :D

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
397
Puanı
104
Ayşe dizinin başından beri Leto'ların evinden Asiye'ye laf taşıyan ve ortalığı karıştıran bir karakterdi. O yüzden aksi bir durum yok bence. :A
goreceli olsa da , uzulerek soylemeliyim ki - oldukca duz bir yorum olmus.

onceki mesajim da yazacaktim , simdi yazayim madem boyle bir yanit geldi.

evli ve cocuklu bir aile orta da var. oyle ya da boyle...

netice olarak :
yuva yikmak yazilimi nerden baksan elde kalir bir durum.
dizinin youtube yorumlarinda da bu noktaya vurgu yapan bol yorum elestiri mevcut.

damla resmen yuva yikmis bir gorunum de. uzerine gidip kadinin evine yerlesiyor. evet aynen yaa laf tasimasi ayse ve cocuklarinin boyle bir durumu hak ediyor.

aynen aynen.
:F

buna sadece shipleme bakisin da olanlar inanir.

gerisi lafi guzah .

her neyse yahu, velhasil -ayse/fikret ozelinde albenili gelmedi bu etik olmayan degisim.

ilk bolumler ve yilmaz marten,komutan'in girdigi/oldugu sahneler keyif aldigim sahneler oldu. diziyi biraktim ancak bunu da belirtmem gerekir.

bu arada iyi seyirler izleyen forumdaslara .

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,398
Puanı
280
goreceli olsa da , uzulerek soylemeliyim ki - oldukca duz bir yorum olmus.

onceki mesajim da yazacaktim , simdi yazayim madem boyle bir yanit geldi.

evli ve cocuklu bir aile orta da var. oyle ya da boyle...

netice olarak :
yuva yikmak yazilimi nerden baksan elde kalir bir durum.
dizinin youtube yorumlarinda da bu noktaya vurgu yapan bol yorum elestiri mevcut.

damla resmen yuva yikmis bir gorunum de. uzerine gidip kadinin evine yerlesiyor. evet aynen yaa laf tasimasi ayse ve cocuklarinin boyle bir durumu hak ediyor.

aynen aynen.
:F

buna sadece shipleme bakisin da olanlar inanir.

gerisi lafi guzah .

her neyse yahu, velhasil -ayse/fikret ozelinde albenili gelmedi bu etik olmayan degisim.

ilk bolumler ve yilmaz marten,komutan'in girdigi/oldugu sahneler keyif aldigim sahneler oldu. diziyi biraktim ancak bunu da belirtmem gerekir.

bu arada iyi seyirler izleyen forumdaslara .
İzlemiyorsun biliyorum ancak son 3 bölümde Ayşe'nin yaptıklarını görsen yani tiksinirsin. Resmen ölüme koşuyor. :) Sanada iyi seyirler. :)