MusicSurvivor 6.Sezon Yarı Final Haftası

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
finalde erkin olmamalı ama @Bully @MasacRE- finali iyi olur hem final şarkıları dengeli olucak hemde 8 puan fark var birşey değil erkin amcamızın kalbi finale dayanmayabilir zaten ayoll :A :A :A

@Doğu foruma geldiğin itibaren ilk güzel avatarın oldu ayoll :F :F :F
@MasacRE- ye de hiç güvenmiyorum, yoksa oyumu çoktan kullanmış Erkin'e 1'i basmıştım :A

@mrt-06 kardeşim olmalıydı bence de yarı finalde :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Finalde Erkin olmamalı ne demek?:A bir Survivor yarışmasında son 3'e kalınlığında Acun hiç "finalde X olmamalı daha dengeli gider çünkü" diyebilir mi? :)
@Çiğdem- in yaptığı çok ayıp valla ? hogathayı sunuculuktan atalım bence :) sunucu dediğin tarafsız olur bu ise direk adres gösteriyor bunu şutlayın diye :) en yakın zamanda yeni ve dürüst ve adil (benim gibi diyesim var :) ) bir sunucu lazım yarışmaya :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende yeni duydum :A
1 verme hakkınız olacak som haftalarda demiştin o zaman Harun yoktu biz ikimiz organize ediyorduk.s.s 1 hafta 1 verme hakkınız olacak demiştin.:bağır:
hhaha aa ben @destere ye bile 1 hakkı vermedim ayoll haksızlık olur çocuk 1 vermek için başkanlığı bıraktı :A :A :A

aa 1 normal şekilde oylarsanız vereblrsiniz 3-2-1 şeklinde ama 2-5 serbest oylama daha mantıklı bence ama iki türden istedğiniz oylamayı yapablrsiniz benim oylarım belli zaten tahmin edersiniz @Harunnn60 @sokak sanati

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Hepinizi Allah kahretmesin, nefret ederek beddularla oylarımı kullandım. Bu turda ben de olmalıydım. :A
Benim yüzümden yoksun sanırım :A Bana da sövdün mü doğru söyle :A

finalde erkin olmamalı ama @Bully @MasacRE- finali iyi olur hem final şarkıları dengeli olucak hemde 8 puan fark var birşey değil erkin amcamızın kalbi finale dayanmayabilir zaten ayoll :A :A :A

@Doğu foruma geldiğin itibaren ilk güzel avatarın oldu ayoll :F :F :F
Beğenmene sevindim :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Çiğdem- in yaptığı çok ayıp valla ? hogathayı sunuculuktan atalım bence :) sunucu dediğin tarafsız olur bu ise direk adres gösteriyor bunu şutlayın diye :) en yakın zamanda yeni ve dürüst ve adil (benim gibi diyesim var :) ) bir sunucu lazım yarışmaya :)

Bu noktaya nice zorluklardan, nice anticilerden, nice oyun içinde oyunlarlardan, nice komplo içinde komplordan sıyrılalarak; düşe kalka, kan revan içinde, toz toprak içinde, itile kakıla lâkin fakir ama gururlu bir alınteriyle geldik. :A Bu saatten sonra gerisi sayın jürilere ve sayın forum halkına kalmıştır. Hak eden kazansın. :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Canım benim kaderim bu galiba hep bu haftalarda eleniyorum Sibel'de de aynısı oldu. :(
@MasacRE- ye de hiç güvenmiyorum, yoksa oyumu çoktan kullanmış Erkin'e 1'i basmıştım :A

@mrt-06 kardeşim olmalıydı bence de yarı finalde :(
acunuda görüyoruz ayoll kullanıp kullanıp final turlarında şutluyor bende dişi acun olduma göre :A :A :A @Tolstoyevski

heyecanlı bir final her sunucunun işine gelir ayoll ortalığı karıştırma sende fok balığı gibi @destere :A :A :A

evet @Bully @mrt-06 a yazık oluyor nasıl geçti habersiz mi olsadı diyorum abzen çeyrekte ama daha zaman geri gelmiyor malesef :(

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
acunuda görüyoruz ayoll kullanıp kullanıp final turlarında şutluyor bende dişi acun olduma göre :A :A :A @Tolstoyevski

heyecanlı bir final her sunucunun işine gelir ayoll ortalığı karıştırma sende fok balığı gibi @destere :A :A :A

evet @Bully @mrt-06 a yazık oluyor nasıl geçti habersiz mi olsadı diyorum abzen çeyrekte ama daha zaman geri gelmiyor malesef :(

"Erkin finale kalmamalı" cümleni yazdım bi kenara, Perşembe akşamı duruma göre hatırlatabilirim :A

Ayrıca Emre Altuğ ile aramda yaklaşık 10 puan olduğu gibi, Emre Altuğ ile FD arasında da yaklaşık 10 puan var iki aşağı üç yukarı. Yani o sözün nereden baksak ofsayt kalıyor. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
"Erkin finale kalmamalı" cümleni yazdım bi kenara, Perşembe akşamı duruma göre hatırlatabilirim :A

