MusicSurvivor 6.Sezon Yarı Final Haftası

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
YDdalA.jpg

Son Şarkı Gönderme Tarihi : 23 Mayıs Salı 19:00

Evet Yarı final haftasına geldik Büyük finale hangi ikili kalacak ? :Z

Final Puanları
@Tolstoyevski Erkin Koray 23 Puan
@Bully Emre Altuğ 11 Puan
@MasacRE- Feridun Düzağaç 3 Puan

Elenen Yarışmacılar
1.Hafta @DarLeqenD - Calvin Harris
2.Hafta @Billy Kane - Ayşe Hatun Önal ( Çekildi )
3.Hafta @efe UYSA L- Emre Kaya
4.Hafta @MayısKralı - Betül Demir
5.Hafta @ozmoturk - Gökçe
6.Hafta @dreamy - Gökhan Tepe
7.Hafta @mesmeso61 - Kazım Koyuncu
8.Hafta @Mr.At - Aşık Veysel
9.Hafta @batuhankaralar - Mehmet Erdem
10.Hafta @vadikızı - Murat Dalkılıç
11.Hafta @OzaN - Mirkelam
12.Hafta @denizz19 - Ferhat Göçer
Çeyrek Final @turkuazz - Rafet El Roman
Çeyrek Final @mrt-06 - Zeki Müren

Yarışmacılar
1 @Bully - Emre Altuğ
2 @Tolstoyevski - Erkin Koray
3 @MasacRE- - Feridun Düzağaç

Juriler
Juri Başkanları @sokak sanati ve @Harunnn60
@destere
@xemrexxx
@cookies
@MEnes
@ozmoturk
@Maskeli Fedai
@Dosi
@Sherlock
@FaJi
@berkann
@EFE UYSAL
@dreamy
@Doğu
@mesmeso61
@Billy Kane
@tolgab
@vadikızı
@Yiğitt
@OzaN
@DarkLeqenD
@S.G.A.T.
@denizz19
@turkuazz
@mrt-06

Son Oy Gönderme Tarihi: 25 Mayıs Perşembe 21:00
Feridun Düzağaç - FD
Emre Altuğ - Gidecek Yerim Mi Var
Erkin Koray - Öyle Bir Geçer Zaman Ki
Sunucular: MS 2.Sezon Şampiyonu Sezen Aksu ve MS 2.sezon ve All Starda Çeyrek Final Gören Tarkan
sezen-aksu.jpg

bulent-ersoy-ve-tark-fea4ad2c5c1a2b30d9f5.jpg

tarkan-sezen-aksu.jpg

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@EFE UYSAL sen hayırdır 2 haftadır yelloz gibi oyları açıklıyorsun. Başkanın görevini kullanma izni kim verdi sana:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bu hafta darbe yedi senden @MasacRE- :F
benim oylamamda rafetle yarışıyorda ağaçkakan, bir hafta rafet bir hafta ağaçkakan öne geçiyordu bu haftaki değerlendirmemde ağaçkakanın şarkısı rafete göre daha geride kalan bir şarkıydı yani iki puanı @MasacRE- beğenmiyorsa oturup kına yaksın kendisine:) o puanı bulamayan alturplarda vardı :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

3 final puanıyla yarı finale kadar geldim, bu bir rekor olabilir mi? :A

benim oylamamda rafetle yarışıyorda ağaçkakan, bir hafta rafet bir hafta ağaçkakan öne geçiyordu bu haftaki değerlendirmemde ağaçkakanın şarkısı rafete göre daha geride kalan bir şarkıydı yani iki puanı @MasacRE- beğenmiyorsa oturup kına yaksın kendisine:) o puanı bulamayan alturplarda vardı :)

Şimdi Zeki amcan da gittiğine göre 3 puan Erkin babaya gider 2 için @Bully ile kapışırız sanırım :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Şimdi Zeki amcan da gittiğine göre 3 puan Erkin babaya gider 2 için @Bully ile kapışırız sanırım :A
garanti oy yok bende önce bir recebi görmem lazım:) kim demiş kertenkele kılıklı erkin amca tam puanı alacak diye? bir bakalım recebi kurcalayalım öyle karar vericez :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
garanti oy yok bende önce bir recebi görmem lazım:) kim demiş kertenkele kılıklı erkin amca tam puanı alacak diye? bir bakalım recebi kurcalayalım öyle karar vericez :)

@destere her zaman torpilsiz oy verir ayoll kadında yok zaten kime torpil etsin SENİN ESKİ ZAMAN ADAMINAMI :A :A :A

Beni bekleyin o zaman. Ben uygun olunca açıklar sonra devam edersiniz.:A
hhaha aa olmuyor öyle ayoll dişi acun olarak bende adam bitmez :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Genelde öyle şey ediyorsun diye dedim kızma hemen destereciğim :A

@destere her zaman torpilsiz oy verir ayoll kadında yok zaten kime torpil etsin SENİN ESKİ ZAMAN ADAMINAMI :A :A :A

hhaha aa olmuyor öyle ayoll dişi acun olarak bende adam bitmez :A
3 puanı vermez diyorum sadece tahmin yani nereden çıkardın torpili :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Olmaz mı be ayıp ediyorsun :A Biz o kadar hesap kitap yaptık buralar için :A Bazı antiler yolumuza taş koymaya çalıştılar ama başaramadılar :A
1 OYLA KURTARDIN AYOLL alev alev de bile düşük verenler devam etti buraya gelmende büyük başarı ayoll :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
1 OYLA KURTARDIN AYOLL alev alev de bile düşük verenler devam etti buraya gelmende büyük başarı ayoll :A
En başta bir plan yapmıştım, ona göre ilerledim hep. En gerilerde de kalsam riske girip harcamadım daha güzel şarkıları :D Sonucunda da başarıya ulaştım ilk üçe girdim :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
En başta bir plan yapmıştım, ona göre ilerledim hep. En gerilerde de kalsam riske girip harcamadım daha güzel şarkıları :D Sonucunda da başarıya ulaştım ilk üçe girdim :D
hemen bir kendini övmeler falan başlamış :) başarı insanı bozuyor böyle :) keşke elenseydin :) hem ağaçkakanın başarısı bu ağaçkakanı kutlamak lazım senin elinde niceleri rezil oldu ilk defa bu yukarda yuva kurduğu için senden kaçıp yarı finale kalmayı başardı yani :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
hemen bir kendini övmeler falan başlamış :) başarı insanı bozuyor böyle :) keşke elenseydin :) hem ağaçkakanın başarısı bu ağaçkakanı kutlamak lazım senin elinde niceleri rezil oldu ilk defa bu yukarda yuva kurduğu için senden kaçıp yarı finale kalmayı başardı yani :)
Hiç mütevazi olamayacağım kusura bakma bu benim başarım :A Feridun hiçbir zaman sevilmedi ki forumda sürekli gerilerde kaldı. Demek ki iyi yönetmişim ki sevilmemesine rağmen buraya kadar gelmişim :A