Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Bana Sevmeyi Anlat’ Dizisinin Hikayesi Belli Oldu!

Yazan ozgur2113

FOX’un merakla beklenen yeni ve iddialı dizisi Bana Sevmeyi Anlat’ın hikayesi belli oldu.

Başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ’ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan’ın oturduğu Ay Yapım imzalı iddialı dizi Bana Sevmeyi Anlat, çevresindeki kalabalığa rağmen bebeğinden başka kimsesi olmayan Leyla ile dost ve aşık bildiklerinin ihanetine uğrayan Alper’in hikayesini anlatıyor.

Senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı ve ilk bölüm çekimleri Almanya’nın Freiburg şehrinde ve İstanbul’da tüm hızıyla devam eden Bana Sevmeyi Anlat, Ağustos ayında yayına girecek. İşte dizinin hikayesi;

Bana Sevmeyi Anlat, Almanya’da yaşayan ve eşinden ayrıldıktan sonra bebeğiyle baba evine dönmek zorunda kalan Leyla (Seda Bakan) ile İstanbul’da restaurant işletmeciliği yapan Alper’in (Kadir Doğulu) kesişen hayatlarını konu alıyor. Dizide; Leyla’nın babasının yakın arkadaşı, güçlü ve varlıklı bir karakter olan Haşmet’i ise  Mustafa Üstündağ canlandırıyor. Leyla, bebeğinin geleceği için Haşmet’ le bir gelecek hayali kurarken tüm hayatının alt üst olacağı bir gecede  Alper (Kadir Doğulu) ile tanışacak.

Yazar hakkında

ozgur2113

[size=5][color=#ff0000][b]SEDEF AVCI.[/b][/color]

[/size]

4 Yorum

Bir yorum bırakın