MusicSurvivor 6.Sezon Yarı Final Haftası

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yarı finalde yine nefesler kesilecek benim sunuculuk yaptığım 5.sezonda Gökhan Türkmen ile şampiyon olan @Bully yine final görebilecekmi bu sefer Emre Altuğ ile ?

@destere @Bully @sokak sanati @Harunnn60 @MEnes @cookies @Maskeli Fedai @Dosi @ozmoturk @EFE UYSAL @Sherlock @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @vadikızı @denizz19 @mrt-06 - @OzaN @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @xemrexxx @Doğu @Billy Kane @tolgab @Yiğitt @DarkLeqenD @S.G.A.T. @Çiğdem-
Canım çok teşekkür ederim şarkımı tanıttığın için :D

İnşallah finale çıkarız :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Güzel, efsanelerden ama @MasacRE- nin şarkısı da güzel, 2 şarkı da eşit şu anda benim için, oylamak çok zor olacak :D

Sen nasıl buldun benim şarkıyı :A

Akılda kalıcı bir yapısı var benim hoşuma gitmedi değil ama Feridun da oldukça iyi gelmiş bilmiyorum ama stratejik değil vicdani hareket edeceğim kazanmak da kaybetmek de ekip işidir ama vicdan, adaletin temelidir. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
biz sıvacılar derken çoğul konuşarak kendini yine kurtarmaya çalışmışsın :) biz hep yüksek puan verdik zaten, ağaçkakana darbeyi hep sen vurmuştun şimdi niye açıklama yaparken biz diyerekten kendinle birlikte bir çok kişiyi ateşe atıyorsun :)
benle @MEnes görevimizi yaptık bizden bu kadar artık ağaçkakana oy çıkmaz bizden şimdi vijdan azabı çeken senin ağaçkakana yüksek oy verme zamanın gelmiş :) belki böylece sıva ekibinden atılmaktanda kurtulursun zaten @MasacRE- seni dünden şutlayacaktı guruptan ama ben izin vermedim:) dedim işe yaramaz biri olsada ms finali bitene kadar süre tanıyalım gereksiz sıvacıya :)

rezalet alturpun yanındaki kıza yazık :)

finalde artık alturp bamyasıyla oynayıp dursun son pilini kullanmış :)

yarı finale iyi çalışaydın kulis yap biraz :) eğer yarı fnalde @Tolstoyevski nin erkini şutlarsanız şampiyonluk şansın beş katına çıkar :))

bu hafta elenirsen güzel olacak yarışmaya heyecan gelmiş olacak:) onun için umarım erkin amcayı emekliliğe ayırırız :)
@xemrexxx'in Hatçe Sultanıyla iyi tepişmişler klipte :A

Bu ve finalde kullanacağım şarkımı sevdiğini biliyorum, bekliyorum desteklerini :A

Akılda kalıcı bir yapısı var benim hoşuma gitmedi değil ama Feridun da oldukça iyi gelmiş bilmiyorum ama stratejik değil vicdani hareket edeceğim kazanmak da kaybetmek de ekip işidir ama vicdan, adaletin temelidir. :A
Stratejik hareket edersek birbirimize 1 vermemiz gerekir zaten, Feridun'un finale çıkması ikimizin de işine gelir :A 3 yarışmacıyız, 2 kişi illa ki birini harcayacak, bakalım harcanan taraf kim olacak :A

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Bu ve finalde kullanacağım şarkımı sevdiğini biliyorum, bekliyorum desteklerini :A

Stratejik hareket edersek birbirimize 1 vermemiz gerekir zaten, Feridun'un finale çıkması ikimizin de işine gelir :A 3 yarışmacıyız, 2 kişi illa ki birini harcayacak, bakalım harcanan taraf kim olacak :A
Evet strateji önemli tabi 2 puanlarınızı bekliyorum Feridun'a :A @Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Evet strateji önemli tabi 2 puanlarınızı bekliyorum Feridun'a :A @Tolstoyevski

2016 Avrupa kupasında Portekiz neredeyse sıfır başarıyla, 90 dakika içinde neredeyse hiç galip gelmeden hep berabere kalarak finale kalmış ve finalde de aynı şekilde uzatmalara kalarak kupayı almıştı. Eğer bu sezon şampiyon olursan durumun Portekiz'e benzer. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Nedense @Tolstoyevski ile ikiniz beni harcayacakmışsınız gibi hissediyorum. ss Yani ikinizin kimyası daha bir yakın sanki :D

