MusicSurvivor 6.Sezon Yarı Final Haftası

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hah işte böyle sitem dolu mesajlar yaz:) üzülmüş gibi yap biraz taktik öğrenin pis codminden :) mutlaka faydasını görürsün zaten @Bully de hep bu taktiği kullandı jürinin duygusalığından faydalanıp hep ezilmişi oynadı ama şampiyonluğuda aldı ağlayarak:)

sen bana karşımı geliyorsun kakılmış hogatha :) ben bugüne bugün yarışmanın obdusman başkanıyım benim sözümün bir ağırlığı var diyorsam bişey doğrudur :) yani hem ateş olmayan yerden duman çıkmaz :)
Ben ne zaman ezilmişi oynadım be, dimdik bir şekilde şampiyon oldum :A Hiçbir zaman elenecem triplerine girmedim :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Yavaş yavaş unutmaya çalışırken yaptığın bu ihaneti yine aklıma getirerek eline ne geçti? Ben söyliyeyim ban is FAST coming canım. :A

En baştan sırayı bozmamalıydım Şimdi Uzaklardasın 2'li eleme için iyidi. .sa
Her ihanet sevgiyle başlar :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully ile senin aranda 12 puan var daha kaç oalcak :A hem senin final şarkında güçlü kaanın da güçlü ama .eyrek ve yarı kadar etkili olmaz :A

@MasacRE- ile 8 puan daha iyi hem @Bully un yanımda kal ile aşkı kıyamette olmucak finalde dengeli şarkılar feridunun ehrtürlü şansı olur @destere :A :A :A
Benim gönlüm de Emre - Feridun finalinden yana cadıcım inşallah gerçekleşir, maksat yarışmanın heyecanı devam etsin :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben ne zaman ezilmişi oynadım be, dimdik bir şekilde şampiyon oldum :A Hiçbir zaman elenecem triplerine girmedim :A
bak bu mesajın tamda böyle bir yarı final haftası sana zarar getirecektir :) jürimiz öyle çok fazla kendine güvenen havalanan bireyleri mağdur etmesini bilir :) böyle bir ortamda daha bir alçak gönüllü davranman gerekiyordu hata ettin :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim gönlüm de Emre - Feridun finalinden yana cadıcım inşallah gerçekleşir, maksat yarışmanın heyecanı devam etsin :A
O değil bu kuru kafaya şakada yapılmıyor ayoll dün hukuk kurallarından bahsediyordu yazılarımızı toplayıp mahkemeye verir vlla bu manyak hepimizi elenirse :A :A :A
@destere @Tolstoyevski

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hhaha aa bakalım oylar nasıl gelecek eleneni tur atlayanı ben belirlemiyorum sonucta ayoll bizde emir kuluyuz millet ne diyorsa o oluyor :A :A :A
berenin şampiyonluk turundada böyle çeneye dalıp oy vermeyi unutmuştum yine başıma aynı olay gelecek sanırım oy vermeyi unutacağım gibi :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
olurmu ben şahidim her oylama gecesi sonuna doğru ''tamam biliyorum ben elendim yani elenen belli'' diyerekten içine kapanıyordu :) öyle sanal ortamda üzüntüler belli olmuyor ama yarışmanın başında @Tolstoyevski nin saçında tek kır yoktu şimdi araki arada siyah tüy bulasın kırlıkta @MEnes le @Bully i de solladı :) bu hep üzüntüden stresten işte :)

Adam haklı, her hafta gittik gittik geldik. :) Totem misali işe yaramadı da değil ama olsun, özellikle birkaç hafta oldukça sıkıntılı ve zorlu geçti. :) Yine de @mrt-06 da katılıyorsa şayet, bu noktaya gelmeyi hak ettiğini düşünüyorum Erkin Koray'ın, @Çiğdem-e rağmen üstelik :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Adam haklı, her hafta gittik gittik geldik. :) Totem misali işe yaramadı da değil ama olsun, özellikle birkaç hafta oldukça sıkıntılı ve zorlu geçti. :) Yine de @mrt-06 da katılıyorsa şayet, bu noktaya gelmeyi hak ettiğini düşünüyorum Erkin Koray'ın, @Çiğdem-e rağmen üstelik :A
Final belli kuru kafa işte çok konuşma :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aynen @Çiğdem- e rağmen bencede :) baştan sona dikkat ettim tek bir hafta bile erkini kalaylamadan geçmemiş hogatha :) oysa diyerlerini övüp duruyordu buna rağmen buralara gelmen bencede başarı yani artık elenebilirsin gönül rahatlığyla :))

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Her ihanet sevgiyle başlar :A
Nasıl bir cümle kurduysan kanım dondu anlamak için 10 saattir düşünüyorum usta. :A

Hem kongreye gitmedin hem oy kullanmadın, ne içindi? İki göbek fazladan atmak için. :A

Ama bu bünye alışkın böyle şeylere mesela @Çiğdem-'in de herkese 5 puan vermesine içten içe elemliyim ama neyse. :A

Yanar dağ gibi patlamama az kaldı. :F

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
aynen @Çiğdem- e rağmen bencede :) baştan sona dikkat ettim tek bir hafta bile erkini kalaylamadan geçmemiş hogatha :) oysa diyerlerini övüp duruyordu buna rağmen buralara gelmen bencede başarı yani artık elenebilirsin gönül rahatlığyla :))

Burada elensek bile All Star'da yine karşına çıkacağım eğer 15 hafta olursa tabi. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
bak bu mesajın tamda böyle bir yarı final haftası sana zarar getirecektir :) jürimiz öyle çok fazla kendine güvenen havalanan bireyleri mağdur etmesini bilir :) böyle bir ortamda daha bir alçak gönüllü davranman gerekiyordu hata ettin :)
"Kötü jüriler" işine gelince nasıl da "jürimiz" oldu birden :A

Benimki karakter meselesi, elenecem falan diyip küçük düşüremem kendimi, bana yakışmaz :A

Sayın jürilerimiz şarkımın hakkını verip finale çıkartacaklardır inşallah beni yine :Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Burada elensek bile All Star'da yine karşına çıkacağım eğer 15 hafta olursa tabi. :A
desene yarı finali göstermekle hata etmişiz :) ben bu yarışmadaki yarışan tüm şarkıcılardan sonsuza dek kurtulacağız bir hafta içinde sanıyordum :) tekrar karşımıza geleceklerse babalara gelmişiz :))

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi

Benimki karakter meselesi, elenecem falan diyip küçük düşüremem kendimi, bana yakışmaz :A

Sayın jürilerimiz şarkımın hakkını verip finale çıkartacaklardır inşallah beni yine :Z

87619.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hak ettin bence de :ok: bayağı emek verdin bizzat şahitim çünkü gece gündüz Erkin şarkısı dinlettin bana. :A Ne diyim başarılar hepinize :bhr: :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

ben tüm jürilerin obdusmanı olduğum için bazen överim bazen kalaylarım onları:) yani beni sever sayarlar bişey diyorsak eleştirilerimizi dikkate alırlar :) dimi la @Doğu herşeye rağmen seversiniz beni :) şahidim sağlamdır gelip beni destekleyecektir herzamanki gibi :)

Hak ettin bence de :ok: bayağı emek verdin bizzat şahitim çünkü gece gündüz Erkin şarkısı dinlettin bana. :A Ne diyim başarılar hepinize :bhr: :A
şimdi böyle zekisini kaybetmiş metin gibi oynaş dur sayfada:) berene ihanet etmesen şimdi konuda senin zeki amcayı kalaylıyorduk ne güzel :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
ben tüm jürilerin obdusmanı olduğum için bazen överim bazen kalaylarım onları:) yani beni sever sayarlar bişey diyorsak eleştirilerimizi dikkate alırlar :) dimi la @Doğu herşeye rağmen seversiniz beni :) şahidim sağlamdır gelip beni destekleyecektir herzamanki gibi :)

şimdi böyle zekisini kaybetmiş metin gibi oynaş dur sayfada:) berene ihanet etmesen şimdi konuda senin zeki amcayı kalaylıyorduk ne güzel :)
Artık Arzular bir HAYAL oldu! Baharım gülleri SOLDU! Gönül... Ah gönül hicranla doldu...

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
desene yarı finali göstermekle hata etmişiz :) ben bu yarışmadaki yarışan tüm şarkıcılardan sonsuza dek kurtulacağız bir hafta içinde sanıyordum :) tekrar karşımıza geleceklerse babalara gelmişiz :))

Bu yarı finallerden en çok @Bully çekmiştir daha önce benim albümüm ve ms karışık olarak 7 defa yarı final görüp iki tanesinde final görmüştü sadece 5 kez yarı finalde elenmişti ayoll yine azmediyor :A

oylara baktım biraz toplamadım ama çok dengesiz oylar var 3 şarkıcıda ayrı ayrı hem tam puanlarla sevilmiş hemde 1 ler puanlarla tekmeyi yemiş :Z:Z:Z @MasacRE-

@Tolstoyevski

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu yarı finallerden en çok @Bully çekmiştir daha önce benim albümüm ve ms karışık olarak 7 defa yarı final görüp iki tanesinde final görmüştü sadece 5 kez yarı finalde elenmişti ayoll yine azmediyor :A

oylara baktım biraz toplamadım ama çok dengesiz oylar var 3 şarkıcıda ayrı ayrı hem tam puanlarla sevilmiş hemde 1 ler puanlarla tekmeyi yemiş :Z:Z:Z @MasacRE-

@Tolstoyevski
aslında kim elenir diye ayrı bir konu açalım tahminlerinde kazananlar ayın atıcısı ünvanına sahip olsun :))