Ayrıca Emre Altuğ ile aramda yaklaşık 10 puan olduğu gibi, Emre Altuğ ile FD arasında da yaklaşık 10 puan var iki aşağı üç yukarı. Yani o sözün nereden baksak ofsayt kalıyor. :A
Oy kullandın mı sen canım :A
@Bully ile senin aranda 12 puan var daha kaç oalcak :A hem senin final şarkında güçlü kaanın da güçlü ama .eyrek ve yarı kadar etkili olmaz :A

@MasacRE- ile 8 puan daha iyi hem @Bully un yanımda kal ile aşkı kıyamette olmucak finalde dengeli şarkılar feridunun ehrtürlü şansı olur @destere :A :A :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Bully ile senin aranda 12 puan var daha kaç oalcak :A hem senin final şarkında güçlü kaanın da güçlü ama .eyrek ve yarı kadar etkili olmaz :A

@MasacRE- ile 8 puan daha iyi hem @Bully un yanımda kal ile aşkı kıyamette olmucak finalde dengeli şarkılar feridunun ehrtürlü şansı olur @destere :A :A :A

Hak eden kazansın diyeceğine o şöyle bu böyle demeni yakıştıramadım açıkçası, baltalı ilah gibi hevesimizi baltaladın ne diyelim. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu noktaya nice zorluklardan, nice anticilerden, nice oyun içinde oyunlarlardan, nice komplo içinde komplordan sıyrılalarak; düşe kalka, kan revan içinde, toz toprak içinde, itile kakıla lâkin fakir ama gururlu bir alınteriyle geldik. :A Bu saatten sonra gerisi sayın jürilere ve sayın forum halkına kalmıştır. Hak eden kazansın. :)
hah işte böyle sitem dolu mesajlar yaz:) üzülmüş gibi yap biraz taktik öğrenin pis codminden :) mutlaka faydasını görürsün zaten @Bully de hep bu taktiği kullandı jürinin duygusalığından faydalanıp hep ezilmişi oynadı ama şampiyonluğuda aldı ağlayarak:)

sen bana karşımı geliyorsun kakılmış hogatha :) ben bugüne bugün yarışmanın obdusman başkanıyım benim sözümün bir ağırlığı var diyorsam bişey doğrudur :) yani hem ateş olmayan yerden duman çıkmaz :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hah işte böyle sitem dolu mesajlar yaz:) üzülmüş gibi yap biraz taktik öğrenin pis codminden :) mutlaka faydasını görürsün zaten @Bully de hep bu taktiği kullandı jürinin duygusalığından faydalanıp hep ezilmişi oynadı ama şampiyonluğuda aldı ağlayarak:)
Hak eden kazansın diyeceğine o şöyle bu böyle demeni yakıştıramadım açıkçası, baltalı ilah gibi hevesimizi baltaladın ne diyelim. :)
hhaha aman ne zorluklarla geldi ayoll yarışmayı en rahat geçirendi yata yata geldi
:A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hhaha aman ne zorluklarla geldi ayoll yarışmayı en rahat geçirendi yata yata geldi
:A :A :A
olurmu ben şahidim her oylama gecesi sonuna doğru ''tamam biliyorum ben elendim yani elenen belli'' diyerekten içine kapanıyordu :) öyle sanal ortamda üzüntüler belli olmuyor ama yarışmanın başında @Tolstoyevski nin saçında tek kır yoktu şimdi araki arada siyah tüy bulasın kırlıkta @MEnes le @Bully i de solladı :) bu hep üzüntüden stresten işte :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Benim yüzümden yoksun sanırım :A Bana da sövdün mü doğru söyle :A

Beğenmene sevindim :A
Yavaş yavaş unutmaya çalışırken yaptığın bu ihaneti yine aklıma getirerek eline ne geçti? Ben söyliyeyim ban is FAST coming canım. :A

En baştan sırayı bozmamalıydım Şimdi Uzaklardasın 2'li eleme için iyidi. .sa

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
olurmu ben şahidim her oylama gecesi sonuna doğru ''tamam biliyorum ben elendim yani elenen belli'' diyerekten içine kapanıyordu :) öyle sanal ortamda üzüntüler belli olmuyor ama yarışmanın başında @Tolstoyevski nin saçında tek kır yoktu şimdi araki arada siyah tüy bulasın kırlıkta @MEnes le @Bully i de solladı :) bu hep üzüntüden stresten işte :)
Reytingi değil kaliteyi önemsemen gerekmez mi, eğer dediğin gibiyse zaten final hak edilmiş demektir bu saatten sonra? :A
hhaha aa bakalım oylar nasıl gelecek eleneni tur atlayanı ben belirlemiyorum sonucta ayoll bizde emir kuluyuz millet ne diyorsa o oluyor :A :A :A