Yabancı Dizi Haberleri

CW Dizileri Birer Sezon Daha Devam Edecek!

Yazan OzaN

Amerika’nın beşinci büyük ulusal kanalı olan The CW şaşırtıcı bir şekilde 11 dizisine birden yeni sezon için onay verdiğini açıkladı.

Kanalın yüksek reytingli DC Comics dizilerinden The Flash 3. sezon için, Arrow 5. sezon için ve yeni dizisi Legends of Tomorrow 2. sezon için onayı aldı.

Kanalın veteran dizilerinden Supernatural 12. sezon onayını alarak tam gaz devam ederken The Vampire Diaries ise 8. sezon onayını aldı. The Vampire Diaries’in uzantısı olarak başlayan The Originals ise 4. sezonuyla gelecek sezon ekranlarda olacak.

Düşük reytingler almalarına rağmen The CW’ya tarihinde Altın Küre getiren ilk iki dizi olan ve bunu iki yıl arka arkaya başaran dizilerden Jane The Virgin 3. sezon onayını alırken, Crazy Ex-Girlfriend ise 2. sezon onayını aldı. Her ne kadar reytingler açısından şaşırtıcı gözükse de kanalın ilk kez eleştirel destek görüp ödüllere oynayan dizilerini yarı yolda bırakması düşünülemezdi.

The 100 4. sezon onayını, iZombie 3. sezon onayını ve Reign 4. sezon onayını alarak kanalın yenilenen diğer dizileri oldular…

Yazar hakkında

OzaN

Fav10.net kurucusu. Bilgisayar mühendisi ve izleryazar. Sinema ve yabancı diziler izler, izledikleri hakkında yazar.

https://twitter.com/izleryazar

Bir yorum bırakın