Zaten @Tolstoyevski alışık bana yarı finallerde darbe vurmaya :A

Senin bana direkt 1 vereceğine hiç şüphem yok, hem Arapsaçı hem Fesupanallah'da kombo yaptın hatta Esterabim'de düşük vermiştin 1 ya da 2 sanırım?:A Yani ne kadar efsane ile gelirsek gelelim, efsane olduklarını kabul etmene rağmen hep son sıradan başlıyor sende. :D

Fakat ben öyle biri değilim, vicdanim ne derse ona göre hareket ederim isterse kaybetmeme sebep olsun, önemli olan fail play ruhu :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Senin bana direkt 1 vereceğine hiç şüphem yok, hem Arapsaçı hem Fesupanallah'da kombo yaptın hatta Esterabim'de düşük vermiştin 1 ya da 2 sanırım?:A Yani ne kadar efsane ile gelirsek gelelim, efsane olduklarını kabul etmene rağmen hep son sıradan başlıyor sende. :D

Fakat ben öyle biri değilim, vicdanim ne derse ona göre hareket ederim isterse kaybetmeme sebep olsun, önemli olan fail play ruhu :A
Estarabim'e 2 vermiştim :A

ÖBGZ dizisini çok severdim bakalım şarkı da güzel :D FD de güzel şarkı ama Feridun da öyle çok sevdiğim bir sanatçı değil bu hafta gerçekten eşit şansınız :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
biz sıvacılar derken çoğul konuşarak kendini yine kurtarmaya çalışmışsın :) biz hep yüksek puan verdik zaten, ağaçkakana darbeyi hep sen vurmuştun şimdi niye açıklama yaparken biz diyerekten kendinle birlikte bir çok kişiyi ateşe atıyorsun :)
benle @MEnes görevimizi yaptık bizden bu kadar artık ağaçkakana oy çıkmaz bizden şimdi vijdan azabı çeken senin ağaçkakana yüksek oy verme zamanın gelmiş :) belki böylece sıva ekibinden atılmaktanda kurtulursun zaten @MasacRE- seni dünden şutlayacaktı guruptan ama ben izin vermedim:) dedim işe yaramaz biri olsada ms finali bitene kadar süre tanıyalım gereksiz sıvacıya :)

rezalet alturpun yanındaki kıza yazık :)

finalde artık alturp bamyasıyla oynayıp dursun son pilini kullanmış :)

yarı finale iyi çalışaydın kulis yap biraz :) eğer yarı fnalde @Tolstoyevski nin erkini şutlarsanız şampiyonluk şansın beş katına çıkar :))

bu hafta elenirsen güzel olacak yarışmaya heyecan gelmiş olacak:) onun için umarım erkin amcayı emekliliğe ayırırız :)
O zaman bayrağı ben teslim alıyorum :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
O zaman bayrağı ben teslim alıyorum :A
o bayrağın direğiyle ağaçkakanı bir dürtükle tünediği dalda:) belki sen düşürmeyi başarırsın :)

beklersin ama beklediğine değecek bişey bulamazsın şimdiden kendini hazırla bence kötü puanlara :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
o bayrağın direğiyle ağaçkakanı bir dürtükle tünediği dalda:) belki sen düşürmeyi başarırsın :)

beklersin ama beklediğine değecek bişey bulamazsın şimdiden kendini hazırla bence kötü puanlara :)
Biz bindiğimiz dalı kesmeyiz sıvarız :A @MasacRE- bu kadar başımızın etini yedi o daldan kanatlanıp uçmazsa dedemin beylik tabancasıyla vururum onu kanadından :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Canım çok teşekkür ederim şarkımı tanıttığın için :D

İnşallah finale çıkarız :D

Yok ya biz hiç öyle şey yapar mıyız :A Değil mi @Tolstoyevski :J
Eyvallah tak tak taka tak :A
finalde erkin olmamalı ama @Bully @MasacRE- finali iyi olur hem final şarkıları dengeli olucak hemde 8 puan fark var birşey değil erkin amcamızın kalbi finale dayanmayabilir zaten ayoll :A :A :A

@Doğu foruma geldiğin itibaren ilk güzel avatarın oldu ayoll :F :F :F

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
finalde erkin olmamalı ama @Bully @MasacRE- finali iyi olur hem final şarkıları dengeli olucak hemde 8 puan fark var birşey değil erkin amcamızın kalbi finale dayanmayabilir zaten ayoll :A :A :A

@Doğu foruma geldiğin itibaren ilk güzel avatarın oldu ayoll :F :F :F

Finalde Erkin olmamalı ne demek?:A bir Survivor yarışmasında son 3'e kalınlığında Acun hiç "finalde X olmamalı daha dengeli gider çünkü" diyebilir mi? :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Hepinizi Allah kahretmesin, nefret ederek beddularla oylarımı kullandım. Bu turda ben de olmalıydım. :A