MusicSurvivor 6.Sezon Yarı Final Haftası

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Artık sona yaklaşıyoruz Büyük Finale kim kalacak ?

Bu sezon 2 tane süprizimiz var @Tolstoyevski ve @MasacRE- ve ikisinden birisinin final göreceğide kesinleşti

Yarışmacılarımıza başarılar Jurilimize kolay gelsin :Z:Z:Z

@destere @Bully @sokak sanati @Harunnn60 @MEnes @cookies @Maskeli Fedai @Dosi @ozmoturk @EFE UYSAL @Sherlock @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @vadikızı @denizz19 @mrt-06 - @OzaN @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @xemrexxx @Doğu @Billy Kane @tolgab @Yiğitt @DarkLeqenD @S.G.A.T.

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Bu sezon 2 tane süprizimiz var @Tolstoyevski ve @MasacRE- ve ikisinden birisinin final göreceğide kesinleşti

@destere @Bully @sokak sanati @Harunnn60 @MEnes @cookies @Maskeli Fedai @Dosi @ozmoturk @EFE UYSAL @Sherlock @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @vadikızı @denizz19 @mrt-06 - @OzaN @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @xemrexxx @Doğu @Billy Kane @tolgab @Yiğitt @DarkLeqenD @S.G.A.T.

En iyi sap kimin sapıymış görelim bakalım.:A @destere @EFE UYSAL

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Dinleyince tanıdın mı bari benim şarkıyı :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Başkanım şarkıları dinleme fırsatınız oldu mu acaba, düşünceleriniz nedir öğrenebilir miyiz :A

Haydii duymadın mı hiç şarkıyı yoksa sevmiyor musun :A

Hepsi bildiğim şarkı. Telefonumda yüklü değil ama.:A sana belki 1 puan düşük veririm çünkü diğer ikisi efsane:A

@Çiğdem- yarı finalde 1 puan verme hakkım var dimi? 1-5 olacak

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Utku kardeşimizi tebrik ediyorum biz sıvacıların köstek olmasına rağmen finale koşuyor. Artık bu saatten sonra bize düşen ona destek olmak ve içimizden birisini şampiyon yapmaktır :A @MasacRE-
biz sıvacılar derken çoğul konuşarak kendini yine kurtarmaya çalışmışsın :) biz hep yüksek puan verdik zaten, ağaçkakana darbeyi hep sen vurmuştun şimdi niye açıklama yaparken biz diyerekten kendinle birlikte bir çok kişiyi ateşe atıyorsun :)
benle @MEnes görevimizi yaptık bizden bu kadar artık ağaçkakana oy çıkmaz bizden şimdi vijdan azabı çeken senin ağaçkakana yüksek oy verme zamanın gelmiş :) belki böylece sıva ekibinden atılmaktanda kurtulursun zaten @MasacRE- seni dünden şutlayacaktı guruptan ama ben izin vermedim:) dedim işe yaramaz biri olsada ms finali bitene kadar süre tanıyalım gereksiz sıvacıya :)

Yarı finalde yine nefesler kesilecek benim sunuculuk yaptığım 5.sezonda Gökhan Türkmen ile şampiyon olan @Bully yine final görebilecekmi bu sefer Emre Altuğ ile ?

@destere @Bully @sokak sanati @Harunnn60 @MEnes @cookies @Maskeli Fedai @Dosi @ozmoturk @EFE UYSAL @Sherlock @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @vadikızı @denizz19 @mrt-06 - @OzaN @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @xemrexxx @Doğu @Billy Kane @tolgab @Yiğitt @DarkLeqenD @S.G.A.T. @Çiğdem-
rezalet alturpun yanındaki kıza yazık :)

Finalde ne kullanacak bu??
finalde artık alturp bamyasıyla oynayıp dursun son pilini kullanmış :)

Gel tanışalım önce, ben kısaca F.D
Ama sen bana uzun uzun seni seviyorum de...

Yarı final şarkımız "F.D"

yarı finale iyi çalışaydın kulis yap biraz :) eğer yarı fnalde @Tolstoyevski nin erkini şutlarsanız şampiyonluk şansın beş katına çıkar :))

bu hafta elenirsen güzel olacak yarışmaya heyecan gelmiş olacak:) onun için umarım erkin amcayı emekliliğe ayırırız :)

Son düzenleme: