MusicSurvivor 6.Sezon Yarı Final Haftası

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
sadece imkansızı istemeyin diye uyarayım dedim :) hogathanın en kıymetlisi ben olduğum halde bana bile yapmadığı bir kıyağı @Harunnn60 ve senin gibi geçici başkanlaramı yapacaktı ? :) bu çırpınışlar boşuna :)
@sokak sanati şunun cezasını verelim artık :A Bu ne ya böyle sürekli eleştiriler filan :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Protestoya başlar yine :A
Onu başkanlıktan kovduk onun kudurmasini yaşıyor bırak kudursun.:A
sadece imkansızı istemeyin diye uyarayım dedim :) hogathanın en kıymetlisi ben olduğum halde bana bile yapmadığı bir kıyağı @Harunnn60 ve senin gibi geçici başkanlaramı yapacaktı ? :) bu çırpınışlar boşuna :)
hhahah aa doğru diyor biraz ama çünkü ona bile o hakkı tanımadım ayoll yarışmamızın olmazsa olamz prensipleri var başkanlar uyacak :A :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bir şarkı efsaneydi. Yani 100 veresim var o şarkıya. Diğer 2 şarkıyı katlamış çarpmış. Süper şarkı.:bhr:

Bur şarkı iyiydi ama şöyle bir şey var bence nakaratın bir kısmında sesi çok inceliyor ve şarkı batıyor. Normalde 1 puan kıracaktım üstte ki efsane şarkının yanında ezik kaldığı için ama bu rahatsız edici durumdan dolayı 2 kırdım. Belki kayıt hatası bilmiyorum.

Bir şarkı da var ki pek dinlemediğim bir şarkı ama güzel şarkı. Normal de en düşük puanı sadece o alacaktı ama üstte ki şarkının o tiz durumu yüzünden en düşük puanı paylaştı.

@MasacRE- @Tolstoyevski @Bully :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bir şarkı efsaneydi. Yani 100 veresim var o şarkıya. Diğer 2 şarkıyı katlamış çarpmış. Süper şarkı.:bhr:

Bur şarkı iyiydi ama şöyle bir şey var bence nakaratın bir kısmında sesi çok inceliyor ve şarkı batıyor. Normalde 1 puan kıracaktım üstte ki efsane şarkının yanında ezik kaldığı için ama bu rahatsız edici durumdan dolayı 2 kırdım. Belki kayıt hatası bilmiyorum.

Bir şarkı da var ki pek dinlemediğim bir şarkı ama güzel şarkı. Normal de en düşük puanı sadece o alacaktı ama üstte ki şarkının o tiz durumu yüzünden en düşük puanı paylaştı.

@MasacRE- @Tolstoyevski @Bully :A
Bu durumda Erkin en yüksek puanı almıştır, biz de Emre ile aynı puanı paylaşmışızdır :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sana zaten söylemiştim.:A Erkin yada Emre nakaratta tizleştirmiş sesini sevmedim. Biri seninle aynı puanı aldı.:A
En azından düşük puanı tek başıma almadım o da bir şeydir :A Tizleştiren Emre'dir "gidecek yerim mi var" derken bağıracam diye tizleştiriyor sesi işte Erkin'in şarkısında öyle bir durum yok :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
En azından düşük puanı tek başıma almadım o da bir şeydir :A Tizleştiren Emre'dir "gidecek yerim mi var" derken bağıracam diye tizleştiriyor sesi işte Erkin'in şarkısında öyle bir durum yok :A

Yanlış dinlemişsin şarkıyı.:A Gidecek yerim mi var derken gayet güzel söylüyor.:D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tam orada tizleştiriyor anlamında söylemedim zaten, tam yerini söylemek için tekrar dinlemem lazım :A Ama diğer şarkıda hiç yoktur öyle bir durum ona eminim :D

Neyse senin tesbitin ile bana tepki gelmesin o yüzden açık etmek istemiyorum.:A Umarim ikinizden biri gider.:Z